2

@macio_944 włącz ostatni 5-2 :) dobrze się ogląda :)

1

@Sulimo pierwsza dobra odpowiedź Tebasa

6

Trzymam kciuki za nich. :)


0

@TR3YWAY przecież on wie że przegrają, a oni kochają później mieć pretensje do całego swiata

1

@kejdzi wyjdą, kibice ich rozjadą jak tego nie zrobią

1

@Arden trzymam kciuki za nich. Do końca sezonu niech już nie wychodzą :) Kur. Najwięcej zyskują na sedzisch i oni pokrzywdzeni :)

0

Czy może ktoś w jednym zdaniu powiedzieć, co sędziowie powiedzieli takiego?

1

Niech nie wychodzą odpoczniemy

0

Spokojnie łysy z varu im pomoże

2

@July_6_BcN jak raz poszła, to pójdzie drugi raz.

16

@GTBTP konserwy nie kumają, że zdrowa imigracja jest potrzebna. A akurat UA są naj mniej inwazyjni.

22

@Mankind może ktoś mu powie ze obecnie dziecko musi chodzić do szkoły w Polsce by te 800+ dostać. Ale pewnie fanatycy i tak nie załapią

0

@Azi przecież to ładowarka pewnie wybuchła, prawda?

0

@Tridente2015 no wiadomo że to Var jest bardziej istotny na wałach niż sam sędzia główny. Więc wiemy co się będzie działo

1

@michal26 jakie to prawdziwe :)

0

@Michu94 chciałem to napisać, że pytanie czy młodemu nie zaproponują.

0

Jednak Iga ma poprawna formę, bo co można powiedzieć o Coco która w 1 secie miała 25% pierwszego podania. No takiej statystyki to ja nie pamiętam

1

@mekston a nie zrozumiałem. Kurde myślałem że Iga na ziemi naprawdę wróci do 80% swoich możliwości. Szkoda :(

0

@mekston nie było, zobacz co Filipinka odwalała. Easy było ze względu na nią a nie poprawę Igi. 60 nie wymuszonych katastrofa

7

@don'T.R.I.P.e on się pomylił na pytaniu o łąkotke, a pomylił z łechtaczką. Ja bym się zastanowił

8

@Sapos93 tylko 92%? Jak w tym kraju ma być dobra służba zdrowia jak aż 8% błędu. Eh, do tego teraz pewnie będziesz zarabiał 30k miesięcznie, jako prawdziwy Polak no nie podoba mnie się to.

1

@mekston sam widziałeś poziom. Filipinka w 3 secie to wręcz nie które gemy oddala jak junior

0

@mekston mocno jej Filipinka pomogła.
@Alex1995 posluchaj trenera, on twierdzi że jest dobra forma, na treningach bardzo dobra.
No kuźwa nie jest, Iga bardzo źle wygląda jak na siebie.

0

@FcPortoFan1999 no właśnie nie wiem, fizycznie wygląda ok, dobrze, zawsze wyglądała w tym dobrze. Te błędy, no na ziemi tym bardziej jej nie poznaje, bo ona tu zawsze była piekielnie mocna, a dziś...

0

@FcPortoFan1999 technicznie uważam, że wszystko rozregulował. Ogromna ilość technicznych katastrof, zresztą sama Iga po ostatniej piłce zero radości, uważam że gra w tenisa nie daje jej obecnie kompletnie radości

0

Jezu jak Iga technicznie odjechała vs to co w poprzednim roku. Masakra, oprócz serwisu widzę że dochodzą kolejne techniczne błędy. No nie mogę zrozumieć co trener z nią zrobił

0

@takisobiektos zasluzenie, może ktoś w sztabie Igi pójdzie po rozum, wystawianie jej w takiej formie to duży błąd. Niech trenuje, a nie gra w turniejach. Ona się męczy, że szkoda na to patrzeć

0

@negreanu tego nie wiem, może tak. Bardziej mi chodzi o to że zmiana trenera może i była potrzebna, nie wiemy co tam między Tomkiem a nią się działo, ale wybrali źle. Iga to chodzący wulkan, a ten koleś to milusi baranek i ja uważam, że on jej nie ogarnia. Wiktorowski to konkretny gość i dlatego to działało.

1

@Eklerek dokładnie, zaraz pewnie w necie napiszą ze to wina pogody na Marsie. A prawda jest taka że oprócz katastrofy w serwisie który zabiera jej pewność siebie jest rozjechana psychicznie, dwa błędy i idzie lawina kolejnych.

PS. Znowu przejeb. Swoje podanie :)

0

@michal26 błędy techniczne przy serwisie to nie tylko pani psycholog. Decyzja z tym trenerem była błędna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?