tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real to jak Barca często zaczyna mecz :)
1
Nic się nie nauczycie. Nie ma tematu Mu u nas.
1
@michal26 na tik toku tona ludzi co prdl im w głowach. W obie strony i masz efekt, młodzi to chłona jak gąbka.
3
@michal26 to to samo co wygląd nie jest ważny. Nie Kur. W ogóle. Piękna kobitka od razu leci na grubaska z pulchniutka buźka. U facetów identycznie. Wybierają brzydkie bo charakter mają spoko, a nie cycki i buźkę
1
@takisobiektos Najlepszy komentarz, codziennie po 3h jestem w aucie. No biedactwo. Może zrzutka.pl
0
@lukaszbrk zaraz się okaże ze placek jak reszta dzieciaków.
0
@VandaI Z tego składy 4,5 piłkarzy w każdym zespole. Cizys, wymień bo ja widzę tylko FDJ.
1
Przerażający poziom. Ale piłkarze La Masi są poziomem tam gdzie ich miejsce. Żenujący poziom Fermina, Balde to już Oriol był lepszy od nich. Guiu, fizycznie dobry, technicznie :) Do tego dochodzi to, że nawet 3 liga potrafi 2 podaniami robić sobie 100-tki u nas.
0
Gdzie jest Balde :D
1
Fermin, Balde, Guiu - jak tam wam się podoba La Masia, a później się dziwicie ze jak Xavi nie musi to nimi nie gra. Poziom 3 ligi
0
Balde już pokazał możliwości :D Ile on ma jeszcze pokazywać ze nadaje się na 4 ligę?
0
@marcin62 poprostu chcą legalna pedofilię
3
Jutro dziennikarze i tak wrzuca gowno news, ze kogoś chcemy w zimę sprowadzić.
0
Ale ten skład jaj nie ma. Masakra
0
@AlwaysBlaugrana co miał?
0
@jacobFCB w sumie tak samo twój poziom. Wszystko się zgadza
0
@FcPortoFan1999 Sam sobie zasłużył w szczególnosci w AO. Gdy wyzywał sedziego i panoszył sie jak król. Najwiekszy buc w swiecie tenisa.
0
Jak tam Med już wyzywa kibiców, sędziów i każdego dookoła że jest plackiem?
0
@AlwaysBlaugrana Ansu i Abde to placki. Abde jest rezerwowym Betisu kur. Gdzie mu do Barcy? Ansu co pokazał w Brighton?
1
Hubi uspokoił Hejterów. Auuuuu
1
@AlwaysBlaugrana tak jest. Ma 14 piłkarzy pierwszego zespołu. Betis wchloniemy 16-0. Nie bronię Xaviego, ale czasem mam wrażenie że wy myślicie ze my mamy nie wiem jaka pakę. Nie, nie mamy
4
No to nas dobili.
1
@mekston mecz, meczowi nie równy. Iga nie lubi grac z Rybka. A rybka z tą Blinkova też nigdy nie wygrała.
0
Biedny Hubi, co zaczną go wszyscy wyzywać :)
1
@mekston Blinkova 7 meczowych, nawet Iga nie byłą w takiej dupie.
1
@takisobiektos Dawno nie widzialem takiego meczu. 7 pilek meczowych i ja odcina za kazdym razem
1
Ta Blinkova co to psuje 3 meczowe już
0
Kur ta blinkova to przegra. Meczowa była ehh szkoda
0
Blinkova ciśnij! I się zesrała
1
@arasz1819 to nie ważne. Pamiętaj CPK. Będziemy dzięki temu mistrzami świata.