0

@mcsarna może, robiąc z Barcy S. A

1

@adi7adi8 Już chyba z 5 razy jest. No życie.

3

@Cule1234 ktoś coś o nim więcej pisał?

9



Co teraz sport ma za tygodnie. Mogą walić fake newsami na kilogramy

0

@michal26 instaluj operę

1

Budda 100k wrzucił na WOŚP. Pewnie zarobi na tym więcej. Ale ma pomysł chłop. Nie krytykuje, bo mnie zaraz pojadą

https://vm.tiktok.com/ZGerKDkng/

6

@Luciano99 Jak mogłeś zapomnieć.


0

Fajne słowa. Ale wpierw to oni muszą wiedzieć jak. To jest ten problem Barcy jak. Chodź wejścia w mecz to też ich wina, nie wiem o co im biega że zazwyczaj mają humorki podczas meczu

0

@Gaz ostatnia kontuzja. Faktycznie brutalna akcja rywala .



Ney się nie prowadzi od dawna dobrze

4

No i piknie. Bilbao traci pkt. 4 miejsce może uda się utrzymać :)

0

@MesQueUnClub96 no więc coś tam obronił :)

2

@Gaz w takiej formie nie byłby. Zresztą on nóg nie ma. 5 minut i szpital

7

https://x.com/bartekKGHM/status/1751631581049913700

RM potrafi sprzedawać w idealnym momencie. Jak każdy Brazylijczyk, zbliża się 30-tka i dalej i oni powoli do emerytury

0

Cadiz musisz. Co za czasy że musimy patrzeć na Bilbao by tracili pkt :(

11

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1751643091788804241

Myślę ze za kłamstwa itd. powinno się wsadzać ludzi. Klęczek powinien powąchać cele, bo to co on prdl. to jest chore. Posłowie immunitetu nie mieli.

1

@Kondziubarca Zawiązał mu sznurówki?

0

Słowency Zaraz posprzątają te zawody

0

@BabyGang Yamal ostatnie mecze gra od dechy do dechy. Skończy kontuzja 16-latka

0

@FcPortoFan1999 nie kumam jak można mieć nieprzepisowy sprzęt. Co on schudł w godzinę?

0

@LM10GOAT może zrzutka.pl :) jaki bełkot dziennikarzy

0

@P33ck ciekawe co nie trybu w bm dla niego. Raczej gdzie szedł to dobrze sobie radził

0

Araujo zjechał z forma do boksu. Jego konto w dużej mierze czwarta bramka. Nie chciałbym by odszedł, ale jeśli faktycznie taka decyzja zapadła to Deco powinien postawić już teraz warunki za ile i dać termin do kiedy oferta ważna. Po sezonie możemy wyglądać jak desperaci i Bm to wykorzysta

0

I odleci...cięć chciał.

1

@DonCarletto Dokładnie mam to samo zdanie co ty.

1

@DonCarletto nie psuj mu marzeń,

1

@michal26 czy wiele to zmienia czy jakiś jego skoczek jest 15-ty czy tam 32. Sezon jest słabiutki

0

@BabyGang zakończenie ligi na 7. To sprzedaż tych dzieciaków. TOP 4 jest kluczowe dla przyszłości Barcy

2

@Michu94 no tak skończmy ich kariery jak Balde i Gavi. Wypadnijmy z 4-ki i sprzedajmy ich później by załatać dziurę finansowa. Geniusz ekonomiczny

0

@LM10GOAT LE gra arhaiczna piłkę. A Pep tu nie przyjdzie bo mu w City wygodnie, ma wszystko, transfery i spokojna robotę. W Barcie nie ma spokoju

1

Skoków nie oglądałem ale teraz słucham naszego skoczka, kolejnego. Mówi wyraźnie ze pogubił się technicnize i nie do końca wie co zrobić. Kolejny strzał w trenerkę obecnej kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?