tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro Wystarczy szybki gol i RM bedzie szedł dalej, to aż 3 gole do dogrywki lub tylko. Real jest mocno pod forma i to daje nadzieje, że nie dadzą rady. Ale dochodza decyzje sędziowskie, kartki itd.
0
@sergio5 Tylko Kiwior wczoraj w sumie nic nie zrobił, spieprzył, bo tak troche okazji nie miał.
1
@Pawlak1992 Z Orlenem nie kłamie i kto go sponsorował? No chyba ze dla ciebie tylko sloganiki sa wazne.
1
@Pawlak1992 Najważniejsze że w Stano młodzi wierzą. On jest inny, w sumie ja mu wierze, że Obajtka odwiedzał kilka razy by kawe wypić.
0
@Matheu12 ale czy on coś zrobił?
0
@Aragorn33 to chyba nie to. Oni tak wyglądają cały czas, wypalił się Ancelotti w RM. Oni nie wiedzą co grac
0
@koziar normalny skład. Inter tak gra zawsze, nienawidzę ich stylu, obrzydza piłkę nożną
1
Włosi i ten pragmayzm, obrzydliwy styl, cała połowa autobus i jakiś gol z dupy
0
Ale gol o matko
0
Kurtula znowu im dupsko ratuje, wszyscy wiemy że się skończy 1-1 lub 1-2 po karnych
0
@Pedri16Future będzie odwrotnie, murowanie się zacznie.
0
@kuz nic nie grają, ale Ars tym bardziej nic nie gra. Więc raczej nie jest to niespodzianka
0
Ars. Wszystko robi by być ars. Masakra
2
Wszyscy wiemy że nie będzie karnego. Z duchem gry :)
0
Ars gra, Real zaraz wbije dupa
1
@Roobo wylewy muszą być
1
Jaki rzut wolny :) się na biegali, a ten pół metra nad murawa
1
@blakkudium BM bez Musiali będzie ciężko
0
@Kapitan_SW tylko ilu tych Polaków w tych polskich klubach
0
Myślę że będzie 9-2 dla Ars. Ale nie wiem czy na taki wynik postawić.
0
@Kgorecki2500 a w tej debacie panowie znają pytania przed?
0
@blakkudium Camavinga standardowo połamie komuś nogi i bez żółtej
1
@Kondziubarca I ten Fermin, eh
0
@Zoker dlatego szybciutko trzeba biec głosować na prawice, oni z głową rządzą co pokazuje ich guru, Trump.
3
@AlexDark00 no myślę że to obecnie strasznie ważny problem
0
@MesQueUnClub96 na kryzysach zarabiają ci sami. A Trump to wiadomy biznesmen
4
Wygrać to z 3-0 by był spokój w rewanżu
4
@Uukasz_93 ta wina Tuska. Odklejency
1
@Criss18Barca też to zauważyłem, wystarczy remis, w sumie w dobrym stylu i dramat na stronie.
1
ale gwiazdorzyć, Flick powinien go utemperować