tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro z drugiej strony mecz zabił sedzia
1
@L4ngusta Kibice Bilbao? Nie wierze, oni sa w kazdej sytuacji z zespołem.
0
@FcPortoFan1999 Czy ty rano mozesz wrzucić wszystkie swoje typy sportowe? Sobie kuponik zmontuje stawiając odwrotnie, mysle ze troche da sie zarobić :)
2
I to jest wlaśnie to, wystarczy jedna decyzja sedziowska i mozesz przegrać półfinał. Abstrakcja z karnym a co dopiero z czerwona. Katastrofa, szkoda Bilbao
0
@Borneo obejrzyj dzisiejszy serwis Coco. Pokaz mi te 190 , 200
0
@Borneo ale ty rozumiesz ze to nie prędkości są najważniejsze, prawda?
0
@Ilovefcb_95 no myślę że suple na sen spowodowały zw grała jak djokovic
0
@Borneo ja prdl, prędkości :) dobra nie ważne. Żyj z tą chwilą i wiedzą
0
@Borneo nie, nie miała gorszego, bredzisz
1
@bodzio10 to jest coś takiego jak ostatni sezon Xaviego. Rozregulował ja sztab trenerski i kompletnie nie potrafi poskładać
0
@Borneo kwestia to jest serwisu w 70% a reszta to taktyka, czyli granie na pełnej pizd. Każde zagranie na wielkim ryzyku. 3 winnery nie wpadną i zaczyna się 60 nie wymuszonych. Nie ma nic wspólnego presja 2 miejsca. Sztab trenerski kompletnie ja rozregulował.
1
@michal26 przegrywa obecnie 10-0 w gemach, to będzie rower. Czym szybciej dotrze do niej że ten trener rozp. Ta dziewczynę tym lepiej dla wszystkich. Ona jest katastrofalna w serwisie, a bez tego się nie pokona nikogo w dobrej formie.
Ale w Ch.. Jej szkoda, naprawdę. Patrzeć się nie da jak ja rozjeb. Ten trener
1
@Borneo :) ty naprawdę myślisz że to jest powodem :)
0
@adi7adi8 Coco nic nie musi robić, Iga sama się wybija, pierwsze podanie :) za chwilę to Linette Ige rowerkiem pociśnie. To już nie są porażki to są wprdl.
4
Iga widzę idzie na rekord 7-0 w gemach pod rząd.
Edit 8
Edit 9,10
0
@ViscaelBarca2007 myślę że za mocno liczysz na wielkość Balde. Ale zobaczymy
0
Igi widzę że już nikt komentować nie chce :)
1
@Pressinho dzięki, lubię staty i również uważam że występ Wojtasa w rewanżu będzie kluczowy. Półfinał lm to musi być mecz życia, to był pierwszy jego półfinał, więc musi dać znacznie więcej
5
@BezglutenowyPedri a podasz te statystyki vs inni
1
@kamilop zagrał najlepszy mecz sezonu. No to oznaka
0
@NeroTFP1 wyprzedzę pytanie prawicy. Jaka narodowość pacjenta.
1
@Consigliere aha, madryciok na kluczowy mecz. No oby Szymon był w najlepszej formie, sędzia zajeb. Ale lubi odwalić kluczowy błąd
0
@marcin62 dlatego piszę że Bait pod odkkejencow
2
No i prawdziwe komentarze, na półfinał lm potrzebny jest bramkarz, a nie statysta. Bez hejtu w Wojtka, poprostu słabszy mecz, tyle, ale w rewanżu jak zagra jak wczoraj odpadniemy.
0
@Lord_S do zmiany całej linii i taktyki potrzebny jest czas, to nie Fifa że ustawiasz i wszyscy grają.
11
Jaki Bait w madryckich psycholi. W sumie wczoraj grał jak na koksach
0
@Lord_S no spoko, może jeszcze z 6 rotacji na rewanżowy mecz lm, w którym przegrany odpada, zajeb. Pomysl na rozregulowanie zespołu :)
0
@Filipem mecz ala Pena, stał na Lini człowiek z rekawicami, tyle. Następny będzie lepszy
1
@Nightraider no ale nikt nie pisze ze ma sprdl czy coś. Ocenia ostatni mecz, poprostu. Bez hejtu, zagrał wczoraj jakby go nie było na bramce, poprostu nic nie dał, a na tym poziomie to jest mega potrzebne. Tyle, oby za tydzień wyciągnął nam setkę bo wtedy się właśnie wygrywa, jak bramkarz zrobi różnice. Real bez interwencji Courtua w kluczowych momentach lm, połowy by ich nie zdobył
0
@Romario87 z AM prowadziliśmy 4-2 i wcisnęli nam po kontrach. I wiesz co zrobił Flick, cofnął obronę i już kontr nie było w rewanżu, a wczoraj stale fragmenty nas ubily, ale też ubily RM. Nie wiem co Flick musi zrobić by się przed Interem uchronić w tych różnych.