tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w od razu wygrała podanie :)
0
@michal26 zdecydowanie racja. Ch. Wie czemu Iga i jej ojciec tego nie widzą
1
@adi7adi8 Penko jest elektryczna, ale trzeba nie dać jej grać prostych piłek, bo to trochę chłop w winnerach
0
@adi7adi8 Iga i slajs? Za dużo wymagasz, ale tak masz rację, Iga zdobyła 3 pkt przy własnym podaniu, jej sztab jest ślepy ona też. Przegrała z jakimś dzieckiem ze 150 miejsca w rankingu, powodem było to samo, ogromne nerwy na własnym podaniu
1
Iga powinna dobrać trenera od serwisu. Ktoś ją w końcu musi tego nauczyć. Bez tego nie wróci na swój poziom.
1
@bodzio10 to nie problem tylko ze z nią nie potrafi. Ona bardzo źle serwuje cały czas, a Penko poprostu dobrze returnuje. Do tego Iga przegrywająca to Iga zdenerwowana, a zdenerwowana to popełniająca ogromna ilość błędów nie wymuszonych
3
To ci Iga zaczęła :) dwa podwójne w serwisie. Kompletnie gówniany ma ten serwis przy nowym trenerze, a bez tego no nie da się wygrać cokolwiek
0
@comtedurgell no tak uważam. Mogę jechać na barce do Dortmundu, ale jednak na camp nou to co innego.
1
@Kgorecki2500 no i ona mówi że wierzący ma obowiązek, zamień na powinien, chciałbyś itd.
7
@Unbe normalna reakcja to radość z braku gola, a nie darcie japy do rywala
3
@Kubsoleon ale ja nie mówię byś tam jechał dla Żydów, ale w miejsce gdzie żył ktoś w kogo wierzysz.
0
@kondzix2115 nie ma miejsca na strate pkt, mało wam po Borusii?
5
@Luciano99 flaszkę postaw jej. Oboje na końcu szczęśliwi
2
@comtedurgell tu chodzi tylko i wyłącznie odwiedzenie miejsca gdzie Jezus żył, nauczał. Więc nie mieszaj Izraela w to. Jadąc na mecz Barcy do Madrytu jadę na mecz Barcy dla Barcy, a nie mecz jest w Madrycie
1
@arasz1819 jako fan Barcy, ale prawdziwy fan, każdy powinien być raz w Barcelonie. By poczuć to miejsce na swojej skórze, jeśli jesteś fanem. Oczywiście bez obowiązku :)
4
@maroon jako nie wierzący uważam że twoja wypowiedź jest najbardziej rozsądna. Czy to nie o to właśnie powinno chodzić, że skoro wierzycie w coś to warto odwiedzić chociaż raz w życiu miejsce gdzie Jezus żył? Ale to moje zdanie. Trochę dziwne ze ludzie się tak oburzają.
2
Co o tym sądzicie, pytam wierzących.
1
@Stinger_ Jeśli chodzi o boże Narodzenie to tak. Mam dzieciaka, więc są prezenty, kolację wigilijne itd. Jeśli chodzi o Wielkanoc to tylko niedziela, jako że nasi rodzice mieszkają dalej, nie zawsze jedziemy na obiad do nich. Zresztą widzę że duża część rodziny traktuje ten dzień co raz bardziej normalnie, jako obiad u rodziców.
1
@gumaz dla mnie poprostu wolny dzień. Nie jestem wierzący dodam co pewnie istotne.
4
@Safrani Patrząc na wszystkie sondaże, to średnia pewnie dokładania taka jest w w tym sondażu. Sławek nie przeskoczy nigdy 20%, powód jest prosty on nie jest człowiekiem co tłumy za nim pójdą, jaki konfa poprostu maja 20%
0
@Arden a widzisz tu by powiedział nie? Napisane jest ze jest szczęśliwy z obecnej roli. To jest świat piłki, nic tu nie wiadomo.
5
Nie pamiętam kiedy kosiłem pierwszy raz w połowie kwietnia i to przy 26 stopni, a mieszkam nad morzem co jest ewenementem i nas. Ale super :)) bo wpierw plaża dziś była
0
@krol211 tylko jakoś tak nie powiedział że temat jest całkowicie wykluczony
0
@Mankind tydzień i biejat spadnie.
4
@Alanooo nie ma, ale jeden element jest zawsz spójny z treningiem i alko. Kazda dawka Alko to kalorie i toksyna, wiec mówi sie ze alko i trening to głupota. Ciezko sie z tym nie zgodzić.
2
@ACMaldini3 Raczej odejdzie Vini bo z Mbappe nie ma chemii i to bardzo widać.
1
Dla nas dobrze bo Bilbao ma ostatni mecz z nami i raczej pewnie sa 4-5 miejsca. Gorzej z Villarealem bo ten bedzie o te miesjce walczył z Betisem.
28
Jakbyście nie wiedzieli, oni grali wielkie gówno ze względu na VAR. W drugiej połowie nadal grali wielkie gówno bo pamiętali pierwsza :) Cizys co to za universum, które nie potrafi raz w życiu napisać , że zasłużenie odpadli po gównianej grze. Zawsze ktoś winny
1
Hm, myślałem ze jednak nigdy sie nie dogadają a w szczególności USA, jakoś tak średnio wierzyłem że w ogóle Trump to chce. No zobaczymy
4
Ale kibice trzeba powiedzieć robią robotę na wyjezdzie, słychać ich cały mecz, szacun