tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek zaraz przyjebie i nie trafi i znowu błędy. Każdy jak mantrę będzie pisał, eksperci od tenisa też, bez serwisu Iga nie wróci na dobry poziom
5
@Kitek1640 ale piszesz o sterydach?
7
@PatrykBarca skupmy się na sobie bo w sumie możemy skończyć jeszcze z niczym
0
Serwis Igi nadal w formie :) zaraz to ona z top 10 wypadnie z taką formą. Będzie tęsknić za Wiktorowskim oj będzie.
4
To co 100-tka juz była wiec czas na 0-1 dla RM.
Chyb trafiłem
0
Getafe u siebie ostatnie 5 meczy. 3P,1R,1W nie nastawiajcie się. Nie grają ani o puchary ani nie walczą o utrzymanie się.
1
Nowy predator. Miodzio, uwielbiam
2
Jakie prawdziwe :)
0
@Pnog37 By zrzucić ci entuzjazm, Ancelotti nigdy nawet nie zremisował z Getafe. Ostatnie 6 meczy. RM 6 , Getafe 0
Ale z drugiej strony ten sezon w LL łamie ogromna ilość statystyk, wiec wszystko możliwe
0
@Szymemdymek skoro jesteś pewien to nie dyskutuje
0
@Szymemdymek ta zajeb. W szczególności na 4 mega kontrach Majorki. Wszystko jego strona. Dla mnie występ niczym się nie różni od Martina
1
@Krzysztof1987 Jaka pomoc, ta która bezinteresownie Ameryka świadczyła? Przeciez kontrakty uzbrojeniowe na tym krecili, osłabili Rosje. A teraz chca hajs
0
@Krzysztof1987 każdy wie że chodzi o kapitulacje. Zabawne jest to że nie dość że kapitulacja to jeszcze oddanie Ameryce za frajer elektrowni i złóż :)
0
@BorzyKrzys Chociaż raz się z nim zgadzam, dogadzanie jednej grupie dla głosów, kosztem zdychającej służby zdrowia.
1
Brzmi jak dobry plan.
2
@maroon tego to ja nie zrozumiem, kto na nią głosuje.
0
@Szymemdymek w czym w ofensywie zagrał lepiej? Jakaś statystyka czy poprostu opinia
3
@MOLESTA wystarczyło że się odezwał oraz akcja w necie i tyle Sławka widzieli.
1
6. Wystarczy laga na lewe skrzydło za obrońcę i mamy problem. Działo się to tak w każdym z 4 ostatnich meczy. Lepszy zespół jak BVB to wykorzysta i nas wypunktuje.
2
@clyde dużo ambicji było, średnio, ale ja w niego już nie wierzę, za duża pensja, sprzedać w lato
1
@KamQiX Yamal ma bardzo duży problem ze skutecznością. No musi to przyjść samo
0
Mamy 3pkt,ale irytujący ten mecz, Majorka bez 3/4 składu, pierwsza połowa sporo sytuacji, ale i nie pilnowania Lini, suma 40 strzałów i 1-0. Skuteczność niestety słaba, wejście Fermina też gówniane, wolałbym Torre, odpoczynek Olmo zrozumiały, ale bardzo widać różnicę z nim a z Ferminem. Brakuje tego Balde, wszyscy idą ta lewa strona. No ale kolejny mecz mniej do majstra
1
@partymaker ten Fermin wprowadza tylko syf, potyka się, źle ustawia, piłki gubi. No kur dramat on jest i nie wiem co w nim widzą ludzie
0
Potrzebny drugi gol.
0
Ferran pierwszy skład i wyglada słabo
1
@blakkudium Pep przespał zmiany kadrowe. Ten Arabia, Belg Arabia, Silva od 2 lat gada o odejściu, w połowie sezonu kapitan odszedł do Milanu, Niemiec wrócił. Tu motywacji nie ma juz do gry razem
0
@TridenteMSN A może cos powiesz o 3 sytuacjach Majorki?
0
@adi7adi8 Majorka gra bez 7 podstawowych piłkarzy
2
24 strzały, 4 setki. Ale w obronie elektrycznie, mieli 3 sytuacje , a 4 na centymetry nas uratowała. To jak łatwo u nas się dostać do sytuacji to bardzo zła informacja, dla poprostu lepszego zespołu. Majorka gra bez 7 podstawowych piłkarzy. :( Brakuje tej pierdzielonej skuteczności.
0
No kurwa mac, wpadnie to w koncu