tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB ale swoje zrobił w przeciwieństwie do właśnie tych młodych.
5
Mecz który udowodnił ze nie mamy zmienników, liczenie na średnich dzieciaków z la masi niestety się tak kończy, nie było nikogo kto wszedł i coś dał. Dodatkowo Araujo najgorszy na boisku ale Cubarsi również. Brawa za oceny bo obiektywne
4
Hiszpańskie zespoły z wprdl w Europie. Niech bardziej tną fundusze
2
@Kapitan hawk :) no bo pewnie zmienił szczęśliwa skarpetkę.
1
W Poznaniu kosmici atakują.
1
@Rewolucja123 czasem wolę jak piłkarze nic nie mówią, te wieczne pitolenia o byciu lepszy, wnioskach, silniejsi itd. Mnie wkur.
2
@Kapitan hawk może faktycznie trzeba się pozbyć TS, Araujo?
0
@Chaoss dlatego napisałem Europa.
1
@Kapitan hawk w końcu imigrant kogoś zabije, domyśl się jaki będzie atak neta na wszystkich.
0
@LOPEZ16 mnie tylko zastanawia, czemu nikt w tym kraju nie widzi pojeb. Których trzeba leczyć? Oni są chorzy, im trzeba pomoc zanim coś odjeb.
0
@Kapitan hawk wiadomo, że siadają i sobie wymyśla, że wygląda jak UA, imię jak UA, słyszałem że UA itd. A później zdziwieni że się ludzie nienawidzą. Ale to wojna pis/po tylko? No chyba nie.
1
@Barcaa12 włoska piłka, nie lubię, nudy
0
@jacobFCB mnie ta jedynka się podobała najbardziej.
0
Komentarz usunięty
0
@kamiVeB coś zlagodnial nam Stano ostatnio
0
@FcPortoFan1999 a ile było 20 lat temu? Więc nie zgadzam się ze nie odwrotu, jest katastrofa
0
@arasz1819 ciężko nie było przewidzieć Trumpa. Jedni się zblaznili jak pamiętam,
0
@FcPortoFan1999 w szczególności u nas? A podaj statystyki praktykujących? W Polsce na przestrzeni ostatnich 20lat,ile obecnie?
1
@GTBTP co to znaczy ważne głosy? :) w Rumuni ta sondazownia się nie sprawdziła, więc wiesz, czekajmy na resztę
0
@FcPortoFan1999 a to robi różnicę? Ostatni papieże byli po za. Co się zmieniło? Kościół u progu upadku. W Europie to już klęska
0
@gumaz pewnie od Żydów zwyzywa nowego Popa
1
@jacobFCB ja też, lubię ta serie
1
Jest nowy pop, ale diabeł nie śpi, nowy trailer wypuścił Obecności 4
2
@jakub1906 życie pokaże, w 24h mieli wojnę zakończyć, nowych miało nie być i wiele innych bzdur. Nie liczyłbym na wielki spisek Żydów
0
@HERORICH2 no jakoś w szoku nie jestem. Jego pozbyć się możemy tylko przez Arabie, ale on czuje się wielkim piłkarzem i tam nie chce
0
@damianex10 gówno się zna na emocjach
1
@Kgorecki2500 ta, wysłał im SMS kogo mają wybrać
1
@blakkudium wyzywany Franek po meczu, co on tam robi
0
@Herato te Rashford to i lewa strona i 9tka. To nie głupi pomysł
1
@gumaz koleś sam jest sobie winny, jeden wielki hejt, więc idzie w drugą stronę.