0

@Cule1234 sędzia musiałby w protokół coś wpisać by była szansa na 4 w górę

1

@Romario87 obaj dostaną po 2 mecze, nie ma bardziej pewnej rzeczy

0

@FcPortoFan1999 no bywa tak gdy już się coś wypala z trenerem i sztabem. Ewidentnie potrzeba świeżej krwi

2

Leganes to walczyło jak lew by strzelić, Alaves bronili porażki 0-1 tak to wyglądało

0

@FcPortoFan1999 no forma słaba. No ale to Arsenal, przecież wiemy że oni wiecznie się wywracają przed końcem. A Real odwrotnie

1

A może dla Pereza taniej poszukać piłkarzy rywali zamiast sędziom płacić. Bo ostatnio kilku orłów jest :)

0

To Alaves i tak by nic nie zdzialalo. Idziemy dalej po swoje

0

@FcPortoFan1999 dużo zależy od meczu w środę, jeśli to przejdą, a mogą, obaj wiemy. To się nakręca

3

To Alaves może tak grać i miesiąc i bramki nie strzeli. Muszę zmienić pomysł

0

@Pnog37 dlaczego 4? Bezpośrednia liczy się od 2

0

@mindbender84 oczywiście że tak. Ale ich jest więcej

0

@Barcafan2020 nie twierdzę że tak jest, bardziej chodzi mi że jeb. Gość, on w to wierzy. Masakra

2

Kto z wawy? Teraz już wiemy że opcja ukryta.
Grubo ludzie coś biorą, bo ten chłop wydaje się że mówi na powaznie.



0

@Lukasz999 tylko ze pkt się dostaje za więcej bramek, alaves, pół sytuacji nie miało

2

@Xpert77 ale go odkleiło

0

@Leooo to chyba tylko w lidze

1

@daniel32778 ta 2, dostanie i tyle

1

@RafiVeB bo komunikowane było by nie pisać lewak i prawak.

0

@Krzysztof1987 Rafa miał spora przerwę po reprezentacji. Rytm mu się przyda

1

@Romario87 w pierwszej połowie była chyba statystyka 26minut? gry piłka? Wychodzi ze 19 minut nie grali w piłkę, masakra

1

@Mns21 Balde rotowal, mimo iż nie był na reprezentacji to i tak nie każdy mecz gra, a na pewno nie całe, jak się skończyło każdy widział. Ale jedno trochę widać, 3 mecz z rzędu słabiej gra Pedri, no on chyba potrzebuje chwili odpoczynku.

1

@Romario87 ale ja tego nie neguje, Xavi jak mówił że zespoły to robią to nie będę cytowal słów jak go wyzywano. A po drugie pierwszy mecz, był na dokładnie tym samym dramatycznie chu. Poziomie, a był u nas. Powód, bardziej myślę że ten zespół gra strasznie brudna piłkę, często leżą, ale grają fizycznie, nasi trochę z nimi jak panienki, dużo przegrywają pojedynków, po trzecie uważam że Araujo i Eric to był zły wybór Flicka.

3

@maroon nie mam pojęcia :) ale widziałem filmik jak koleś wymyślił oprogramowanie do iphona, że stawia go na stole, odpala aparat i ten się kręci robiąc panoramiczne zdjęcie. Bez podstawki, bez niczego, wibracjami i zyroskopem, podobno za 30 baniek ten soft opchnal

0

@Roobo dobrze, skoro tak twierdzisz.

0

@Natenczas to ty nie wiesz chyba jak to działa, coś lewicy dadzą na czym im zależy i tyle przejdzie

2

@cules100pro to gadżet wiadomo, sam mam asystenta parkowania raz skorzystałem

0

@loswariatofano hehe, a tesle naprawi?

0

@Krzysztof1987 zaparkujesz poziomo? :)

2

@Stinger_ Miał duże, a talentów była masa, u niego świetna była dynamika i wykończenie, wirtuozem dryblingu nie był ala Yamal itd. Po kontuzjach dynamikę zagubił, ale głowa nie dojeżdża o czym wielokrotnie mówił i Flick i trener Brighton, czytaj poprostu mu się nie chce.

4



Chińczyki pozamiataja tesle szybciutko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?