tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mcsarna może, robiąc z Barcy S. A
1
@adi7adi8 Już chyba z 5 razy jest. No życie.
3
@Cule1234 ktoś coś o nim więcej pisał?
9
Co teraz sport ma za tygodnie. Mogą walić fake newsami na kilogramy
0
@michal26 instaluj operę
1
Budda 100k wrzucił na WOŚP. Pewnie zarobi na tym więcej. Ale ma pomysł chłop. Nie krytykuje, bo mnie zaraz pojadą
https://vm.tiktok.com/ZGerKDkng/
6
@Luciano99 Jak mogłeś zapomnieć.
0
Fajne słowa. Ale wpierw to oni muszą wiedzieć jak. To jest ten problem Barcy jak. Chodź wejścia w mecz to też ich wina, nie wiem o co im biega że zazwyczaj mają humorki podczas meczu
0
@Gaz ostatnia kontuzja. Faktycznie brutalna akcja rywala .
Ney się nie prowadzi od dawna dobrze
4
No i piknie. Bilbao traci pkt. 4 miejsce może uda się utrzymać :)
0
@MesQueUnClub96 no więc coś tam obronił :)
2
@Gaz w takiej formie nie byłby. Zresztą on nóg nie ma. 5 minut i szpital
7
https://x.com/bartekKGHM/status/1751631581049913700
RM potrafi sprzedawać w idealnym momencie. Jak każdy Brazylijczyk, zbliża się 30-tka i dalej i oni powoli do emerytury
0
Cadiz musisz. Co za czasy że musimy patrzeć na Bilbao by tracili pkt :(
11
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1751643091788804241
Myślę ze za kłamstwa itd. powinno się wsadzać ludzi. Klęczek powinien powąchać cele, bo to co on prdl. to jest chore. Posłowie immunitetu nie mieli.
1
@Kondziubarca Zawiązał mu sznurówki?
0
Słowency Zaraz posprzątają te zawody
0
@BabyGang Yamal ostatnie mecze gra od dechy do dechy. Skończy kontuzja 16-latka
0
@FcPortoFan1999 nie kumam jak można mieć nieprzepisowy sprzęt. Co on schudł w godzinę?
0
@LM10GOAT może zrzutka.pl :) jaki bełkot dziennikarzy
0
@P33ck ciekawe co nie trybu w bm dla niego. Raczej gdzie szedł to dobrze sobie radził
0
Araujo zjechał z forma do boksu. Jego konto w dużej mierze czwarta bramka. Nie chciałbym by odszedł, ale jeśli faktycznie taka decyzja zapadła to Deco powinien postawić już teraz warunki za ile i dać termin do kiedy oferta ważna. Po sezonie możemy wyglądać jak desperaci i Bm to wykorzysta
0
I odleci...cięć chciał.
1
@DonCarletto Dokładnie mam to samo zdanie co ty.
1
@DonCarletto nie psuj mu marzeń,
1
@michal26 czy wiele to zmienia czy jakiś jego skoczek jest 15-ty czy tam 32. Sezon jest słabiutki
0
@BabyGang zakończenie ligi na 7. To sprzedaż tych dzieciaków. TOP 4 jest kluczowe dla przyszłości Barcy
2
@Michu94 no tak skończmy ich kariery jak Balde i Gavi. Wypadnijmy z 4-ki i sprzedajmy ich później by załatać dziurę finansowa. Geniusz ekonomiczny
0
@LM10GOAT LE gra arhaiczna piłkę. A Pep tu nie przyjdzie bo mu w City wygodnie, ma wszystko, transfery i spokojna robotę. W Barcie nie ma spokoju
1
Skoków nie oglądałem ale teraz słucham naszego skoczka, kolejnego. Mówi wyraźnie ze pogubił się technicnize i nie do końca wie co zrobić. Kolejny strzał w trenerkę obecnej kadry.