0

@SelloutCrowd potrafia i to zrobią, po wyborach. Solidarność darła by ryja strajkami 3 mce

0

@Rastafarnianin wiesz ile by stracili przed wyborami gdyby części społeczeństwa kazali iść do pracy w niedzielę?

2

@Stinger_ co ty się uparłeś do tego Fatiego? On jest skreślony, wczoraj znowu nie zagrał.

2

@Lewangoooolsky Xavi to ty?

0

@Hadim no ale czy skłamał? Mecz był na remis

1

Z tym Araujo to każdy wie jak nas odciąć, wystarczy postawił napastnika bliżej Inigo. Araujo sam się wykosi, fatalnie wyprowadza piłki. On się nadaje gdy musimy się cofnąć i bronić się z drużyną która mocno atakuje, ale nie w której to my prowadzimy piłkę.

1

@bartekvisca Munir to placek i nawet w bramkę by nie trafił

2

@Fantastyczny Chłopiec niestety ale to prawda, pisałem, ale tu oddział armi napinaczy, od razu zaatakował, że my mistrzami świata jesteśmy i rozjeb. Wszystkich 90-0

24

@Azazel_Pazuzu przecież oni i tak nie kumają o co chodzi w prywatnej służbie zdrowia, w sumie dlatego bo bardzo mało krajów takowa ma. Może Amerykanów niech zapytają. Ilu tam ludzi ma kredyt wzięty by spłacić leczenie i szoruja po podłodze

0

@Eto'o9 R10 no była taka gadka, ale chyba mu chcieliśmy, coś mi świta

0

@Piotr,1985 motor napędowy? :) odpal sobie nawet sofascore ze statkami. To jeden ze słabszych pkt zespołu. Tak miał w styczniu i kawałek lutego dobry, tyle.

0

@Piotr,1985 kim on jest :)))

0

@Limaker Balde w niczym lepszy od niego nie jest.

1

Pedri musi odpocząć, Yamal tez. Środek dać FDJ, Gavi, Fermin, W napadzie Rafę, Lewego i Ferrana.
Paradoksalnie kontuzje złapał ten co był jednak oszczędzany.

1

@ShawnC on ma chyba 1 bramkę tylko w Lidze. Lepiej z asystami, ale wykończenie katastrofa.

0

@Salchent tylko oni to mistrzami są wygrywania grając padake.

0

@ProMILs Jak widzisz do końca łatwo nie było.

4

@michal26 Ja to bym dał 10. Tak dobrego to ja nie widziałem nigdy w Hiszpanii

0

@kinioo mnie tam on nie robi, szczerze z Martinem nic się nie różnią. Ale to ja, jakoś nie lubie Balde i Fermina wiec mie być nie obiektywny

3

Co Fermin marnuje ostatnimi czasy to jego. Z BVB kalka

0

Nie zrozumcie mnie źle, ale teraz się cofnąć, Leganes w grze pozycyjnej nie zrobi nic.

0

@CurryTheGoat30 ale czy oni faulują? No nie. Oni chcą , my nie. To jest widoczne najbardziej, przecież my gramy jak panienki i to bez pressingu.

2

Martin się na prostej wywrócił, wrócił 3 dni po wszystkich.
Tragiczna 3 połowa z Leganes, konieczne jest nie wiem co, ale na pewno zmiany:
- Araujo
- Eric,
- Fermin

To co się może stać jak stracimy pkt, to pobudzić nie dość ze Real do walki o mistrza ale i LM.

3

Trzecia nasza połowa z Leganes gdzie grają jak panienki, kompletnie bez energii, pressingu, każda fizyczna sytuacja przegrana. Dziwnie się to ogląda

0

Złe decyzje personalne, Araujo , ale wyprowadza piłki, Eric nic w środku nie daj, Fermin zły. Chyba szykowane zmiany będą w przerwie.
Przy Araujo może Flick chce stale fragmenty? Może

5

@RoberDzik Dembele od ponad roku, zdrów jak rybka

1

Trumo zawiesza kolejne cła, tym razem na Chiny i elektronikę :))))))
Wielki wódz, to wszystko to genialny plan.

1

@BarcaaVEB ja od nich nie kupuje, za duże tych afer u nich

0

@ArcziArtt zawsze bepanthen, ale ja wolę nie maść a krem, trochę lepiej się wsmarowuje

3

@gumaz problemy la bamby każdego dnia potrafią zaskoczyć :) rozwiązania brak. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?