3

@AlwaysBlaugrana powinni się go posłuchać. Nowe wybory pogonią ich w Sejmie, że gówno do gadania będą mieć, a Tusk z Hołownia czuje ze bez lewicy wtedy mogli by rządzić. I to dla wszystkich lepsze rozwiązanie.

0

@Lanosss bez przesady, do Messiego to każdemu tu daleko

4

@barcanazawsze94 w nawet toksycznym związku podupczysz, jakaś radość chwilowa. Tu nic

1

@Emhyr pisze to od miesiąca conajmniej. Tylko tytuły mogą to zmienić. A wszyscy wiemy że ich nie będzie. Gada już jak Koeman, czyli wdraża młodych, przyszłość itd. Bla bla bla

8

@Gaz jest to prawda. Ok, nie idzie mu teraz zmiana, zespol nie wygląda dobrze, powinien odejść. Ale jazda u nas po każdym jest ogromna. Po Busim jak było, Suarezie, Albie nawet Leo. Tu albo wygrywasz, albo jazda bez trzymanki. Jedynie młodych się tylko oszczędza co do krytyki

0

@Kgorecki2500 a wystarczyło nie ruszać tego co było. Twoi kumple musieli

2

@parpe zdecydowanie nie.

0

@lntrowertyk dlatego trzeba szukać kogoś kto ma doświadczenie trenowania tak trudnego zespołu z presja. A nie no name ze statkami z d. We Włoszech. Albo zacząć walczyc o powrót Pepa.

6

Odpowiedzi Xaviego co do swojej przyszłości sa na takiej wyjebce. Tak wiem, odejde, skoro jest dwa lata i mowi ze nastapi to szybciej niz ile jest to odejdzie po sezonie. Tak jak pisalem, moim zdaniem decyzja zapadła, bo od pewnego czasu Xavi zmienił sposób wypowiedzi.

1

@Kamiloza91 Zadzowni, cześć Jurgen, chciałbys poprowadzić Barcelone, ale warunek musisz utrzymać nasze słynne DNA, nie majac piłkarzy do naszego DNA i pieniedzy.
- NIE

4

@ViscaelBarca2007 DNA juz nie wymagaja dziennikarze, kibice. Bardziej zostało to w socios i Laporcie. Kibice oraz dziennikarze chca wyników, ewentualnie gry młodych.

0



Przecież jak 800+ zabiora i dadza nie wiem jakies inne minimalne wsparcie. To Konfa tutaj wybuchnie. Jak to tak, Tusk, za co beda go wyzywać.

1

@LM10GOAT Szansa zawsze jest. Ale wątpie by Laporta chciał, oni maja manie DNA Barcy. Po drugie watpie by nas bylo stać.

0

Ale dzien sie zapowiada. Dwóch nie moich ulubieńców odpada z AO. Pięknie, czekac tylko aż Med zaczniej rakieta rzucać, wyzywac wszystkich.

6



Musi na LM wrócić, bo Pena to plac niemiłosierny.

1

@osa91 Za chwile ci napisza ze ktos kogos na FB widział. Wazne ze prawica nie brala na listy swoich zięciów, braci, żony itd sami merytoryczni. :D

1

@JaroCoach Zobaczmy jego staty trenera w wielkich klubach co prowadził:
Obecny sezon Bologna:
Thiago Motta
12 wrz 2022 – -
Występy Z R P P/M
34 14 9 11 1,50

36% zwyciestw. 32% porazek

Brać, przecież to musi sie udać :D
Wczesniej Spazio - 23 porazki :) 10 wygranych.

9



:)

0

@barcelonaLM oj bez 3 setów to Djoko może być ciężko. Tym bardziej że mączka

0

@FcPortoFan1999 Jak widzisz, nie zawsze masz racje. Chodź pewnie tez bym postawił na djoko, moze nie 3-0, ale jednak Djoko

3

@Culer9002 zniknął z LR. Wiec chyba napierd. pięściami w ściane

0

3 meczowa, no koncz go.

0

@Encore dokładnie

0

Musi Sinner tego gema wygrać, bo Djoko mimo iż krwawi to wróci

2

Djoko to djoko, był już na chacie. A teraz poleci z młodym i będzie 3-2

0

@Rewolucja123 on zawsze wychodzi jak Araujo też wychodzi :) słabiutki ten bramkarz. Bardzo elektryczny

0

@MESSIah16 normalnie się wzruszyłem. Szkoda ze gówno mają do powiedzenia. Zdecyduje cała koalicja, ale wydaje mi się że nie przejdzie taki mocny projekt i dobrze

3

Obejrzałem sobie jeszcze skrót. Ale ten Pena to placek. Masakra, każde bramka to on wyjść czy nie wyjść. Z ts 3 by nie wpadły. Katastrofa.

5

@esem91 Balde to on wczoraj dupa zjadł. Wyjdziemy dobrze na tej kontuzji Balde bo mimo katastrofalnej gdy, Xavi stawiał na niego

7



Dyskomfort, Xavi Cancelo nic nie jest. Koleś od 2 tygodni nie gra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?