1

@Eklerek zaraz przyjebie i nie trafi i znowu błędy. Każdy jak mantrę będzie pisał, eksperci od tenisa też, bez serwisu Iga nie wróci na dobry poziom

5

@Kitek1640 ale piszesz o sterydach?

7

@PatrykBarca skupmy się na sobie bo w sumie możemy skończyć jeszcze z niczym

0

Serwis Igi nadal w formie :) zaraz to ona z top 10 wypadnie z taką formą. Będzie tęsknić za Wiktorowskim oj będzie.

4

To co 100-tka juz była wiec czas na 0-1 dla RM.
Chyb trafiłem

0

Getafe u siebie ostatnie 5 meczy. 3P,1R,1W nie nastawiajcie się. Nie grają ani o puchary ani nie walczą o utrzymanie się.

1

Nowy predator. Miodzio, uwielbiam


2

Jakie prawdziwe :)


0

@Pnog37 By zrzucić ci entuzjazm, Ancelotti nigdy nawet nie zremisował z Getafe. Ostatnie 6 meczy. RM 6 , Getafe 0
Ale z drugiej strony ten sezon w LL łamie ogromna ilość statystyk, wiec wszystko możliwe

0

@Szymemdymek skoro jesteś pewien to nie dyskutuje

0

@Szymemdymek ta zajeb. W szczególności na 4 mega kontrach Majorki. Wszystko jego strona. Dla mnie występ niczym się nie różni od Martina

1

@Krzysztof1987 Jaka pomoc, ta która bezinteresownie Ameryka świadczyła? Przeciez kontrakty uzbrojeniowe na tym krecili, osłabili Rosje. A teraz chca hajs

0

@Krzysztof1987 każdy wie że chodzi o kapitulacje. Zabawne jest to że nie dość że kapitulacja to jeszcze oddanie Ameryce za frajer elektrowni i złóż :)

0

@BorzyKrzys Chociaż raz się z nim zgadzam, dogadzanie jednej grupie dla głosów, kosztem zdychającej służby zdrowia.

1

Brzmi jak dobry plan.


2

@maroon tego to ja nie zrozumiem, kto na nią głosuje.

0

@Szymemdymek w czym w ofensywie zagrał lepiej? Jakaś statystyka czy poprostu opinia

3

@MOLESTA wystarczyło że się odezwał oraz akcja w necie i tyle Sławka widzieli.

1

6. Wystarczy laga na lewe skrzydło za obrońcę i mamy problem. Działo się to tak w każdym z 4 ostatnich meczy. Lepszy zespół jak BVB to wykorzysta i nas wypunktuje.

2

@clyde dużo ambicji było, średnio, ale ja w niego już nie wierzę, za duża pensja, sprzedać w lato

1

@KamQiX Yamal ma bardzo duży problem ze skutecznością. No musi to przyjść samo

0

Mamy 3pkt,ale irytujący ten mecz, Majorka bez 3/4 składu, pierwsza połowa sporo sytuacji, ale i nie pilnowania Lini, suma 40 strzałów i 1-0. Skuteczność niestety słaba, wejście Fermina też gówniane, wolałbym Torre, odpoczynek Olmo zrozumiały, ale bardzo widać różnicę z nim a z Ferminem. Brakuje tego Balde, wszyscy idą ta lewa strona. No ale kolejny mecz mniej do majstra

1

@partymaker ten Fermin wprowadza tylko syf, potyka się, źle ustawia, piłki gubi. No kur dramat on jest i nie wiem co w nim widzą ludzie

0

Potrzebny drugi gol.

0

Ferran pierwszy skład i wyglada słabo

1

@blakkudium Pep przespał zmiany kadrowe. Ten Arabia, Belg Arabia, Silva od 2 lat gada o odejściu, w połowie sezonu kapitan odszedł do Milanu, Niemiec wrócił. Tu motywacji nie ma juz do gry razem

0

@TridenteMSN A może cos powiesz o 3 sytuacjach Majorki?

0

@adi7adi8 Majorka gra bez 7 podstawowych piłkarzy

2

24 strzały, 4 setki. Ale w obronie elektrycznie, mieli 3 sytuacje , a 4 na centymetry nas uratowała. To jak łatwo u nas się dostać do sytuacji to bardzo zła informacja, dla poprostu lepszego zespołu. Majorka gra bez 7 podstawowych piłkarzy. :( Brakuje tej pierdzielonej skuteczności.

0

No kurwa mac, wpadnie to w koncu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?