tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to UA w dupie
7
Lapcio jak się przychamowal, normalnie by skakał jak walnięty, a tu tylko rączka, a już pod skok był :)
1
@A4ron rok temu Real fizycznie wyglądał jak zwłoki. Obecnie jest zdecydowanie inaczej. To klasyk jednak i może się dużo zmienić, chodź jak nawet taka Osasuna 3 podaniami robiła sobie akcje, to Real tym bardziej wjedzie w nasze pole karne Będzie porażka 3-1
4
Xavi zajarany wygrana z wielką Osasuna. Jeszcze żeby tu była dominacja. W niedzielę średnio to widzę, ale RM lubi z nami słabo grać więc wszystko się może zdarzyć
0
@Ptasior no życie
1
@hayek a może po prostu wy sobie ubzduraliscie że oni nigdy nic o po złego nie piszą. Nigdy TVP nie byli skala TVP i propaganda była nie do opisania
1
@wojopancer najważniejsza jest opinia dzikiego trenera
1
@jacobFCB Felix zdecydowanie nie.
3
Jak brakuje w Barcelonie takich piłkarzy jak Pedri, trochę magii, podań, dryblingu, ehhhh. I tak nie wierze ze pogra długo. Felix mimo iz aysta i kilka fajnych podań, to ma ten styl wyjebki, co pokazała 92 minuta, kompletnie puścił kolei na prawej. Nie lubię tego piłkarza. Nudny mecz, po bramce tez nudny. No szkoda, ja tam finał sobie podaruje, nie chce mi się oglądać takiej Barcy i skoro taka osasuna 2 drewniakami potrafiła naszych orłów mijać to co dopiero RM.
0
@DawidekFCB daj im szanse jeszcze. 1-1 będzie
0
Balde to placek taki ze nie da się tego oglądać. Do godna w ofensywie dorzuca defensywę
0
to nie jest faul, ja was proszę
5
@Rewolucja123 dziwisz się
0
@pt9 no nie, dziś nie jest
2
Świetna pierwsza połowa, nie zapomnimy jej nigdy. Nudy, przyjmij - podaj, przyjmij - podaj.
1
Najważniejsze by wygrać 1 bramka jak to Xavi powiedział. Styl, e tam styl. Przecież cały świat wzdycha do Barcy, nie nie wzdycha, jak tak dalej pójdzie to Lapcio sam sobie problem zrobi ze sponsorami
0
@Coutinho007 co widać, odpal sobie mecz Feliksa z 4 ligowcem.
0
Wrzutka w środek pola, koleś sobie przyjmuje, mija i ma czas strzelać. No masakra kur. araujo kolejny mecz naprawdę średnio.
2
3 podania i 100% sytuacja, jak zawsze. Nudy z przodu, rywal 3 podania.
0
Nasi piłkarze to muszą mieć 200% sytuacje by wbić. Masakryczna skuteczność.
0
@Coutinho007 nie, nie lepiej
0
@Coutinho007 nie może dzieciak 18 letni po kontuzji grać ci w nowym zespole od 1 minuty.
0
@Pawlusek dostał czerwień i dwa mecze pauzy
0
@Coutinho007 Rozumiem ze ma grac od 1 minuty? Geniusz jestes
2
@Pawlusek Yamal grac nie moze, a SR wyjatkowo ostatnio wyglada dobrze. Na 9-tke kto? Ferran i rozumiem wielki Felix za Ferrana? Skład optymalny
0
Z dobre 2 mln na oko
2
@barcanawieki niech ich ulaskawia. Skończy się ta patologia. Będzie narzędzie dla koalicji że prawnie skazanych polityków chroni. Gówno w polityce w przyszłości zdziała
3
@Roobo wspaniały projekt? A widziałeś może plany, koszty, kto inwestorem, kiedy się zwróci, kiedy zaczniemy zarabiać, umowy z zainteresowanym, koszty itd? Bo nikt tego nie pokazuje. Może jest potrzebny tego nie neguje, tylko potrzebny jest solidny plan jak to zrobić. Za Pisu nic nie było tylko gdzie ma powstać
1
Komentarz usunięty
1
@Fake69 przed meczem z Realem lepiej nie było.