1

@MichuZ44 tylko złapanie co zmienia jak biegł dalej, wywrócił by się, na bank czerwona

7

Wow ten Verstapen to prze kozak

0

@filipo2002 Ło panie, to co koniec sezonu :(

0

@noface nieee, chodzi o to że liczę że nie będzie to nic poważnego

0

@kamiVeB no na twoje 20 ostatnich, 15 krytykujesz piłkarzy Barcy :)

1

@Roobo w szczególności że dziś obrona zrobiła te 3 bramki a nie wielka Celta

0

@Dieselzor pierwsza Wojtek,
Druga to w sumie nie wiem kto winny
Trzecia obaj środkowi.

Ja rozumiem wszystko ale dziś obrona słabo grała jako całość

27

Chyba tablet poszedł się jeb... :)


1

@Comentateiro no Flicka uratował przed zwolnieniem z końcem Kwietnia

0

@noface Robert przez 20 lat gry w piłkę nie miał poważnej kontuzji

0

@12Frost12 a co on złego dziś zrobił?

0

@RomanGroza w czym przekręcili? Przecież to był karny

1

Ale ta radość Flicka po meczu. Uff, kuźwa co za emocje. Ale obrona dziś katastrofa bo 3 bramki wszystko na ich konto. Jutro oby RM stracił pkt z Bilbao

0

@macio_944 no chyba Kur. Miała powód co? Ile postawiłeś hajsu jak przegrywali 1-3?

0

@Lordzi pisze to cały czas.

0

Za dużo zmian Flick teraz, rozmontowal Barce. Oby remis dowieźli

0

@beter2 na pewno nie przegrać

0

Nie grajmy tak wysoko, po co!! Pojebanym mecz

5

Obrońcy niech się Kur ogarną, pilnować napastnika na kilometr! Walczymy

0

@bart_azz mam to samo w głowie. Zaraz nam 4 wyjebią. Jesteśmy zesranie po BVB.

1

Może ktoś wytłumaczyć dlaczego nikt na własnej połowie nie pilnuje obrońcy?

0

Żenująca taktyka, żenująca. Tak się

0

@Lewangoooolsky trypllecie, jak ja czytam ten wasz tryplet to mnie na wymioty bierze, bez ławki nie da się zdobyć tryplet, wygrać pl i ligę to jest kluczowe

11

No to sobie znaleźli moment na słabszy moment sezonu. Najbliższymi tygodniami możemy przegrać wszystko, z euforii wyjdzie dramat. Najsłabszy Real od lat jak zgarnie pk i ligę to będzie zły sezon a nie dobry.

0

Pozostaje zapomnieć ta pierwsza połowę i się cieszyć że nie przegrywamy.

3

Jak banalnie nas zaatakować. Żenujące ustawienie

0

@mekston ta wzięła podwójnym

0

@FcPortoFan1999 nic nie zrobisz. Brak serwisu to tak jakby być bramkarzem ze wzrostem 150 i bronić karne. Nie oszukasz

1

@Mario96w od razu wygrała podanie :)

0

@michal26 zdecydowanie racja. Ch. Wie czemu Iga i jej ojciec tego nie widzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?