tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX hmm, w sumie zobacz ile kancelaria prezydencka kosztuje. Ej to nie plan na oszczędność?
0
@michal26 gdyby były wizy to by mu je dali za 6 mcy.
0
@RoberDzik zawsze tak jest, zawsze tak było i to nie jest tylko u nas. Odpal brednie Trump - Harris
3
O, Niemcy juz nie są sąsiadem :D ni wszyscy są zajebisci, jedno jest pewne, kabarety maja materiał na miesiące :D
1
Kto to jest ten Maciak :)
0
Poukładać relacje miedzy USA a Unia :D Ciekawe czy dostanie więcej niż przyjaciel Duda, w 10 minut będzie to trudne :D
2
Ooo będzie podryw. Pytanie do kobitki
12
@KamQiX I dalej nie wiadomo kto to jest :)
3
7 pytań do Rafała teraz :)
0
@Lordzi Pytasz dzieci?
0
@Fenelon no w końcu je wybitnie dobrze zna.
2
@Comentateiro nie przekonał cie? Czekaj jak to u Stana było, nigdy nie byłem u Obajtka, pokazali listę gości podpisana przez niego, byłem i co z tego? :) Szybko zdanie zmienia.
0
@NeroTFP1 na tej stronie są ludzie Trzaskowskiego i Sławka, a obu tych kandydatów nie ma w tej debacie. Wiec chyba nie
1
@michal26 zaraz po tym jak uspokoiłeś się juz o Żydach? Bo jak Biden był prezydentem to krzyczałeś najgłośniej o mordercach, jest Trump i nie ma tematu.
2
@ProMILs no nie. Trzaskowski to tchórz bo nie przyszedł do republiki, a Sławek to mistrz bo nie bierze udziału w cyrku.
1
@michal26 ty się skompromitowales Trumpem, więc sory ale twojej wiary i wiedzy w polityków nikt nie przebije. A teraz pchasz w jeszcze większe gówno.
1
@Comentateiro on i debata, ja ciebie proszę.
1
@Rastafarnianin chyba głupota, to tak.
2
@Kozinho. Biegusiem głosuj na skrajna prawice, poznasz dopiero co to znaczy monopol. Trump nic wam nie daje do myślenia. Tak w polityce jest zawsze wykorzystywanie władzy, ale jest więcej lub mniej, jest złodziejstwo większe lub mniejsze. Nie ma partii która da ci nic innego, nie ma.
0
@Rifek a ja uważam to za sensowne, może dwa lata, bo to też czasem trener czas potrzebuje, ale 4,5? Ilu trenerów wytrzymuje tyle, garstka
4
@OBSERWATOR2021 dobrze ze ta w Republice nie byłaby ustawiona :) ostro jesteś pokrzywdzony jeśli ty w to wierzysz.
Pomyślmy jak by wyglądała debata w Republice gdyby wystartował Trzaskowski :)
A teraz przyjacielu prawej strony, powiesz mi jak wyglądają media na Węgrzech obecnie? Wiadomo kto tam rządzi, którym mediom steruję Trump? Jak myślisz czemu tam nie było debaty :) każdy kto rządzi lub nie, ma swoje media, ale jedziesz tylko po jednej stronie :) obudził się.
0
@esem91 nigdy klubów nie zrozumiem że podpisują z trenerami kontrakty na 4 lata, mało który trener to przepracowuje, brawa dla Flicka za logikę i zdrowe podejście.
0
@Vampir707 dlatego śmigaj głosować na tych co idą stoliki wywrócić, tylko niech chociaż raz zagłosują by to zrobić
2
@PatrychoO wielcy kibice, na zebrania wdzwania się 35% zaproszonych, bilety też od sprzedają.
0
@Prorokk zaraz po tym jak wsiądziesz do nauki gramatyki
0
@Pedri16Future ale do kogo on ma pretensje ze tam w tym zespole nie ma taktyki, schematów.
0
@michal26 nie, moim zdaniem ruch ko na dzialalnosciach gospodarczych z niższa stawka zdrowotna, a w szczególnosci ostra jazda Trumpa jako prawicowca powoduje że ludzie wola bezpieczna opcje przy ue. W rozumieniu że więcej od 20% nie zdobędzie
1
@michal26 poprostu dzieje się to co pisałem ale chyba ty też. Ma max 20% szans, więcej nie przeskoczy. Tak jak to się dzieje w całej Europie.
1
@Misiusessi mogę Ci odpowiedzieć tylko to co wiem, jak omawiam wyniki co pół roku z moim doktorkiem a robię to od 6 lat. AST to wątroba, raczej to kwestia diety, a na pewno alkoholu, lub sterydów jeśli bierzesz. Ale to za grube pytanie do mnie, tylko domysl. Czy mocny trening ma wpływ na wątrobę? Nie wiem
1
@blakkudium Aż dziwne, ale naraziliby się mocno gdyby tu próbowali nas urobić.