tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@La Pulgaa wpisz w Google nazwisko i samo ci się podstawi
0
@Gacek5 no nie. Obiektywny nie jest, tak jak Wojtek To i TS miał świetne mecze, średnie i słabe. Ostatni majster w lidze w bardzo dużej części dzięki TS, ale wiadomo że nie pamiętasz, no bo to przeszłość, prawda.
1
@Lucyffffer1922 no stracili pkt :)
1
@Lordzi dla mnie to tam mogą mieć samych van dijkow. Najważniejsze by stracili pkt
0
@La Pulgaa ta bo się trzęsą przed nim co najmniej jakby to Messi był :)
0
@Criss18Barca no oby, bo mam wrażenie że część la bamby to by Barca B zagrała.
2
@macio_944 nie, zdecydowane nie, tracąc dziś pkt, można w przyszłym tygodniu stracić cały sezon, cały sezon w tydzień. Przegrane z Interem i Realem wtedy zabiera i lm i ll. Dziś nie możemy stracić pkt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde uważam byś uważała z tym co teraz piszą o tej sprawie, piszą też że matka tego chłopaka mocno mataczy, a wręcz że ja aresztowali. Łatwo teraz wszystkim ocenić bo ktoś tak pisze, a dziewczynę zamordowano i to znęcając się nad nią.
5
@clyde nie wiadomo do końca gdzie jest prawda, 4 lata tworzyła hejt na niego i się spotykali? Miała 12 lat jak stworzyła stronę i go hejtowala?
1
@Culer9002 a co z nią nie tak?
0
@Comentateiro no nie dogadamy się, mass rację
0
@Comentateiro cofnij się do naszej dyskusji. Ja napisałem o Dembele, a ty napisałeś, że gra zjawiskowo, itd. Może sam nie wiesz o kim już piszesz?
0
@Comentateiro aha czyli moje spostrzeżenia oparte o staty się nie liczą, a twoje subiektywne gówno tak. Głupia dyskusja, dobrze że ważne gole Rafy nie były :) rozbawiłes mnie. Miłego piątku
0
@Stinger_ Dembele, proste
1
@Comentateiro statystyki g/a
Dembele 32-9
Rafa 29-18
Zadam jeszcze raz pytanie w czym zostali inni w tyle? Sezon 24/25liga,lm,puchary krajowe
0
@Stinger_ no a teraz Rafa cały czas ma staty, gra słabiej, ale cały czas wpadają statystyki. Skończy się jak zwykle, dlatego zapytałem co to znaczy lepszy. Wygra zp ten co wejdzie do finału, a do finału wchodzi zespół, a nie piłkarz.
0
@tristan87 no ale chyba dziś powalczyli chłopaki? Czy nie?
0
@Comentateiro rozwiń słowo lepszy
1
@Stinger_ tak widziałem, początek roku miał z kosmosu, ale ostatnie mecze, tygodnie? No chłop biega, tu 1 gol, 1 asysta. No nie.
0
@Comentateiro zjawiskowo? Chyba mam wyższe wymagania od złotej piłki
15
@Comentateiro ten Dembele mnie bawi. No ok psg gra świetnie w tym roku, ale Kur. Dembele?
3
@Wojciech123 widze ze biała koszulka i hipokryzja co do sedziów zobowiazuje
0
Gdzie oni widza ręke? Chyba sie pogubiłem :D
0
@Criss18Barca No to jest dziwne
0
@michal26 Chyba jednak pozamiatane, nie wiem co musza złapać na Rafała by przegrał z Nawrockim. Pamietasz jak Polymarket prognozował w USA?
0
Nie ma spalonego?
4
@LOPEZ16 dlatego on jest prawdziwym trenerem, a ty internetowym trenerem
4
@Cvzx ciekawe czy Wojtek we wtorek znowu wjedzie komuś w nogi i będzie karny
0
@jamjest 2 dni w serwisie, aha. A twe prawdziwe imię to?