0

@1LY0 anulują kartkę, uzasadnienie, emocje sportowe

0

@Aragorn33 swoją drogą koleś naćpany w kosmos. Całe te universum zaraz samo zacznie padać po koksach

0

@Aragorn33 to tylko fuck off. Przyjacielskie odpierd. Się :)

2

Yamal swoje zrobił, obrońcy, pomocnicy, każdy ma swój wpływ, rezerwowi, nawet Martin :) ale....
Rafinha drugiego takiego sezonu mieć nie będzie, jak araby przyjdą ze 100 baniek, sprzedać.

1

Czy Real kiedyś przegral karne?

0

Pisałem że to mecz na styk. Ale szczerze w karnych wygramy

0

Mówiłem, pisałem że wszyscy rozjechani jacy to my nie cudowni. Piłka nożna to taktyka, dziękuję bardzo, wystarczy nic nie robić

5

Dziś podstawa będzie u nas skuteczność. Bo to że my sytuację będziemy mieć to pewne, ale jak będziemy tak skuteczni jak ostatnio to może być problem. Ale wiara jest, z drugiej strony ja szczerze bardzo chce finał lm i la ligę, puchar króla przeżyje.

0

@piessalomon jak używasz smartwach do sprawdzania godziny to dobę złapie

0

@Masnymichael jak chcesz ładować co 6h zegarek, więc często go nie używać to good Luck.

3

Komentarz usunięty

3

@Roobo mój bohater. Jak będzie ściepa na kaucję, wpłacam :)

5

Skakać :)


0

@Gaucho nie wiem czy to osłabienie gdy jest Vini. Oni jak grają razem średnio wyglądają

0

@kingorbit myślę że wygramy w dogrywce

0

@ViscaelBarca2007 dlatego ja po sezonie szczerze bym go opchnal, brazylijczycy zawsze będą Brazylijczykami. Rozumiem, że obecnie te 8netto nie rozwiązuje problemu życia na zajeb. Statusie.
W pewnym momencie przyjdzie słabsza motywacja, imprezki itd.

0

@La Pulgaa powiedz ze masz sraczke, złapałeś jelitowe od siostrzeńca itd

1

@blakkudium ta, a później zakazuje im wjazdu na swój stadion

0

@Pedri16Future jest tylko jeden sposób na nich. Kompletnie olać całe to universum. Nie ma co wchodzić w dyskusje z idiotami z ideologia 14latkow.

4

@Kgorecki2500 Hołownia sobie selfiaka wali, no znalazł sobie moment

0

@kuz I to jeszcze sędzia który dał im 3pkt z Celtą :)

0

@Jonyx Fermin i więcej biega:) niesamowity to jest mit, Nie dość że wcale nie biega więcej to jak już biega to głupio.

0

@Lucyffffer1922 pokazać ci ilość meczy jak środek dokładnie i prawa mijają? Zależy po której stronie jest szybki skrzydłowy i tam wrzucają.

0

@Lucyffffer1922 ta słyszałem, oraz nigdy mbappe na prawej nie widziałem i nie zobaczę. Problem prawej strony to problem całej linii obrony co było widać kontrami celty, nawet Majorki, to nie wina Forta i Martina, gramy na ogromnym ryzyku z tyłu i bardzo wysoko.

1

@Lucyffffer1922 nie wiedziałem że mbappe gra na prawej stronie

1

@Krzysztof1987 pierd. Tyle ci powiem. Poczytaj też ile zostało cofniętych świadczeń z innych powodów.
"Od września 2024 roku, dzieci z Ukrainy mieszkające w Polsce dostają świadczenie 800 plus, ale tylko pod warunkiem uczęszczania do polskiej szkoły. Oznacza to, że jeśli dziecko nie uczęszcza do polskiej szkoły, rodzice nie otrzymają tego świadczenia."

Czasem warto czytać coś więcej niż prawicowe dzienniczki

0

@wawrzyn1 chodzi to on zawsze zajebiscie, wazne, by dziś skuteczność miał, bo to jest katastrofa u niego jeszcze.

0

@Azi No wiadomo ze Marciniak na rękę w Madrycie

6



Ale Pereza olali :)

0

Mocno dziennikarze odplywaja, faworyci, wszyscy chcą pogrom na RM. Oby się nie przejechali na pewności siebie wszyscy. To finał, wszystko się może zdarzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?