tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 no co kochanka jest ważna. Nie zadbasz, nie da :)
0
@michal26 właśnie włączyłem jakiegoś kolesia co NFZ z przed 21 lat rozlicza :) ja prdl jakie pytanie
0
Co wy oglądacie? Jakaś debata jest?
0
@michal26 Maja niby dzis przywrócić.
0
@Ryoumen dlatego tak się tego nie czyta, tyle.
9
@OBSERWATOR2021 :) zabawne. Już to widze jak wszyscy wyborcy, Sławka Brauna i Stanowskiego leca głosowac na Nawrockiego :) Tak to nie działa.
1
@budel17 nazywa się to brakiem pokory.
16
@prokofiew no nie wiem, wygraliśmy po dogrywce, przegrywaliśmy 2-1,wiec chyba mogą mieć odczucia że walczyli o wygrana? Przed meczem tu sporo osjb wrzucało że 5 im załadujemy
0
@sebo939 przecież go nie krytykuje, pewnie zmęczenie, ale jest mocno pod forma
0
@sebo939 on powinien usiąść na ławkę, ale ale niestety nie ma nikogo, Lewy kontuzja
0
@Szymemdymek Dlaczego?
0
Jak człowiek patrzy na fanów LVP to nasi najlepsza atmosfere robia na wyjezdzie, wiec oby swietowanie było na stadionie Espanyolu :)
5
Ale mega atmosfera w LVP.
0
Za 3 minuty swietowanie LVP. Trzeba odpalic atmosfere
0
@pioz123 to półfinał, a z tym gazem lekka przesada. Trzeba robić swoje, ale ciężko będzie
0
@Criss18Barca Koleś wypadł i 2 porażki Interu, to jest kluczowy piłkarz
@mekston Lewy mówia ze rewanż tak, a Balde plotki, nie wiemy
12
Bardzo mocne osłabienie Interu, To tak jak wywalic Pedriego u nas, kluczowy piłkarz
1
@Rewolucja123 mam madrycioka jako kumpla, wiesz ze oni dokładnie tak mysla? Pisze ze sędzia wygrał na mecz. Ja tego universum nie rozumiem
0
@beter2 no no. Wielki Fati, on wie lepiej niż ty czy Fati cokolwiek wniesie.
1
@barcafan1789 oni dostali czerwone w pk, by wylecieć z meczów w lidze musieliby wylecieć na 4 mecze. Szczerze, nikt takiego zawieszenia nie dostanie
11
@Arden oni tylko chcą grać w pilke
1
@ArQczi yyy o kim piszesz? Bo szczerze oni płaczą za krosem i nie kojarzę by ktokolwiek pisał że mają nowego
0
@Ghandi od dawna pisze, problemem nie są sędziowie, sam Var, a brak varu. Czyli z nie zrozumiałym dla wszystkich brak wezwania głównego sędziego do sporych sytuacji. Karny na Ferranie na 100% by był gdyby Var go wezwał, ale ze była 94 minuta to nie chcieli wkur. Realu. Żenujące
0
@Ojciec5tkidzieci strasznie wkur. Koleś, świetny obrońca, ale popierd. Koleś
0
@IAmLegend wiesz ze kibice białych największy problem mają że dał karnego i Var anulował, więc twierdzą że to nasz sędzia :) sytuacja bez wpływu na wynik, ale oni oczywiście mają narrację że sędzia pomógł :)
9
W każdym normalnym domu padło zdanie. Jest kurw©€©€
8
Miodzio
0
@Pnog37 nigdy, pisałem to jak połowa la bamby tego chciała po jego kontuzjach. Talent jest talentem, a Rafa to piłkarz mega sezonu. Zobaczysz będziemy żałowac że nie sprzedamy go za 100baniek
0
@Vurt tu akurat było w kiblu
0
@Seledynowy może czeka na propozycje od arabów. Szczerze zaczęło mu się odklejać od powrotu z reprezentacji, zrobił się na Ronaldo, Brazol zawsze będzie Brazolem, ja jestem za sprzedażą go po wybitnym sezonie