4

@Comentateiro z drugiej strony mecz zabił sedzia

1

@L4ngusta Kibice Bilbao? Nie wierze, oni sa w kazdej sytuacji z zespołem.

0

@FcPortoFan1999 Czy ty rano mozesz wrzucić wszystkie swoje typy sportowe? Sobie kuponik zmontuje stawiając odwrotnie, mysle ze troche da sie zarobić :)

2

I to jest wlaśnie to, wystarczy jedna decyzja sedziowska i mozesz przegrać półfinał. Abstrakcja z karnym a co dopiero z czerwona. Katastrofa, szkoda Bilbao

0

@Borneo obejrzyj dzisiejszy serwis Coco. Pokaz mi te 190 , 200

0

@Borneo ale ty rozumiesz ze to nie prędkości są najważniejsze, prawda?

0

@Ilovefcb_95 no myślę że suple na sen spowodowały zw grała jak djokovic

0

@Borneo ja prdl, prędkości :) dobra nie ważne. Żyj z tą chwilą i wiedzą

0

@Borneo nie, nie miała gorszego, bredzisz

1

@bodzio10 to jest coś takiego jak ostatni sezon Xaviego. Rozregulował ja sztab trenerski i kompletnie nie potrafi poskładać

0

@Borneo kwestia to jest serwisu w 70% a reszta to taktyka, czyli granie na pełnej pizd. Każde zagranie na wielkim ryzyku. 3 winnery nie wpadną i zaczyna się 60 nie wymuszonych. Nie ma nic wspólnego presja 2 miejsca. Sztab trenerski kompletnie ja rozregulował.

1

@michal26 przegrywa obecnie 10-0 w gemach, to będzie rower. Czym szybciej dotrze do niej że ten trener rozp. Ta dziewczynę tym lepiej dla wszystkich. Ona jest katastrofalna w serwisie, a bez tego się nie pokona nikogo w dobrej formie.

Ale w Ch.. Jej szkoda, naprawdę. Patrzeć się nie da jak ja rozjeb. Ten trener

1

@Borneo :) ty naprawdę myślisz że to jest powodem :)

0

@adi7adi8 Coco nic nie musi robić, Iga sama się wybija, pierwsze podanie :) za chwilę to Linette Ige rowerkiem pociśnie. To już nie są porażki to są wprdl.

4

Iga widzę idzie na rekord 7-0 w gemach pod rząd.
Edit 8
Edit 9,10

0

@ViscaelBarca2007 myślę że za mocno liczysz na wielkość Balde. Ale zobaczymy

0

Igi widzę że już nikt komentować nie chce :)

1

@Pressinho dzięki, lubię staty i również uważam że występ Wojtasa w rewanżu będzie kluczowy. Półfinał lm to musi być mecz życia, to był pierwszy jego półfinał, więc musi dać znacznie więcej

5

@BezglutenowyPedri a podasz te statystyki vs inni

1

@kamilop zagrał najlepszy mecz sezonu. No to oznaka

0

@NeroTFP1 wyprzedzę pytanie prawicy. Jaka narodowość pacjenta.

1

@Consigliere aha, madryciok na kluczowy mecz. No oby Szymon był w najlepszej formie, sędzia zajeb. Ale lubi odwalić kluczowy błąd

0

@marcin62 dlatego piszę że Bait pod odkkejencow

2

No i prawdziwe komentarze, na półfinał lm potrzebny jest bramkarz, a nie statysta. Bez hejtu w Wojtka, poprostu słabszy mecz, tyle, ale w rewanżu jak zagra jak wczoraj odpadniemy.

0

@Lord_S do zmiany całej linii i taktyki potrzebny jest czas, to nie Fifa że ustawiasz i wszyscy grają.

11

Jaki Bait w madryckich psycholi. W sumie wczoraj grał jak na koksach


0

@Lord_S no spoko, może jeszcze z 6 rotacji na rewanżowy mecz lm, w którym przegrany odpada, zajeb. Pomysl na rozregulowanie zespołu :)

0

@Filipem mecz ala Pena, stał na Lini człowiek z rekawicami, tyle. Następny będzie lepszy

1

@Nightraider no ale nikt nie pisze ze ma sprdl czy coś. Ocenia ostatni mecz, poprostu. Bez hejtu, zagrał wczoraj jakby go nie było na bramce, poprostu nic nie dał, a na tym poziomie to jest mega potrzebne. Tyle, oby za tydzień wyciągnął nam setkę bo wtedy się właśnie wygrywa, jak bramkarz zrobi różnice. Real bez interwencji Courtua w kluczowych momentach lm, połowy by ich nie zdobył

0

@Romario87 z AM prowadziliśmy 4-2 i wcisnęli nam po kontrach. I wiesz co zrobił Flick, cofnął obronę i już kontr nie było w rewanżu, a wczoraj stale fragmenty nas ubily, ale też ubily RM. Nie wiem co Flick musi zrobić by się przed Interem uchronić w tych różnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?