tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wiecie ale z drugiej strony co to Las Palmas pokazało, no nic. Dobrze ze madrycuoki wygrały, jeszcze się nakręcacie ze są jakieś szanse. Nie ma, z nasza gra nie ma
1
@TR3YWAY Wyglada jak gra
2
@Cule2013 Jeszcze ktoś do takich podań musi wyjść
1
Przecież to by faul na minim, widać było wyraźnie ze rasistowsko bramkarz na niego patrzył.
0
@Kuba_1 O 18.16 włącz
0
Real już ciśnie. Zaraz wpadnie jak zwykle
1
@Kubsoleon Wygra. Las Palmas goano gra. Pewnie Rudiger z baniaka
1
Ferran ławka :D W sumie to on od kilku meczy najlepszy :) Cancelo dyskomfort, nic mu nie jest :)
0
@FcPortoFan1999 no zajebiscie. Wyzywa wszystkich, drze ryją na sędziów, dzięki temu jesteś fanem. Co kto lubi. Ja takich sportowców z wybujałym ego i aronckich nie lubię.
0
@TheNekro94 obejrzyj kilkadziesiąt sytuacji rzucania rakietami. Obejrzy AO jak wyzywa sędziego, jak to ma na wielkiego Meda patrzeć jak on do niego mówi, o tym jak do kibiców macha nie wspominając.
0
@Emhyr bo grali na wykończenie, presing bez ławki, ciężko było utrzymać
0
@Emhyr to Med powinien w milionach płacić za bycie pajacem
0
@QQL5 no jak nie PiS i po to kto? Kto ma rządzić tym krajem majster. Dlaczego Tusk miałby być teraz tak głupi wiedząc że Duda może jeszcze coś wymyślić i ich sprawdzić? Po co miałby to robić?
2
@QQL5 dlatego tylko Konfa, oni będą się tylko za nas modlić i nie będzie podatków. Bredzisz i tyle
3
Pep po meczu. Zresztą zobaczcie jakim fizycznym potworem jest City. Nie chodzi o grę na klepke a o presing. Tam 90 minut na każdym centymetrze boiska jest presing. Na każdym. De jong za swój presing to na ławce by siedział u pepa. Zresztą jak każdy.
1
@JohnnySilverhand nie powiedział tak.
0
@Mezocyklon87 ta prawa noga to ta że jak śpisz to pierwsza od ściany
0
@TR3YWAY na pensje lewego też już nie stać. Potrzeba tu inwestora bo się posypie cały plan Lapcia. Dźwignie zakryły gówno na chwilę
0
Ciekawe ile pogra, 1,2mecze?
0
@TR3YWAY przecież klub na linkedenie szukał fachowców. Klub finansowo jest dnem, więc nie stać na ekspertów
1
@Ojciec5tkidzieci z operują mu zła nogę
3
@FcPortoFan1999 bliżej Arynie do wygrania każdego szlema niż Idze. Ale ja to trochę hejter Igi jestem więc nie obiektywny
0
@FcPortoFan1999 Sabalenka w poprzednim roku w każdym była minimum w półfinale. Więc radzi sobie bardzo dobrze.
7
@SnieguPlock przeczytaj to jeszcze raz i się zastanów czy to prawda
0
@Seba_89_ no tak poswidcilismy rolnictwo, transport, wszystko oddaliśmy. Prdl jak potłuczony. Co ma sponsorowanie klubu do tego co piszesz? Gdzie ja napisałem dawać mnie tu wszystko z UA?
0
@AlwaysBlaugrana co ty pitolisz. Xavi wręcz potwierdził, ze odejdzie max do roku, a jestem wręcz pewien, że tego lata. Nikt nic w tym klubie nie zrobi, ani Pep, ani Klopp, jeśli w klubie będzie 30 kontuzji, 5 operacji i granie coraz częściej 16-latkami i liczenie, że oni wyciągną klub w tym wieku. Zaraz i oni odpadna przez kontuzje. Najlepsi trenerzy mają transfery, z Lapciem i kombinacjami tego nie zrobimy. Potrzeba inwestora by coś zbudować.
16
@Kamilos84 ale to państwo sponsoruje klub. Czy jak? Rozumiem że jak ktoś na UA jest milionerem powinien kasę oddać i zostać bezdomnym?
0
@takisobiektos no ale przecież piłkarz city był przy bramkarzu. to jak spalonego nie ma? Chyba ze to piłka wyznacza linie to wtedy faktycznie nie ma
0
To nie był spalony?
1
@P33ck pragmatyczna piłka. Jak widac działa.