tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robertocarlos76 my z 2-0 wyciągnęliśmy na 2-3. Jak możesz pisać że charakteru nie mieli?
1
Komentarz usunięty
0
Ja prdl Martin miał ta piłkę wybita, to kopnął jak baba, ja jeb. Jak ten Detal sprdl mecz, Yamal mógł podać i było by koniec. No i to co zawsze jest kluczowe, Bramkarz muuuuuusi wyciągnąć 1 setkę musi. Wojtek był Pena w dwumecz, w sumie moglo by bramkarza nie być
0
@masa11 w niedzielę jest klasyk
0
5 minut ale tu nic się nie dzieje
0
@mekston no przecież Flick głupi bo go nie wpuszczał :)
0
@UriBoyka przecież myw dogrywce strzału nie oddaliśmy
0
Nic w dogrywce nie robimy. Padli, ławka weszła i nie istnieje.
1
@kiper09 no poppynales z tą wygrana poprzedniej lm
0
@Stinger_ Ansu Fati :)
1
Przegrać wygrany mecz, zamęczyć skład, a niedziela załamani idą na Real. To może być straszny tydzień
1
@Comentateiro nigdy nie skumam czemu my to robimy
5
Zmiany, na ch. Flick czeka, Kur. Jak ja tego nie lubię u trenerów te ich brak zmian bo się królewny obraża że od razu po 45 minutach
0
@Toretto nie wchodzisz tak w polu karnym, kretyński pomysł, blokuj strzał a nie jedziesz w nogi
0
@Arkadio90 co ma pierwszy gol do skrzydeł?
1
@pt9 :) teraz dałeś :)
0
@Roobo doświadczeni piłkarze Interu i taktyka pragmatyczna daje lekcje piłki dzieciom. Niech łapią doświadczenie nasi, ale potrzebna jest walka w drugiej by z honorem odpaść a nie jak piz.
1
@Toretto ten faul Cubarsiego był głupi, bardzo głupi, wręcz kretyński.
0
@Arden pierwszy raz ktoś to robi? Teraz poprostu robi to lepszy zespół
0
@Terapuls no to może niech zejdą.
0
@Marcelinho132 od razu wszyscy inni by grali? Przecież to nie wina Martina, co wy się upoerd. Tego uszatka
3
Przegrywa cały zespół, wszyscy grają najgorszy mecz od Leganes, nie ma wyjątki i nie czepiajcie się Martina bo co on winny? Wyszli bez jaj, pressingu, gry, chęci. No życie
1
Fauluje Cubarsi, kredytynsko fauluje, wyzywanie Martina. Obiektywni jesteście
0
@Arcybiskup nie siadł, oni tak mają, teraz pragmatyzm do zarzygania. W drugiej walną kontrę
1
@blakkudium bardzo schematyczny gol, jeden na spalonym a drugi wychodzi przed linie.
1
@michal26 tam zaczynam się zastanawiać czy ten dziadek w ogóle wie co zrobił. W tamtych czasach w 3miesicie było głośno o mafii mieszkaniowej itd. Powiązania notariuszy itd. Wyłudzenia.
0
@Swistus172 o chyba nawet nie powołany, więc jak?
10
Widać że wszyscy fani żyją, po 10 latach może być finał.
2
@blakkudium on dużo tych kontuzji ma. Ten bark to nawet w sumie nie wiem jak on to zrobił.
2
@ViscaelBarca2007 jedno jest pewne, chłop zbuduje psychikę, kibice wiecznie go krytykują, nawet gdy nie on winny. Słabe to