0

Real to jak Barca często zaczyna mecz :)

1

Nic się nie nauczycie. Nie ma tematu Mu u nas.

1

@michal26 na tik toku tona ludzi co prdl im w głowach. W obie strony i masz efekt, młodzi to chłona jak gąbka.

3

@michal26 to to samo co wygląd nie jest ważny. Nie Kur. W ogóle. Piękna kobitka od razu leci na grubaska z pulchniutka buźka. U facetów identycznie. Wybierają brzydkie bo charakter mają spoko, a nie cycki i buźkę

1

@takisobiektos Najlepszy komentarz, codziennie po 3h jestem w aucie. No biedactwo. Może zrzutka.pl

0

@lukaszbrk zaraz się okaże ze placek jak reszta dzieciaków.

0

@VandaI Z tego składy 4,5 piłkarzy w każdym zespole. Cizys, wymień bo ja widzę tylko FDJ.

1

Przerażający poziom. Ale piłkarze La Masi są poziomem tam gdzie ich miejsce. Żenujący poziom Fermina, Balde to już Oriol był lepszy od nich. Guiu, fizycznie dobry, technicznie :) Do tego dochodzi to, że nawet 3 liga potrafi 2 podaniami robić sobie 100-tki u nas.

0

Gdzie jest Balde :D

1

Fermin, Balde, Guiu - jak tam wam się podoba La Masia, a później się dziwicie ze jak Xavi nie musi to nimi nie gra. Poziom 3 ligi

0

Balde już pokazał możliwości :D Ile on ma jeszcze pokazywać ze nadaje się na 4 ligę?

0

@marcin62 poprostu chcą legalna pedofilię

3



Jutro dziennikarze i tak wrzuca gowno news, ze kogoś chcemy w zimę sprowadzić.

0

Ale ten skład jaj nie ma. Masakra

0

@AlwaysBlaugrana co miał?

0

@jacobFCB w sumie tak samo twój poziom. Wszystko się zgadza

0

@FcPortoFan1999 Sam sobie zasłużył w szczególnosci w AO. Gdy wyzywał sedziego i panoszył sie jak król. Najwiekszy buc w swiecie tenisa.

0

Jak tam Med już wyzywa kibiców, sędziów i każdego dookoła że jest plackiem?

0

@AlwaysBlaugrana Ansu i Abde to placki. Abde jest rezerwowym Betisu kur. Gdzie mu do Barcy? Ansu co pokazał w Brighton?

1

Hubi uspokoił Hejterów. Auuuuu

1

@AlwaysBlaugrana tak jest. Ma 14 piłkarzy pierwszego zespołu. Betis wchloniemy 16-0. Nie bronię Xaviego, ale czasem mam wrażenie że wy myślicie ze my mamy nie wiem jaka pakę. Nie, nie mamy

4



No to nas dobili.

1

@mekston mecz, meczowi nie równy. Iga nie lubi grac z Rybka. A rybka z tą Blinkova też nigdy nie wygrała.

0

Biedny Hubi, co zaczną go wszyscy wyzywać :)

1

@mekston Blinkova 7 meczowych, nawet Iga nie byłą w takiej dupie.

1

@takisobiektos Dawno nie widzialem takiego meczu. 7 pilek meczowych i ja odcina za kazdym razem

1

Ta Blinkova co to psuje 3 meczowe już

0

Kur ta blinkova to przegra. Meczowa była ehh szkoda

0

Blinkova ciśnij! I się zesrała

1

@arasz1819 to nie ważne. Pamiętaj CPK. Będziemy dzięki temu mistrzami świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?