tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichuZ44 tylko złapanie co zmienia jak biegł dalej, wywrócił by się, na bank czerwona
7
Wow ten Verstapen to prze kozak
0
@filipo2002 Ło panie, to co koniec sezonu :(
0
@noface nieee, chodzi o to że liczę że nie będzie to nic poważnego
0
@kamiVeB no na twoje 20 ostatnich, 15 krytykujesz piłkarzy Barcy :)
1
@Roobo w szczególności że dziś obrona zrobiła te 3 bramki a nie wielka Celta
0
@Dieselzor pierwsza Wojtek,
Druga to w sumie nie wiem kto winny
Trzecia obaj środkowi.
Ja rozumiem wszystko ale dziś obrona słabo grała jako całość
27
Chyba tablet poszedł się jeb... :)
1
@Comentateiro no Flicka uratował przed zwolnieniem z końcem Kwietnia
0
@noface Robert przez 20 lat gry w piłkę nie miał poważnej kontuzji
0
@12Frost12 a co on złego dziś zrobił?
0
@RomanGroza w czym przekręcili? Przecież to był karny
1
Ale ta radość Flicka po meczu. Uff, kuźwa co za emocje. Ale obrona dziś katastrofa bo 3 bramki wszystko na ich konto. Jutro oby RM stracił pkt z Bilbao
0
@macio_944 no chyba Kur. Miała powód co? Ile postawiłeś hajsu jak przegrywali 1-3?
0
@Lordzi pisze to cały czas.
0
Za dużo zmian Flick teraz, rozmontowal Barce. Oby remis dowieźli
0
@beter2 na pewno nie przegrać
0
Nie grajmy tak wysoko, po co!! Pojebanym mecz
5
Obrońcy niech się Kur ogarną, pilnować napastnika na kilometr! Walczymy
0
@bart_azz mam to samo w głowie. Zaraz nam 4 wyjebią. Jesteśmy zesranie po BVB.
1
Może ktoś wytłumaczyć dlaczego nikt na własnej połowie nie pilnuje obrońcy?
0
Żenująca taktyka, żenująca. Tak się
0
@Lewangoooolsky trypllecie, jak ja czytam ten wasz tryplet to mnie na wymioty bierze, bez ławki nie da się zdobyć tryplet, wygrać pl i ligę to jest kluczowe
11
No to sobie znaleźli moment na słabszy moment sezonu. Najbliższymi tygodniami możemy przegrać wszystko, z euforii wyjdzie dramat. Najsłabszy Real od lat jak zgarnie pk i ligę to będzie zły sezon a nie dobry.
0
Pozostaje zapomnieć ta pierwsza połowę i się cieszyć że nie przegrywamy.
3
Jak banalnie nas zaatakować. Żenujące ustawienie
0
@mekston ta wzięła podwójnym
0
@FcPortoFan1999 nic nie zrobisz. Brak serwisu to tak jakby być bramkarzem ze wzrostem 150 i bronić karne. Nie oszukasz
1
@Mario96w od razu wygrała podanie :)
0
@michal26 zdecydowanie racja. Ch. Wie czemu Iga i jej ojciec tego nie widzą