tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nightraider smrodzi? Czyli co robi?
3
@gumaz mamy Trumpa jako władcę świata, on zawsze mówi że za jego rządów nie ma i nie będzie wojen, wojny są tylko jak lewica rządzi. Śpię spokojnie
0
Szczęście w piłce też ważne, źle strzelił a wyszło idealnie.
1
@Yiamuiaijahaima no tak człowiek stawiał, Rudiger i tak kontuzja. Ciekawe że Belingham anulowany. Niesamowite jest to że w historii mało kiedy anulują czerwona po meczu, a realowi już 2 :) mbappe 1 mecz pauzy za brutalny faul. Jeb. Universum
0
@michal26 masz link. Bo ja czytałem dziennikarza że nie było w protokole.
0
@michal26 nie mogą dostać 4, bo nie są wpisani w protokół sędziowski, więc 1-2mecze.tylko Rudiger był wpisany i on od 4-12
0
@macio_944 w sobotę też mieliśmy ich roznieść, wygrać i zapewnić sobie majstra, tyle
0
@Eto'o9 R10 Włosi są obrzydliwie pragmatyczni, nie lubię tego gówna oglądać. Niestety poukładani bardzo w defensywie. Ale ostatnio słabsza forma, zobaczymy
0
@Cvzx tylko on ma jeden trening z zespołem. No nie wiem czy on wyjdzie jutro
2
@blakkudium ten koleś to dopiero jest szklanka
2
@barcanawieki Laporta wychodzi ze miał rację
2
Tak widać mocno że chemii między Vini-Mbappe nie ma
0
@michal26 Jeśli pod kontrolą fake to oczywiście że nie. U nas chyba dramatu nie ma. Ale nie wiem co ludzie na tiktoku widzą
5
Jakie to jest Kur. Obrzydliwe. Zasrana polityka. Wiem ten Morales cały to troll, ale odnoszę się do słów polityka, zamordowany człowiek a i tak komentarz polityczny
https://x.com/PabloMoralesPL/status/1917205987314028971
0
@ikar34 bez różnicy. Belingham nie ma wpisane nic w protokole więc 1-2, to samo Vazquez, a Rudiger bez różnicy bo kontuzja zabiła go do końca sezonu
0
@michal26 Rumunia pokazała że net, sociale, yt itd. Ma znaczenie ogromne.
Ja w necie oglądam bo tv ma syn do konsoli, nawet kanałów nie mam
0
@Mezocyklon87 Wpływ ma, ale chyba przeceniasz moc tego. Czy zrobisz sondaz czy nie, elektorat danej partii zostanie. Róznica jest na nie zdecydowanych. Wiec twardy elektorat nie patrzy na sondaże. Reasumujac Hołownia nie wystrzeli w walce, Zandberg itd.
0
@lucca87 tylko tu chodzi o obecne przeciążenie meczami. Więc fakt jest taki że to nie jest na plus że mamy 2 mecze akurat przed meczem z nimi
4
@Irmscher10 z dziećmi nie ma co walczyć. Może pójść torem Brauna pocisnąć w dyskusji ich od pederastow zobaczymy jak zareagują
3
@buglikos on to ze 3 miał, każda kilometr od słupka. Straszny występ
1
@maroon ja jestem za denazyfikacja wszędzie.
0
@maroon w konfederacji też
4
Trump twierdzi że są blisko dogadania się :)
Pierwszy pkt, to zajęcie całej Ukrainy w rok.
0
@Stinger_ też uważam że powinien inaczej zareagować.
3
@Stinger_ a co się dziwisz jak go od pederastow zwyzywał
1
@kuz wyłączyłem po tym. Kur. To było debilne. Myślę że było referendum wtedy w Polsce czy naród chce obozów
0
@turhiay gigantyczny wzrost? Przecież on od początku jest na poziomie 24-30%, to elektorat Pisu, nic więcej. Tyle on wynosi
7
Jeszcze tej wojny brakowało znowu.
0
@Kubalinio2 chodziło mi w ostatnim pytaniu.
0
Ale Hołownia jednak w te debaty dobry jest. Rozjechał Nawrockiego