1

@mekston Trochę zabawne ale i Carlitos i Iga w tym samym momencie spadli z formą. Może to naturalne ze po 2,3 latach piku jest przerwa.

0

@Ghandi Zdecydowanie tak. Wpierw trzeba wiedzieć czy jestes zdrowy, dotyczy to diety, supli, braków, poziomu teścia itd. To równie wazne jak sam trening

0

@Misiusessi Daj pytanie.

2

@GTBTP Thiago miał dużo kontuzji, wiec organizmu nie oszukasz, a Robert to nie wiem czy miał jakąkolwiek kontuzje dłuższa.

5

W legii 3 Polaków, w Jagielloni 3 Polaków. A później się dziwią że Probierz nie ma kogo powołać

3

Holendrzy powinni mieć zakaz wywiadów. Zawsze coś ich boli

1

@norbi77 no myślę że karnego na suarezie by nie było.

0

@Stinger_ jak podawali to koledzy psuli, więc sami próbowali. Trochę pewność siebie podupadła, to nie maszyny, trochę brakuje zmienników

0

@Azi gdzie piłkarze Realu?

0

@Stinger_ skoro każdy z nich ma świetne statystyki to czemu twierdzisz że ktoś jest egoistyczny? Ilość Yamala i Rafy całkowicie to wyklucza, a lewy to 9tka

0

@partymaker z tym krytykowaniem przez kibiców psg to chyba jakaś manipulacja dziennikarzy była, jakieś teksty że i LE mówił że żałuję że go kupił, a wystawiał go. Z drugiej strony w psg uwierzyć trzeba we wszystko, wczoraj świetny mecs

4

Ah ten cudowny i dbajacy o społeczeństwo Trump. Wiadomo on to wszystko robi by Amerykanie się bogacili, no i się bogaca ci którzy ładowali w kampanie.
https://tweeter.com/rzep8/status/1910267953263636491" target="_blank" rel="nofollow">


1

@adi7adi8 Real, tam fizycznie nie dojeżdżają. Zazwyczaj w drugiej części oni właśnie fizycznie dobrze wyglądali, ten sezon nie ma odbicia

4

W półfinale zdecydowanie lepiej dla nas Bayern, są bardzo średni w obronie, młodziak im wypadł. Inter to niestety bardzo pragmatyczny zespół z pomysłem autobusu, odczekania pressingu z kilkoma podaniami i są w polu karnym. Do tego my średnio sobie radzimy z zespołami z Włoch.

1

@Ziemny Celtą w obecnej formie jest top 5 ligi w 2025r. Wiesz o tym prawda? Mam wrażenie że dla większości takie mecze to jakby z plackami grali, a właśnie z takimi zespołami gubimy pkt.

2

Na tweeterze sporo lata już ujęć madryciokow że Rafa był na spalonym i eskalando. Wygraliśmy bo Negreide jest wszędzie. Dobranoc panowie. :)

0

@Technik Yamal zgłaszał kontuzje

2

@blakkudium Psg miało sporo sytuacji, AV jedna kontra. Głupi przelicznik w tamtym meczu

0

@bartekvisca ta Yamal zgłaszał zmianę

0

@karci0 bo to słaby piłkarz, zwykły średniak który biega, a zaraz się zmęczy. Nie pasuje do tej układanki

4

@Arden tylko BMI jest to stara metoda i nie do końca mówiąca o otyłości. Ja waże 90 przy 184cm i na upartego mi BMI powie nadwagą, a gówno prawda bo masa mięśniowa.

1

@Ryoumen każdy polityk to złodziej, ale kraść trzeba umieć, skoro oni nie potrafią i się wystawiają to co? Mamy bronić złodziei i krętaczy bo są akurat po stronie twojej politycznej?

2

@Eklerek i pewnie będą niewinni jak reszta. Tak jak pis to spisek, tak jak, le Pen, niewinni oni nigdy nic nie zrobili

3

@xvcWinterSoldier nie wiem co przeczytałeś, ale dziennikarskie bzdury zostaw. Ich jedyne założenie artykułów to by ktoś to czytał.

1

@Barcaa12 ty czytasz o co chodzi czy emocjonalnie bez znajomości o co chodzi komentujesz. Dopisz jeszcze ze Niemcy za tym stoją

1

@Rifek lvp z nami :)

3

O Panie, prawica będzie krzyczeć.

https://tweeter.com/BMikolajewska/status/1909929980378620286" target="_blank" rel="nofollow">


4

@Kasy a jak oni nas by pocisneli? Nie ma nic głupszego od wielkiego ego. Skoro jesteśmy tacy idealni to czemu z Betisem nie wygraliśmy?

4

Ktoś powinien o nich książkę napisać, jak nie prowadzić dyplomacji. Jadą z każdym po bandzie, nawet z tymi którzy teoretycznie sa przyjaźnie nastawieni.


0

@kcule14 Na wyjeździe sa słabsi. Dobrze by było poprostu dziś zgarnąć wynik jak ARSenal wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?