tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 sędzia musiałby w protokół coś wpisać by była szansa na 4 w górę
1
@Romario87 obaj dostaną po 2 mecze, nie ma bardziej pewnej rzeczy
0
@FcPortoFan1999 no bywa tak gdy już się coś wypala z trenerem i sztabem. Ewidentnie potrzeba świeżej krwi
2
Leganes to walczyło jak lew by strzelić, Alaves bronili porażki 0-1 tak to wyglądało
0
@FcPortoFan1999 no forma słaba. No ale to Arsenal, przecież wiemy że oni wiecznie się wywracają przed końcem. A Real odwrotnie
1
A może dla Pereza taniej poszukać piłkarzy rywali zamiast sędziom płacić. Bo ostatnio kilku orłów jest :)
0
To Alaves i tak by nic nie zdzialalo. Idziemy dalej po swoje
0
@FcPortoFan1999 dużo zależy od meczu w środę, jeśli to przejdą, a mogą, obaj wiemy. To się nakręca
3
To Alaves może tak grać i miesiąc i bramki nie strzeli. Muszę zmienić pomysł
0
@Pnog37 dlaczego 4? Bezpośrednia liczy się od 2
0
@mindbender84 oczywiście że tak. Ale ich jest więcej
0
@Barcafan2020 nie twierdzę że tak jest, bardziej chodzi mi że jeb. Gość, on w to wierzy. Masakra
2
Kto z wawy? Teraz już wiemy że opcja ukryta.
Grubo ludzie coś biorą, bo ten chłop wydaje się że mówi na powaznie.
0
@Lukasz999 tylko ze pkt się dostaje za więcej bramek, alaves, pół sytuacji nie miało
2
@Xpert77 ale go odkleiło
0
@Leooo to chyba tylko w lidze
1
@daniel32778 ta 2, dostanie i tyle
1
@RafiVeB bo komunikowane było by nie pisać lewak i prawak.
0
@Krzysztof1987 Rafa miał spora przerwę po reprezentacji. Rytm mu się przyda
1
@Romario87 w pierwszej połowie była chyba statystyka 26minut? gry piłka? Wychodzi ze 19 minut nie grali w piłkę, masakra
1
@Mns21 Balde rotowal, mimo iż nie był na reprezentacji to i tak nie każdy mecz gra, a na pewno nie całe, jak się skończyło każdy widział. Ale jedno trochę widać, 3 mecz z rzędu słabiej gra Pedri, no on chyba potrzebuje chwili odpoczynku.
1
@Romario87 ale ja tego nie neguje, Xavi jak mówił że zespoły to robią to nie będę cytowal słów jak go wyzywano. A po drugie pierwszy mecz, był na dokładnie tym samym dramatycznie chu. Poziomie, a był u nas. Powód, bardziej myślę że ten zespół gra strasznie brudna piłkę, często leżą, ale grają fizycznie, nasi trochę z nimi jak panienki, dużo przegrywają pojedynków, po trzecie uważam że Araujo i Eric to był zły wybór Flicka.
3
@maroon nie mam pojęcia :) ale widziałem filmik jak koleś wymyślił oprogramowanie do iphona, że stawia go na stole, odpala aparat i ten się kręci robiąc panoramiczne zdjęcie. Bez podstawki, bez niczego, wibracjami i zyroskopem, podobno za 30 baniek ten soft opchnal
0
@Roobo dobrze, skoro tak twierdzisz.
0
@Natenczas to ty nie wiesz chyba jak to działa, coś lewicy dadzą na czym im zależy i tyle przejdzie
2
@cules100pro to gadżet wiadomo, sam mam asystenta parkowania raz skorzystałem
0
@loswariatofano hehe, a tesle naprawi?
0
@Krzysztof1987 zaparkujesz poziomo? :)
2
@Stinger_ Miał duże, a talentów była masa, u niego świetna była dynamika i wykończenie, wirtuozem dryblingu nie był ala Yamal itd. Po kontuzjach dynamikę zagubił, ale głowa nie dojeżdża o czym wielokrotnie mówił i Flick i trener Brighton, czytaj poprostu mu się nie chce.
4
Chińczyki pozamiataja tesle szybciutko.