0

@Cvzx a sobie dodałem jeszcze kosmitów.

0

@Cvzx słyszałem że 50 milionów ma.

0

@Antimadridista_WR walenie w Ch. Które dało przez 25lat jedno z największych wzrostów gospodarki na świecie, o wzrostu poziomu życia nie wspominając. A politycy kłamać będą. Ale Krzychu zabiera elektorat dzieci Sławkowi więc w sumie lepiej

0

@Hubert102 no nie. Po pierwsze to ustal jaki operator wygrał u ciebie w mieście, wsi, budowę z funduszy kpo i tam wtedy dopytaj danego operatora czy już wie kiedy u ciebie będzie oddawał.

1

@AlexDark00 bredzisz i to bardzo, nie masz nic pod twoje teorie ale dalej brniesz.

0

@stone80 że z poważnej sprawy w poważnym momencie świata z wyborów robi się dziecinade

0

Komentarz usunięty

1

@AlexDark00 pokaz mi fakty, na jakim etapie jest cpk i atom.

1

@gumaz dzieciaki biegusiem, nie zapomnijcie dowody mamusi zabrać. A pod pkw jeszcze tańce, słit focie i na tiktoku będzie Fun

0

@AlexDark00 mówisz o pracy w biurze? No faktycznie zaoram się. 25% osób nie pracuje na dole to po pierwsze, po drugie to może idź do łopaty, na budowę, każdy praca jest ciężka.
"Jak wynika z danych Agencji Rozwoju Przemysłu, stan zatrudnienia na 30 września 2024 roku uwzględniający pracowników górnictwa węgla kamiennego wyniósł 74 707 osób. Z tego robotnicy stanowili 57 823, a pod ziemią pracowało 48 365 osób"

1

Komentarz usunięty

0

@Zoker nie ma czegoś takiego jak równość. Mundurowka 15, teraz 25 lat emerytura, górnicy też, kobiety, a reszta ma zapierd. Do 65roku 40 lat.

1

@cules100pro dokładnie tak. Na wszystkich kryzys ach, aferach, zawsze zarabiają najbogatsi. Wszystko to jakiś prdl plan.

0

@AlexDark00 gdzie cpk i atom masz zwalone, wyjmij łeb z TikToka

0

@arasz1819 jeszcze była setka, ale domeny nie przedłużył, później piątka, teraz znowu piątka.

0

@Rifek hm. To jak nie lewa i prawa, to za jaką partia jesteś?

8

@Safrani to są milionerzy, pewnie będą wiedzieć co i kiedy kupić i nagle giełda wyskoczy po jakiś nowych decyzjach Trumpa. Zwykły krętacz

0

@slayer od zawsze meczyki to fanboje Realu, nie wiem na cholere tam wchodzisz. Ja rozumiem kibicować komuś, ale ci redaktorzy jeśli można nazwać tych durni to patologia

0

@Starrk dzięki że udowodniłeś mi że jestem idiotom w tym temacie. Nic nie zrozumiałem, ale brzmi dobrze

3

@NeroTFP1 la bamba mnie zaskakuje każdego dnia. Nasze społeczeństwo ma wybitnych fachowców w każdej dziedzinie.
Szacuneczek dla ciebie.

8

@D10SLEO myślę że w 30 sekund każdego załatwi

1

@mr Barca cło nam nałożyli? :) wszystko w górę. A tu alternatywy brak, tego Spotify jakiś nie lubię

0

@Pedri16Future Rafa wczoraj słabiutki mecz. Bywa

1

On ostatnio nam dobrze sędziował, ale historycznie dramat

0

@damian16161212 goat Antony :)

0

@kamiVeB widocznie.

0

@Ojciec5tkidzieci Po Rumunii widac ze maja wpływ. Jedyny sens, wyłączyć sociale na 2 miesiace przed wyborami

2

@Azazel_Pazuzu No ale w tym meczu były tez decyzje w druga strone, faul na Vinim, Belingham co z liścia w polu karnym dostał. Wczorajszy sedzia tez dramatyczny. Poziom Hiszpańskich sedziów jest katastrofalny

0

@Fantastyczny Chłopiec Przeciez my jak zwykle hajsu nie mamy, wiec zostanie

3

@El Plutoninho Tak w gazie ze od nas oklep dostali w PK. Betis gra taktyke która lubimy, będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?