3

@Destroyer_of_Worlds a widzisz by przenieśli kolejkę?

2

@blakkudium szczerze to nie ma na kiedy przełożyć kolejkę

0

@Deathwing112 bo to polityka, a nie racjonalny wybór.

1

Dać Forta jutro, Majorka mocno osłabiona, Kounde przydałby się odpoczynek, bo drewniany ostatnio, może ten Araujo też nie głupi na skrzydle.

11

@Kozinho. No te zszywacze na końcu dają pewność

0

@Nazio_87 przed nimi finał pk. Da się wygrać taki finał właśnie indywidualnosciami

1

@barteq myślisz że dlaczego Korwin i Braun wypadli, a jest Wipler? Oni chcą teczek ministrów, chcą rządzić, a mogą to zrobić tylko z pisem. To jest to tzw. Wywracanie stolików. Logiczne że to się wydarzy

0

@Kamiloza91 nie lubię go bo burakiem jest, ale piłkarzem jest genialnym

0

Mocne te rezerwy Bilbao, marne szanse na urwanie pkt Realowi

1

Komentarz usunięty

2

@ToWinaSedziego ale widziałeś filmik że go nie dotknął?

0

@maciar najważniejsze by w ostatnim meczu byli pewni 4 miejsca więc nie będą mieli presji

1

@Astad a powiesz może dlaczego ci ludzie targają się na życie? Rozumiem że w tej statystyce problem widzisz w poziomie życia, że czepiamy się polityków?

6

@Starrk początek dość istotny, dlaczego ludzie wierzą, logicznie wyjaśnione, piękny podkład pod manipulacje ludzka.

3

@Pawlusek ostatni mecz Forta był zły, nie pamiętam z kim to było, ale bardzo słabo wypadł. Najbardziej to Torre powinien dostawać szanse bo zawsze jak gra to gra dobrze

3

@BezglutenowyPedri jego kobita zerka na konto i już zapomina

2

@Sysia11 Iga jest w gównianej formie serwisowej, jakoś tak wątpię by Iga przy tym trenerze coś wygrała. Nie ma nawet 1% poprawy serwisu, a wręcz jest jeszcze gorzej niż za Tomka.

2

@FCB24 jakby baba miała wąsy, to co czerwo miał dostać bo Vini?

27

Jak ja lubię te filmiki :)


4

@gumaz u mnie spokój, wszyscy kochają Tuska, mamy plakaty, banery.

24

Ale że Grande wzywa do varu na nie korzyść Realu. Można umierać

33

Ktoś pisał wczoraj że Rafa powinien wylecieć, no nie. Nie dotknął go w twarz


0

@Comentateiro wyciągasz Jokica i Denver w polskiej lidze by miał problem

0

@TR3YWAY przecież to jego żona

1

@Sulimo obaj macie rację

0

@krol211 bo tam Celta miała lepsze skrzydło, to tak jakby winić obrońców po stronie Yamala

1

To jeszcze dobrze by się Kur przestał odklejać, bo po reprezentacji wrócił inny człowiek.

5

@Sulimo on nawet po lewej stronie środka nie gra, a co dopiero skrzydło. Najlepsze że w sumie to nie Martin sprdl dzisiejszy mecz. A jego się wini

0

@Eto'o9 R10 Bilbao ma zremisować, tyle i aż tyle

0

@MessiForeverTheBest pójść do psg?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?