0

@jedrek7000 no co kochanka jest ważna. Nie zadbasz, nie da :)

0

@michal26 właśnie włączyłem jakiegoś kolesia co NFZ z przed 21 lat rozlicza :) ja prdl jakie pytanie

0

Co wy oglądacie? Jakaś debata jest?

0

@michal26 Maja niby dzis przywrócić.

0

@Ryoumen dlatego tak się tego nie czyta, tyle.

9

@OBSERWATOR2021 :) zabawne. Już to widze jak wszyscy wyborcy, Sławka Brauna i Stanowskiego leca głosowac na Nawrockiego :) Tak to nie działa.

1

@budel17 nazywa się to brakiem pokory.

16

@prokofiew no nie wiem, wygraliśmy po dogrywce, przegrywaliśmy 2-1,wiec chyba mogą mieć odczucia że walczyli o wygrana? Przed meczem tu sporo osjb wrzucało że 5 im załadujemy

0

@sebo939 przecież go nie krytykuje, pewnie zmęczenie, ale jest mocno pod forma

0

@sebo939 on powinien usiąść na ławkę, ale ale niestety nie ma nikogo, Lewy kontuzja

0

@Szymemdymek Dlaczego?

0

Jak człowiek patrzy na fanów LVP to nasi najlepsza atmosfere robia na wyjezdzie, wiec oby swietowanie było na stadionie Espanyolu :)

5

Ale mega atmosfera w LVP.

0

Za 3 minuty swietowanie LVP. Trzeba odpalic atmosfere

0

@pioz123 to półfinał, a z tym gazem lekka przesada. Trzeba robić swoje, ale ciężko będzie

0

@Criss18Barca Koleś wypadł i 2 porażki Interu, to jest kluczowy piłkarz
@mekston Lewy mówia ze rewanż tak, a Balde plotki, nie wiemy

12

Bardzo mocne osłabienie Interu, To tak jak wywalic Pedriego u nas, kluczowy piłkarz


1

@Rewolucja123 mam madrycioka jako kumpla, wiesz ze oni dokładnie tak mysla? Pisze ze sędzia wygrał na mecz. Ja tego universum nie rozumiem

0

@beter2 no no. Wielki Fati, on wie lepiej niż ty czy Fati cokolwiek wniesie.

1

@barcafan1789 oni dostali czerwone w pk, by wylecieć z meczów w lidze musieliby wylecieć na 4 mecze. Szczerze, nikt takiego zawieszenia nie dostanie

11

@Arden oni tylko chcą grać w pilke

1

@ArQczi yyy o kim piszesz? Bo szczerze oni płaczą za krosem i nie kojarzę by ktokolwiek pisał że mają nowego

0

@Ghandi od dawna pisze, problemem nie są sędziowie, sam Var, a brak varu. Czyli z nie zrozumiałym dla wszystkich brak wezwania głównego sędziego do sporych sytuacji. Karny na Ferranie na 100% by był gdyby Var go wezwał, ale ze była 94 minuta to nie chcieli wkur. Realu. Żenujące

0

@Ojciec5tkidzieci strasznie wkur. Koleś, świetny obrońca, ale popierd. Koleś

0

@IAmLegend wiesz ze kibice białych największy problem mają że dał karnego i Var anulował, więc twierdzą że to nasz sędzia :) sytuacja bez wpływu na wynik, ale oni oczywiście mają narrację że sędzia pomógł :)

9

W każdym normalnym domu padło zdanie. Jest kurw©€©€


8



Miodzio

0

@Pnog37 nigdy, pisałem to jak połowa la bamby tego chciała po jego kontuzjach. Talent jest talentem, a Rafa to piłkarz mega sezonu. Zobaczysz będziemy żałowac że nie sprzedamy go za 100baniek

0

@Vurt tu akurat było w kiblu

0

@Seledynowy może czeka na propozycje od arabów. Szczerze zaczęło mu się odklejać od powrotu z reprezentacji, zrobił się na Ronaldo, Brazol zawsze będzie Brazolem, ja jestem za sprzedażą go po wybitnym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?