tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 jedno jest pewne, chłop zbuduje psychikę, kibice wiecznie go krytykują, nawet gdy nie on winny. Słabe to
1
@MOLESTA to nie tak, on pomógł temu biednemu Panu. To są bohaterowie
0
@mekston życie co zrobisz, ale trochę dziwne te jej wypowiedzi, że będzie cały czas grać, nawet Wimbledon, może chce się odblokować, nie wiem
6
Rozjadą go tam.
0
@arasz1819 Przecież oni z żoną to prawnie za to bekną. A wystarczyło powiedzieć ze sie ma 2 mieszkania i tyle, czy dyrektor IPN i dwa mieszkania to dużo? Nikt by sie nie zagłębiał w szczegóły.
0
@arasz1819 Patrz na to :) Z Żona sobie ustawili pełnomocnictwo i ogarnęli chatkę dziadziusia :D
1
@gumaz Może jemu uwierzą odklejeńcy, również na tej stronie.
To wał, który śmierdzi w każdym miejscu. Oszustwo u notariusza, podatki, staruszek, oświadczenia, sprzeczne tu jest wszystko.
0
@clyde Spadły tez zapewne bo sporo osób przy wysokim kursie postawiło na Inter. Moim zdaniem faworyta nie ma.
0
@soczeq hernandeza nie kojarzysz?
14
Madryt rzuca wszystko co ma na niedzielę.
0
@doc Marc nie może w lm bronić
0
@Pedri16Future spokojnie, więcej czasu da tutaj prokuraturze na przygotowanie, nie ucieknie
0
@July_6_BcN obaj mają historie podobne :)
1
@Lewangoooolsky widziałeś akt notarialny? Rozumiem że zrobił zły biznes i wczoraj kłamali że jeszcze w wigilię byli a go nie było :) a on od roku w mops :) taki to dobroczynca :) płacił, nie sprawdzał chatki czy stoi, płacił, za media, jedzenie pewnie pudełka mu zamawiał bo nie wiedział że jest :) skoro był Kur. Od lutego w mops to rozumiem że płacąc za media też nie widział że nie ma zużycia? Gratuluję rozumu
0
@LeoMessiiBarcaPepa jakie to ma znaczenie na etapie pucharów? Dwumecz jak każdy inny w ostatnich latach.
1
@arasz1819 kompletnie to nie ma znaczenia.
A) kłamał
B) wczoraj oświadczenie, że był w wigilię, a typ w dps od roku :)
C) Już wiesz jaka narrację walnie Stanowski i Mazurek :)
:)
1
@Bocheno1 Oki. Thx, zawsze jeden wysoki mniej. My z Martinem na skrzydle, eh
0
@urbipl ładnie pracowali, ślicznie by tacy jak łykneli. :) gratuluję :)
2
@Kapitan hawk ale tam już decyzja byla
0
@Recha_0684 mecz jest 50/50 grają z bardzo doświadczonym zespołem, niestety w pełnym składzie, będzie co będzie. Trzeba wyjść i zagrać najlepszy mecz w sezonie, czy wystarczy, oby. Tu będą istotne szczegóły, szczęście, sędzia, skuteczność itd.
0
@Pedri16Future nie ma tu kiedy przepisuje mieszkanie na tego Robin hooda :)
1
@michal26 wystarczy wyjść powiedzieć, tak mam 2 mieszkanie, bez ściemy, trudny temat ale do obrony, a oni łżą i się pogrążaja
0
@JoeBlack na hejcie :)
2
@tomek8756 najlepsze jest to że przecież pis wie że to wyjdzie po co te głupie oświadczenie z kłamstwami :)
3
@FCB_dimiC u mnie wychodzi 0-6 ostatnia wpierdzieli Flick.
0
@Ojciec5tkidzieci obaj wiemy co ma na myśli, ale ok. A wiesz co ci powiem, niech każdy głosuje na kogo chce, a nie posty głosujcie ale nie na kogoś.
5
@Deathwing112 tak jest, pamiętajcie za to, że wybór skrajnej prawicy poprawi status życia i będziemy srali pieniędzmi
2
@Przemek2323 czyli nadajesz się do służb specjalnych :) oni się pogrążaja.
0
@VamosRakieta wyjdzie Martin zobaczysz
1
@Pedri16Future on już zjechał kraj, był w debatach, jak zaczął gadać to spadł w sondażach, uważam że Bosak miał szansę być drugim za Rafałem w I turze. Sławek jest sztuczny jak Chińska podróba