tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tartar W USA Biden musi miec zgode kongresu, a jej nie dostał. Taka decyzja do zmuszenie UA do negocjacji, których podjac nie chca. Ziemie wschodnie stracili.
1
@Tartar Pytanie czy prawda jest że kasa wyparowała. Zachód nie bedzie ci grzał kraju, który pozwala na korupcje.
0
@michal26 Zara wszystko wypiszesz :)))
0
@arasz1819 zaraz w Barcie wyląduje :)
3
@Objectivo najlepszy jest taniec po :)
4
Nie oglądałem meczu Igi. Ale drugi set w statystykach widać dlaczego poszło łatwo. Serwis, w pierwszym średnio no i się męczyła, ba wręcz była blisko porażki w secie. Serwis się odpalił od razu nie ma co zbierać. Iga jak wyspecjalizuje serwis to będzie nie do pokonania. @michal26 @FcPortoFan1999 @adi7adi8
6
Dobrego wtorku. Nastawienia do życia jak temu ziomkowi.
0
@Aragorn33 on jest tak chory, że potrzebuję by setki ludzi się za nim modlitwy, po prostu.
11
@pioz123 chłopie a w 3miescie. Niech on tu Kur. Przyjedzie. Pada 12h. Wszystko zasypane. Kto pozwolił na śnieg Kur. Jeg.
0
@Azi krok do przodu krok do przodu. Bla bla bla. Doskonale RM wiedział jak minąć linie defensywna. A na to powinien być gotowy sztab trenerski. Nie był, krok do przodu muszą zrobić ofensywni, bo marnują sporo, ale taktycznie jesteśmy gownem obecnie
0
@MarioVeB! Nie grzej go. Zaraz napiszę że jesteśmy czekaj jak to mówią odklejeni? Ważne że kradnie chłop co kocha Polskę
0
@michal26 zawsze była na ścianie wschodniej. U nas w wojsku też podpytaj, nie taka skala, ale lepiej nie jest
4
Lewy cały czas kuleje. Więc chyba go nie zobaczymy w czwartek. Ale mamy rekina damy radę.
21
Jak to mówią, UA z 500+ nas okrada. Gnidy, Polak może
1
@barcanawieki macie jakąś manię grania dziećmi. Nie wiem pedofilia jakaś czy co? Wieczny placz o dzieci. Chyba nie ma drugiego klubu który ma aż takie parcie na dzieciaki
0
@DIPENSE jestem pewien że Alemany wrzucił jakaś bombę i Araujo może odejść za 60-70baniek. Podpisał z nami dość dobry dla nas kontrakt, a jak znamy agentów to coś tu ugrali
0
@Emhyr bo klub taki jak Newcastle tylko wydaje. Manu ma bardzo dobre kontakty sponsorskie, ogólnie finansowo jeśli chodzi o przychody dobrze Amerykance zarządzali, a że sportowo gow.
3
@Nazio_87 no to myślę że to będzie bardzo bardzo rzetelna ocena wniosku przez TK.
2
@BulaKG nie pamiętam tytułu ale ten nowy o tych rozbitkach z samolotu w Urugwaju nawet dobrze się ogląda
4
@Kgorecki2500 nie znamy do końca pewnie prawdy. Ale coraz częściej piszą, że UA ma mega problem. Może to też być ściema by wsparcie wyciągnąć z zachodu, albo prawda i wtedy faktycznie Putin może zaatakować. Chodź nie wierzę by na dziś miał zasoby sprzętowe
0
@Explode niech na etat idzie. Myślę że tam mniej zapłaci podatku.
1
@Explode no myślę że ZUS powinien mieć 0zl. Prawda? To ten co nie dźwiga
@bartekvisca nie mam pojęcia. Coś musiał sprzedać.
1
@kondzix2115 odpal PSG, oglądać się tego nie da. Jeb. Taktyka miliarda debilnych podań. Jeść se dać mu nasz atak to chłop by w top 7 w ll nie był
1
Ten Budda co zaorał internety. Jebaniec sobie stworzył swój totalizator. Co siana wyciągnął to jego. Szato ba. Naprawdę mega osiągnięcie, patrząc że 700k ludzi było na live a te eboki mało nie kosztowały to on w dziesiątkach baniek jest do przodu jak nie więcej bo jeszcze hajs za transmisję. Zazdroszczę pomysłu i realizacji
2
@Foro masz rację, przepraszam. W takim razie będę tylko słuchał że jestem peowcem, szwabem i starym dziadem.
16
@MESSIah16 ale zaraz pociski dostaniesz od konserwy. Trzymaj się fotela majster
0
@RosjaninBut na pewno wiarygodny koleś musi być. Nie może być inaczej.
2
@Safrani ale nie ma narzędzi by kogoś zatrudnić
3
@don'T.R.I.P.e Araujo to 4 ligowiec wyjasniał. Co zrobisz forma fizyczna w szczególności u Araujo słabiutka.
0
@BorzyKrzys Bienkowska niby też miała być prezesem Orlenu. Nikt z rządu nic jeszcze nie powiedział. Więc trzeba poczekać