1

@meteo100 szanse na pewno, ale jednak nie wierzę by elektorat Pisu poszedł za Sławkiem. W drugiej tak, ale nie pierwszej

0

Komentarz usunięty

1

@Gaucho wtedy i murzyna wybaczę

3

@kiper09 o tym na kanale odcinku nie będzie, niszowy wątek. Zresztą obaj nie są pewnie lepsi

2

@domin682 piszesz o sobie?

14

@arasz1819 kolegów z prawej strony w tej dyskusji nie zobaczymy. Prezydent który okrada dziadków na mieszkania.

12

@arasz1819 no co, p. Jerzy wstał w środę rano i poszedł sobie do dps. A przyszły prezydent ma mieszkanie za grosze. Można robić biznes,

0

@mekston jak widać już gorzej, po wyścigu

3

Max trochę odrabia do Rusela, tu się jeszcze ciekawie zrobi

2

@Bykunn to pokazuje jak wielka jest różnica w bolidzie

5

Ale walka, max naprawdę jest genialny, ma słabszy sprzęt, a jak się broni, a Mercedesy już za plecami :) fajny wyścig

2

@Aragorn33 ale śmierdzące, pomagał, zakupy robił, dzień dobry mówił, dał mu hajs ten oddał mieszkanie i wyparował. Grubo, to ja już Sławka wolę od gangsterki w drugiej turze

0

@michal26 to nie jest ucieczka ludzi, a społeczeństwo młodsze oparte o net, łykają tam wszystko, no i nie znają historii, dlatego masz ten trend, urodzili się już albo wychowywali mając wszystko pod ryj, więc nie wiedzą gdzie się pchają. A co do sąsiadów, Węgry się odwracają od tego co wybrali, więc u nich ten trend się odwraca, partia Orbana nie ma już przewagi,

0

@Pedri16Future o 2 strzały zatem :)

3

@AssisMoreira anulować finał

0

@michal26 ale w każdym przewaga jego rośnie, pewne że wygrał, pytanie kto drugi

0

@LeoMessiiBarcaPepa a drugi to rzuty rożne Interu, są w tym najgrozniejsi.

2

Włoska piłka, Juve xg 0.10, 1 strzał, prowadzą 0-1. Okropna jest ta ich piłka.

5

@Tasde ciekawy wątek, a dał rozwiązanie? Czy tylko pokazuje gdzie jest źle?

0

@PatrykBarca nie powtórzy się już ta historia. Nie wierzę

3

Ale liga w tym roku mocno ciekawa, pół ligi walczy o jakieś puchary. Mówię oczywiście o la liga

0

@Astad Betis to o lm walczy z villareal, my mamy mecz z villarealem u sobie będzie niezła wojna

0

Komentarz usunięty

0

@kazbychu tam nie dopuszczono kolesia do wyborów po tym jak anulowali, więc społeczeństwo pewnie głosuje teraz przeciw temu co odj. Można zrozumieć.

1

@priest9999 byłem pewien że Komorowski wygrał 1 a przegrał druga z kretesem, po co od razu atakować od kłamców? Zwyczajnie się pomyliłem.
@PatrykBarca nie wiem o co ci chodzi, @michal26 podal że 50% odo odmówiło podania na kogo głosowało, a to znaczy że ten sondaż może być inny, tyle.

0

@Kgorecki2500 tam trzeba czekać na wyniki jeśli faktycznie 50% odmówiło podania na kogo głosowało to ten wynik może być i by, a drugie pytanie jak rozkładają się wyniki pozostałych, Komorowski też wygrał wybory z Duda, tzn 1 turę

1

@Lionel_Messi10 ktoś musi mu wytłumaczyć że średnio z technika podciągania.

1

@sevs ja tam widzę największe ryzyko straty pkt, dlatego w niedzielę nie możemy przegrać. Remis daje nam komfort dwóch remisow w 3 meczach. Porażka wymusza na nas wygranie wszystkiego

0

@michal26 tam się dzieje

1

@LukaszFan wiesz 1 pkt to zawsze 1 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?