tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 też tego nie lubię, zabije chęć oglądania.
1
@MateuszQ uwielbiam te komentarze, wczoraj przed meczem z Interem było że ich rozj. 3,4-0. By zdobyć tryplet to jeszcze trzeba ligę wygrać, kluczowy mecz z RM.
0
@Romario87 skoro tak twierdzisz, poprzedni mecz zremisowali z Bm. Uwaga dwie bramki po rożnych. Oni tak grają, to nie fart
1
@ToWinaSedziego jeśli odpadną z Interem to obaj nie mają szans
0
@Romario87 no to się zdecyduj czy to fart czy kwestia zespołu Flicka, bo jak fart to Flick nic nie musi robić.
0
@bartekvisca koleś jest przeciętny, ale pierwszy i 3 gol to wina innych piłkarzy, a jego się jedzie. Pierwsza bramka, kretyńskie wybicie Kounde, 3 to spory błąd Wojtka
0
@Toretto gra się w piłkę z tyłu i przodu, sory ale nie gramy najlepszej piłki, bo w obronie gramy głupio i na potężnym ryzyku,
1
@Senior6 No z BM w rewanzu obie bramki z roznego jak u nas. Pierwszego meczu nie pamietam. Tu trzeba siedziec i sie szkolic, chociaz troche zniwelowac.
0
@Eto'o9 R10 Rozumiem ze myslisz ze to takie proste, siadasz, kilka godzin trenujesz i jep.
9
Piekny dzis
0
@pero1983 Dlatego my musimy pilnowac sie bardziej z tyłu, ale stałe fragmenty dzis byly tez kluczowe, Inter w to dobry jest.
2
@arasz1819 Mocno pajacuje, ale wierze ze to tylko wiek
0
@FCB24 Budował srubował, a skąd wiesz ze jego da się zbudować?
0
Jeszcze jedno. Te 3-3 jest dobrym wynikiem, obrona do ogarnięcia się za tydzień i będzie dobrze.
3
Bardzo słaby dziś Wojtek,
0
Rafa irytuje, ale znowu LM i on kluczowy, asysta, gol
2
@BARCA1899Messi I pech i szczescie, to jest dobry wynik, obecnie nie ma roznicy bramek na wyjezdzie, a my na wyjazdach na prawde dobrze gramy.
3
Było 50/50 dalej jest 50/50, brawa dla nich za wyjscie z 0-2 i 2-3. W rewanzu potrzebna skutecznosc, ale pilnowanie również obrony i Wojtek, bo Wojtek dzis wpuscil kazdy strzał. Reasumujac półfinał LM w naprawde dobrym wydaniu.
2
Wojtek dziś nie obronił ani jednego strzału. Dramat, 4 gole to tragedia w półfinale. Wchodzą w nas jak w masło.
Edit, nie ma, ale kur. no musi on cos wybronić na tym etapie
4
Dawaj Fermin, krytykuje ciebie w każdym meczu, zamknij mi dziś mordę :)
0
Mówiłem, pisałem, że Inter to nie placki, że będą szli kontrami i nam włoski styl bardzo nie pasuje. Życie, półfinał też świetny wynik. Wygrać ligę
0
@Kengo negreida, spisek itd.
1
@mekston Zmienić jej dropsy na miesiączkę. Cały czas w dużej mierze to problem z głową.
2
@adi7adi8 nie da sie zrozumieć o co jej chodzi.
0
@Inmate I Wygrała, to jest najdziwniejszy sportowiec z TOPU obecnie. Nie da sie zrozumieć jej gry i różnicy poziomu w trakcie jednego meczu
3
@michal26 teraz wygrywa, 2 breaki, co jej siedzi we łbie tego nie wie nikt, chodząca atomówka. Zaraz moze przegrac pewnie znowu 6 gemów. Ostapenko v2
0
@tadzik447 że zmiana sztabu sie skończyła, a nie ona.
0
@budel17 Też tak uważam. Myślę, że czas na odpoczynek od tenisa. Ale i też uważam ze nowy trener z niej nic nie wyciagnię, ta taktyka która próbują grać jest poprostu zła, stała sie Penko, walcząca o winnery, albo wpadnie alb o nie, do tego fatalny serwis.
0
Ale blamaż Igi. Ta dziewczyna pod wodza poprzednich trenerów na ziemi przegrała kilka spotkań. Tu idzie na 6-0, dramat.
0
No to Iga weszła z butami :D