0

@kondzik47 ostatnio? On od początku sezonu jest naszym najsłabszym piłkarzem. W Barcie B w 11-ce by nie grał

0

@pt9 bo to działało, ale Araujo tez jest po za forma. Cala kadra nie ma formy

0

Każdy wiedział, każdy pisał. Nasza kadra i gra od bardzo długiego czasu nie ma szans liczyć się kimkolwiek lepszym. Będzie tu wprdl aż miło.

4

4 pomocników, mądra decyzja, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać.

0

@Kgorecki2500 sukces inpostu to gówniane zarządzanie poczta. Prymitywna i bardzo nie skuteczna firma. Ale ważne że państwowa. Sprywatyzowac to szambo

1

@FcPortoFan1999 ona coś wkoncu wygra? Bo mam wrażenie że sromotny wprdl od bardzo dłuższego czasu

0

@FanBarcy22 to samo będzie z piłką nożną. Zobacz na obecną kadrę. Wyzywanie są weterani, ale czy mamy nowych, młodych? No nie

0

@FcPortoFan1999 kojarzę ze Adam swego czasu wrócił do swojego trenera i odpalił. Ale to inne czasy

2

A sprdl wam sobotę.


Mam nadzieję że nikt nic nie zrobi do końca sezonu. Bo jak znam życie to on zaraz złapie kontuzje na 2 miesiące.

0

@FcPortoFan1999 jakby to powiedzieć trener portugalski miał naprawić polska myśl szkoleniowa. To nie mogło się udać. Portugalska piłka to technika, Polska to z technika ma tyle wspólnego co pilot boeinga z lotem na księżyc. Niby pilot

1

@FcPortoFan1999 no zmiana na Probierza zła nie była. Coś tam kiełkuje, potrzeba czasu. Tu też to nie jest tak że od razu wszyscy wyskoczą, ale może pod koniec. Nie wiem, moim zdaniem z tego nic nie będzie. Ale fanem skoków nie jestem, więc niech robią co chcą. Chodzi o to że nasi skoczkowie to emeryci, albo coś teraz zrobią, albo już z nich nic nie będzie

1

@FcPortoFan1999 a może być gorzej. Stoch krytykuje, ten Wolny krytykuje, to go zawiesili.

1

@MessiForeverTheBest zatrzymany autobus na czerwonym świetle pod pałacem prezydenckim też byl spiskiem. Trzaskowski sterował światłami :)

0

@Bobert_Kubicki uzasadnij dlaczego.

1

@Bobert_Kubicki czy facet który jest wdowcem i ma dziecko już nigdy nie może być z kobietą i odwrotnie?

Uzasadnij dlaczego większość matek nie wolno się wiązać. Co z tym tymi kobietami wtedy jest nie tak?

0

@draxidox to czemu ich nie krytykujesz?
@Kgorecki2500 a ja ze nie zabezpieczymy nadużycie, a jest to nisko szkodliwe

0

@valdeq za 3tyg, Maks 4 ludzi już to nie ruszy. Znajdą co innego. Ale to po ma teraz broń nepotyzmu i złodziejstwa na lata. Pis jest bez szans w obecnym kształcie, za bardzo byli pewni siebie że utrzymają władze

0

@draxidox a ruszało ciebie że 1 poseł pis brał miesięcznie 12k będąc w jakimś instytucie? To 24razy 500+, a takich posłów codziennie wywalają. Tu was dymają, ale w dupie to macie. Dla mnie najważniejsze by UA tłukła się na UA z ruskimi a nie u nas. Nie doceniacie pokoju u siebie i wszyscy wam przeszkadzają tylko nie ci wasi piękni narodowosciowi Polacy co was na kilogramy ruchają. Największy problem Geje i UA. Nie Ruscy a UA

0

@draxidox no i co im by było z tych 500zl?
"Jak poinformował rzecznik ZUS-u Paweł Żebrowski, od 1 czerwca 2023 roku ZUS wstrzymał wypłatę 18 tys. świadczeń wychowawczych dla obywateli Ukrainy w związku z ich wyjazdem z Polski. ZUS ma ustawowy obowiązek wstrzymać wypłatę świadczenia wychowawczego dla uchodźcy z Ukrainy od razu po jego wyjeździe z Polski."
Tak wiem oni tunelamiz dziecmi wrócili do UA i tam żyją z 500+ czasem mam wrażenie że wy siebie nie słyszycie

0

@Explode no bo z 500zl normalnie mają bujne życie :) nie ma nic piękniejszego jak 500zl w kieszeni i rakiety nad łbem :)

1

@Danny Gaucho I słusznie bo to nie piłka :)

0

@Danny Gaucho kobity też tu wliczone?

0

@valdeq za 3tyg pis o nich zapomni

1

@Kgorecki2500 no to nie konsola, za młody :) Ale sensible soccer leciał ostro.

1

@barcanawieki a czym to się różni od tego że w kościele też to robią tylko przed księdzem?

2

@Bobert_Kubicki prdl głupoty.

2

@Barti_Blaugrana nie wiem ile kalorii i jakie makro ma karma, może jest ok :)

4

@Rl9k1nG Podstawówka zachwycona jak widac

5

@ViscaelBarca2007 rozumiem że dla ciebie ile jesz śniadania tyle jesz cały dzień? Może twój pies je raz, a oni 5? Liczy się ilość kalorii na dobe a nie godzinę

2

@Kgorecki2500 a jak zaczynalem od atari/amigi też się liczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?