tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piasqnfcb niby spadła, a jednak nie. Swoją drogą miała spaść wczoraj, później dziś o 7, 8. Nadal lata, więc średnio nadal ludzkość ogarnia kosmos
1
@Azazel_Pazuzu robi to bo wie, że wpadną kibice Realu w komentarze i kibice Barcelony. Jak widać działa, o to tu chodzi
0
@Rewolucja123 za często Barca wchodzi słabo w mecz, ale i też za często cały czas siedzi obrona na środku boiska. To zmienić i idealna maszyna
5
@Rastafarnianin a to Trzaskowski tylko zmienia poglądy, jestem w szoku, polityk kręcący się co chwila w to co mówi. Szok
2
@Comentateiro Jokic zaraz ich rozjedzie
1
@Matheu12 jeszcze 60 debat i może dojadą. Bzdury piszesz i tyle. Republike ludzie mają w dupie. Trzaska nie interesuje elektorat republiki co by nie zrobił i tak tam pół człowieka nie ściągnie
0
@John_Doe czyli lepiej nic nie robic i czekac. Takie traktaty daja opcje zakupu sprzetu w dobrych cenach, no chyba ze zawsze mozna klekac przed Amerykanami i sie modlic by kody dali do samolotow by chociaz latały
1
@Roobo zawsze lepiej siedzieć w pałacu i trzymać swoich ziomali z pis przed sądem.
1
@Sandman21 wygląda spoko, wielkie dzięki
0
Coś czuję że standardowo Lenglet utrudnia decyzję transferowe, bo nie ma się go jak pozbyć, a pensja kosmos.
1
@Przemek2323 i tak Rafałowi sporo dali
1
@A4ron bo jest chory psychicznie, człowiek który powinien być leczony za zamkniętymi drzwiami. To trochę różnica od gangsterki, albo ludzi co dla przyjemności mordują.
4
@John_Doe ah ci nasi patrioci. Pierwsze co byśmy zrobili to sprzedali się Niemcom.
0
@CLS63AMG na razie taki zwykły stadion z lat 90tych
0
@RosjaninBut nie będzie miał, w drugiej turze uzbiera te 43-45%
0
@Kondziubarca nie ma tematu Joanna Garci nie wierzę, jego to ktoś z tego Espanyolu wyciągnie i zapłaci. Teraz widzie 20 baniek, brać się nie zastanawiać. Wygryzie TS w 2 mecze
0
@michal26 zgadzam się. Jedyny co by ściągnął inny elektorat, nie rozumiem Ko co się Trzaska uparli
0
@Mankind chyba hajs się nie zgadza. Trzeba rozwiązać i zrobić nowa
0
@michal26 też myślę że tu nic się nie zmieni, ale jak zderzymy wyniki kandydatów i partii to mamy odpowiedź że są to bardzo słabi kandydaci, bez wyjątku. Ile % oni tyle partia, co znaczy że ludzie głosują na partie a nie człowieka
0
@OBSERWATOR2021 jeszcze 60 debat niech zrobią. Nic nie wnoszący już cyrk
0
@Katalonik97 my później mamy bardzo trudne 3 mecze, z 2 na wyjeździe. W szczególności szczerze najtrudniejszy się zapowiada z Espanyolem co gra u siebie bardzo dobrze ze świetnym bramkarzem.
Remis daje komfort
0
@Metalowy14 Cała obrona zagrała jak patałachy, Martin przy 2 bramkach, Cubarsi przy 3, Araujo przy 2. Nasza obrona jest elektryczna i to strasznie. Pytanie czy koledzy z pomocy pomagaja bo to tez jest element defensywy. Ja bym chciał by Araujo odszedł po sezonie, ale to co robi sie z niego za kozła za mecz z Interem to wstyd dla kibiców Barcy. Zawiniła masa ilośc piłkarzy
9
@Zoker Odkleił się. Stracili 4 bramki, nie kontrolowalismy obrony, słaby występ z tyłu był.
0
@Sandman21 oo, dzięki, sam o nim nie wiedziałem, tam większość meczy nie tylko Barcy lata?
0
@Aragorn33 insynuuacje, wszyscy stworzyli te pisma, akty notarialne itd.
0
@Metalowy14 odniosłeś sie do meczu, a nie sezonu. Wiec bądź obiektywny
0
@Rastafarnianin spoko, a ty tiktoka
3
Jak oni to rozwiążą :) Nawrocki wczoraj powiedział, że mieszkanie na cele charytatywne odda :D A tu co innego podpisał :D
https://x.com/PabloMoralesPL/status/1920720337316000192
0
@Metalowy14 Jedynie? Występ Cubarskiego i Ferrana jest równie katastrofalny. Ale standardowo upierd. sie tylko jednego.
0
@michal26 na Wrzeszczu masz nowy Browar gdański.
PS. Pamiętaj że Sławek najniższe poparcie ma w Gdańsku, więc nie promuj lepiej go :)