tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd potrafia i to zrobią, po wyborach. Solidarność darła by ryja strajkami 3 mce
0
@Rastafarnianin wiesz ile by stracili przed wyborami gdyby części społeczeństwa kazali iść do pracy w niedzielę?
2
@Stinger_ co ty się uparłeś do tego Fatiego? On jest skreślony, wczoraj znowu nie zagrał.
2
@Lewangoooolsky Xavi to ty?
0
@Hadim no ale czy skłamał? Mecz był na remis
1
Z tym Araujo to każdy wie jak nas odciąć, wystarczy postawił napastnika bliżej Inigo. Araujo sam się wykosi, fatalnie wyprowadza piłki. On się nadaje gdy musimy się cofnąć i bronić się z drużyną która mocno atakuje, ale nie w której to my prowadzimy piłkę.
1
@bartekvisca Munir to placek i nawet w bramkę by nie trafił
2
@Fantastyczny Chłopiec niestety ale to prawda, pisałem, ale tu oddział armi napinaczy, od razu zaatakował, że my mistrzami świata jesteśmy i rozjeb. Wszystkich 90-0
24
@Azazel_Pazuzu przecież oni i tak nie kumają o co chodzi w prywatnej służbie zdrowia, w sumie dlatego bo bardzo mało krajów takowa ma. Może Amerykanów niech zapytają. Ilu tam ludzi ma kredyt wzięty by spłacić leczenie i szoruja po podłodze
0
@Eto'o9 R10 no była taka gadka, ale chyba mu chcieliśmy, coś mi świta
0
@Piotr,1985 motor napędowy? :) odpal sobie nawet sofascore ze statkami. To jeden ze słabszych pkt zespołu. Tak miał w styczniu i kawałek lutego dobry, tyle.
0
@Piotr,1985 kim on jest :)))
0
@Limaker Balde w niczym lepszy od niego nie jest.
1
Pedri musi odpocząć, Yamal tez. Środek dać FDJ, Gavi, Fermin, W napadzie Rafę, Lewego i Ferrana.
Paradoksalnie kontuzje złapał ten co był jednak oszczędzany.
1
@ShawnC on ma chyba 1 bramkę tylko w Lidze. Lepiej z asystami, ale wykończenie katastrofa.
0
@Salchent tylko oni to mistrzami są wygrywania grając padake.
0
@ProMILs Jak widzisz do końca łatwo nie było.
4
@michal26 Ja to bym dał 10. Tak dobrego to ja nie widziałem nigdy w Hiszpanii
0
@kinioo mnie tam on nie robi, szczerze z Martinem nic się nie różnią. Ale to ja, jakoś nie lubie Balde i Fermina wiec mie być nie obiektywny
3
Co Fermin marnuje ostatnimi czasy to jego. Z BVB kalka
0
Nie zrozumcie mnie źle, ale teraz się cofnąć, Leganes w grze pozycyjnej nie zrobi nic.
0
@CurryTheGoat30 ale czy oni faulują? No nie. Oni chcą , my nie. To jest widoczne najbardziej, przecież my gramy jak panienki i to bez pressingu.
2
Martin się na prostej wywrócił, wrócił 3 dni po wszystkich.
Tragiczna 3 połowa z Leganes, konieczne jest nie wiem co, ale na pewno zmiany:
- Araujo
- Eric,
- Fermin
To co się może stać jak stracimy pkt, to pobudzić nie dość ze Real do walki o mistrza ale i LM.
3
Trzecia nasza połowa z Leganes gdzie grają jak panienki, kompletnie bez energii, pressingu, każda fizyczna sytuacja przegrana. Dziwnie się to ogląda
0
Złe decyzje personalne, Araujo , ale wyprowadza piłki, Eric nic w środku nie daj, Fermin zły. Chyba szykowane zmiany będą w przerwie.
Przy Araujo może Flick chce stale fragmenty? Może
5
@RoberDzik Dembele od ponad roku, zdrów jak rybka
1
Trumo zawiesza kolejne cła, tym razem na Chiny i elektronikę :))))))
Wielki wódz, to wszystko to genialny plan.
1
@BarcaaVEB ja od nich nie kupuje, za duże tych afer u nich
0
@ArcziArtt zawsze bepanthen, ale ja wolę nie maść a krem, trochę lepiej się wsmarowuje
3
@gumaz problemy la bamby każdego dnia potrafią zaskoczyć :) rozwiązania brak. :)