tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dyskomfort po tygodniu w Barcelonie :D
0
@nelson25 Pisze to od 2 miesiecy. My nie bijemy sie o LL bo tu juz jest zakonczone, a o TOP4. To powinno byc prio oraz Napoli. Po prostu chodzi o hajs. Nic wiecej od tego sezonu nie chce. W sumie to średnio nawet oglądam te mecze. Obrzydło mi to po 21 latach kibicowania, nie tyle Barcelona co cała piłka.
0
@Lionel_Messi10 No w szczegolnosci na tle 4 ligi bylo widac. Wczorajszy mecz przegraliśmy defensywa. Jak sie dostaje 2 gongi, a pozniej 3 to cały zespół siada, obojetnie kto by nie grał.
0
@Lionel_Messi10 po czym wnosisz ze jest? Bo grał w lidze Brazylijskiej?
0
To po co bralismy Brazylijczyka, skoro nie jest gotów na ten poziom? Trzeba było go tam zostawic jeszcze na pół sezonu.
0
"W porównaniu z zeszłym rokiem Barcelona pokazała dwie twarze. Co stało się z drużyną w aspekcie defensywnym?
Defensywnie nie zatrzymaliśmy żadnego biegu, nie popełniliśmy żadnego faulu taktycznego, a ich pierwsze dwa gole padły po dwóch zagraniach z tyłu. Zranili nas. Wysoki pressing nie był dobry. To ciężka porażka, jesteśmy źli. Pokazaliśmy się z jednej z najgorszych stron w tym sezonie. W pierwszej połowie strzeliliśmy gola, ale to nie wystarczyło. Musimy być samokrytyczni i bardzo się poprawić, aby zdobywać tytuły. Musimy przeprosić fanów Barçy. To nie jest obraz drużyny w finale, a tym bardziej przeciwko Realowi Madryt."
To pokazuje słabosc trenerska Xaviego. Dwa pierwsze gole byly wypracowane przed meczem. Wiedzieli ze tak gramy. Xavi tego nie widzi, wiekszosc naszych goli wynika z faktu wysokiej obrony i złego ustawienia. Zrobili go jak dziecko. A martwi ze on tego nie rozumie.
0
@Ls0811 aha :D Ok. nie polemizuje twojego zdania. Ale bawi.
0
@Mroziu wymieniaj. W kadrze jest minimum 20 pilkarzy. Dawaj, wymieniaj te nasze gwiazdy.
Felix - nikt go nie chce, wypozyczenie
Ferran - to kur. płotka, a nie rekin, na jakiej podstawie wszysacy twierdza ze to pilkarz swiatowej klasy?
Yamal - 16 lat
Lewy - emeryt, 35 lat, nie oszukasz
FDJ, Gundo, Pedri - klasa swiatowa
Fermin - La Masia, kur w 3 lidze grał, a dla was juz wielki pilkarz
Oriol -?
Balde - :) Kabaret a nie pilkarz, szybki, koniec
Araujo - klasa swiatowa, ale głowa chyba gdzie indziej
Christensen - b. dobry, Martinez - kontuzja wieczna.
Kounde - no nie wiem czy swiatowa, bo srodek obrony bardzo elektryczny.
Pena - bez komentarza.
To jest twoim zdaniem paka b. dobra? Ławka, nawet nie mam kogo wymienić, same dzieci.
0
@Ls0811 masz na skrzydło Balde, w pomocy wielki Sergi Roberto, Ferran, Felix, a na ławce armia dzieci po 17-18 lat. Do tego sztab medyczny z NFZ, można go krytykować, bo grają fatalnie na swoje umiejętności. Ale no skład jest słabiutki
0
@analitykTaktyki finansowym, wizerunkowo Lapcio pudruje trupa
1
@WiernyKibic111 aha, czyli jak są kluby źle zarządzane, tzn. Że nie ma co szukać kasy. City ma kasę, Arsenal, lvp, Newcastle, Bayern, wymieniać dalej? Potrzebujemy wzmocnień, a nie prdl o dzieciach z LA masi.
1
@Seledynowy Bo to placek, ale z LA masi a u nas jest wieczne spuszczanie się o te dzieciaki.
2
Można i trzeba krytykować Xaviego, ustawienie zespołu jest gówniane. Ale Kounde, Araujo, Pena wczoraj to w Arce Gdynia by miejsca nie mieli. Masakryczny paździerz.
Sprzedać ten Kur. Klub wkoncu inwestorowi. Inaczej będzie tylko gorzej.
1
@Roobo będę rzygał
11
@kamilop na rękę mu słaba Barca
1
@sebo939 ja na niego patrzeć nie mogę
1
@Compadre ale jego piłka przestała interesować. Jest nudna, gra bo gra, ale nie ogląda.
16
Mój syn który ma 8 lat powiedział bym nie oglądał meczu. Że jego koledzy są za Realem bo się rozwija, a Barca po Messim się zwija. Naprawdę mi tak powiedział, o tym gadają 8 latkowie. I to bardziej powinno martwić, Barca jako klub przestaje być interesujące, kiedyś mecze oglądał teraz już nie chce. Coś w tym jest. Real dorzuca Mbappe do paki, a my.... No właśnie a my
1
@bari_94 wszyscy z nas cisną. O tym mówię, Xavi twierdzi że wyniki są, styl nie ważny, ale właśnie ważny.
0
@DonMatteo901 nie zwolni bo Laporta kasie ma pusto, zero null, a to też ffp.
0
@Dertinho Araujo od plotki zleciał z forma pionowo w dół. Sam w wywiadzie na pytanie czy to nie plotka powiedzial ze skupia się na Barcy. Więc jest to prawda. Nic mnie tak nie wkurw. jak piłkarz mówi jak to kocha ponad wszystko i nagle Kaśką wszystko zmienia. Zarobić, zapomnieć.
0
@Gaz nie obrażaj Desta
0
@Gaucho ja cały czas to pisze, ze o to bym się martwił
4
100 baniek za araujo i pożegnać. Nie lubię piłkarzy co zmieniają zdanie z ta swoją miłością.
1
Wiedziałem ze przegramy, ale nie wiedziałem ze taki wprdl. będzie. Wstyd
0
@AdrianFCB10 mecz przegrany, lepiej pilnować zdrowia
1
Wiedeziaqlem ze zmiany zrobi w 60 minucie. Xavi kiedyś powiedział ze nie robi się zmian zaraz po przerwie bo to obraza piłkarza :D
1
Trzeba to napisać 15-raz. z chwila plotki o Araujo ma zjazd do bazy. Kapitan jak to mówią, w sercu Barca. Jednak kasa zawsze ta miłość weryfikuje.
0
@tomcias10 Każdy zespół z nami tak ma. Każdy
1
@michal26 czyi jak cały sezon. Porostu w końcu mocny rywal. Ja naprawdę obawiam się o miejsce w top 4. AB jest bardzo blisko i bardzo mocne, a my wszystkie rewanże na wyjezdzie