0

@robertocarlos76 my z 2-0 wyciągnęliśmy na 2-3. Jak możesz pisać że charakteru nie mieli?

1

Komentarz usunięty

0

Ja prdl Martin miał ta piłkę wybita, to kopnął jak baba, ja jeb. Jak ten Detal sprdl mecz, Yamal mógł podać i było by koniec. No i to co zawsze jest kluczowe, Bramkarz muuuuuusi wyciągnąć 1 setkę musi. Wojtek był Pena w dwumecz, w sumie moglo by bramkarza nie być

0

@masa11 w niedzielę jest klasyk

0

5 minut ale tu nic się nie dzieje

0

@mekston no przecież Flick głupi bo go nie wpuszczał :)

0

@UriBoyka przecież myw dogrywce strzału nie oddaliśmy

0

Nic w dogrywce nie robimy. Padli, ławka weszła i nie istnieje.

1

@kiper09 no poppynales z tą wygrana poprzedniej lm

0

@Stinger_ Ansu Fati :)

1

Przegrać wygrany mecz, zamęczyć skład, a niedziela załamani idą na Real. To może być straszny tydzień

1

@Comentateiro nigdy nie skumam czemu my to robimy

5

Zmiany, na ch. Flick czeka, Kur. Jak ja tego nie lubię u trenerów te ich brak zmian bo się królewny obraża że od razu po 45 minutach

0

@Toretto nie wchodzisz tak w polu karnym, kretyński pomysł, blokuj strzał a nie jedziesz w nogi

0

@Arkadio90 co ma pierwszy gol do skrzydeł?

1

@pt9 :) teraz dałeś :)

0

@Roobo doświadczeni piłkarze Interu i taktyka pragmatyczna daje lekcje piłki dzieciom. Niech łapią doświadczenie nasi, ale potrzebna jest walka w drugiej by z honorem odpaść a nie jak piz.

1

@Toretto ten faul Cubarsiego był głupi, bardzo głupi, wręcz kretyński.

0

@Arden pierwszy raz ktoś to robi? Teraz poprostu robi to lepszy zespół

0

@Terapuls no to może niech zejdą.

0

@Marcelinho132 od razu wszyscy inni by grali? Przecież to nie wina Martina, co wy się upoerd. Tego uszatka

3

Przegrywa cały zespół, wszyscy grają najgorszy mecz od Leganes, nie ma wyjątki i nie czepiajcie się Martina bo co on winny? Wyszli bez jaj, pressingu, gry, chęci. No życie

1

Fauluje Cubarsi, kredytynsko fauluje, wyzywanie Martina. Obiektywni jesteście

0

@Arcybiskup nie siadł, oni tak mają, teraz pragmatyzm do zarzygania. W drugiej walną kontrę

1

@blakkudium bardzo schematyczny gol, jeden na spalonym a drugi wychodzi przed linie.

1

@michal26 tam zaczynam się zastanawiać czy ten dziadek w ogóle wie co zrobił. W tamtych czasach w 3miesicie było głośno o mafii mieszkaniowej itd. Powiązania notariuszy itd. Wyłudzenia.

0

@Swistus172 o chyba nawet nie powołany, więc jak?

10

Widać że wszyscy fani żyją, po 10 latach może być finał.

2

@blakkudium on dużo tych kontuzji ma. Ten bark to nawet w sumie nie wiem jak on to zrobił.

2

@ViscaelBarca2007 jedno jest pewne, chłop zbuduje psychikę, kibice wiecznie go krytykują, nawet gdy nie on winny. Słabe to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?