0

@hayek wojna na Ukrainie udowodniła że najważniejsza bronią są systemy wyrzutni oraz w szczególności drony. Nie czołgi.

0

@Mezocyklon87 hehe. Żydowsko, nazistowsko rusko ukraińska. To tak po całości. Jedynie Braun który romansuje z Afd Nazistowskim jest spoko

0

@Kgorecki2500 czyli co Po nie takie złe?

7

Komentarz usunięty

0

@SelloutCrowd tak kup sobie tureckie premium za 9zl miesięcznie. Jakoś tak nawet nie wiem ile mi pobierają

0

@Lanosss może jak w wojsku zamiast munduru bierze kasę

6



To jest kur. obrzydliwe. Kazdego dnia kilka afer po kilkadziesiąt baniek.

2

@Kgorecki2500 I co to zmienia? Może jakieś tabsy na uspokojenie weź, bo widzę, ze mocno żyjesz życiem Krzysia. Nic to i tak nie zmienia czy on jest wicemarszałkiem czy nie.

0

@PatrykBarca Spoko, spoko, rozumiem, myslalem ze on o ostatnim. Tylko co to zmienia jak zagralismy pol roku temu? Obecna forma od dłuższego czasu to pion w dół a nie progres.

0

@MesQueUnClub_87 ok, nie załapałem,

0



To jakiś fake? Przegrali 4-1

2

Xavi to przegra :)


0

@ranger3120 na obecne czasy wystarczy. Alcaraz może, ale musiałby wrócić do top formy

0

@MESSIah16 ich Napoli wyjaśni a ten o finale pisze

12



Czekajcie jak to było. To nic groźnego, dyskomfort, moze wystapi na Superpucharze :D

3

@PatrykBarca oni tego nie rozumieją. Pieją z zachwytu nad piłkarzami którzy ani u nas się nie sprawdzili, ani u innych. Do tego Koemana miał 10miejsce w tabeli jak odchodził jak tylko Leo wypadł, zespołu nie było co zbierać

2

@lntrowertyk Co robił? :) W szczególnosci z PSG Mingueza wyczyniał cuda :D Nico powiadacie, hmmm. Valencia najsłabszy w kadrze, Porto grzeje ławę. Jeszcze jakieś cuda macie z paki Koemana?

2

No że Frech pokonała Garcie. Mocne zaskoczenie, bo Garcia była w formie. Brawo ona

1

@ranger3120


Na koncu koles pokazuje co pomaga. I ja tez wole wersje z jednym ciezarem.

1

@Rewolucja123 przeżyje

1

@bartekvisca dlatego czas sprzedać pod inwestora. 23 lata ostatnich rządów to zawsze sprawy sądowe każdego z prezesów

0

@Sawik_10 myślę że 0 ZUS dla przedsiębiorców zmniejszyłby deficyt bgt wg. Pomysłu konfy.

1

@karci0 czy ktoś w ogóle udowodnił ze bcaa ma sens?

3

@MESSIah16 piłkarz i nie pieniądze. Ojj ciężko jest znaleźć kogoś z topu którzy nie grzali za hajs.

0

@Kalin33 no nie mają, to ffp mistrzu. Tak trener też w to wchodzi. Nawet transferu za free nie możemy zrobić. Powód ffp, Lapcio nie dostał siana za sprzedaż Barca studio

2



Za dwa tygodnie spotkanie zarządu, nowy prezes i pewnie go pocisna. Ale odprawę dostanie. To jest Kur. Obrzydliwe co pis robi

1

@Uukasz_93 ale wiesz ze to zwykle ploty? Barca nie ma złamanego grosza by kogoś z zewnątrz zatrudnić

0

@Barti_Blaugrana zdobył mistrzostwo oraz superpuchar. Pisanie ze nie nadaje się ktoś kto tak naprawdę pierwszy raz prowadził zespół jest słabe. To że teraz mu nie idzie nie znaczy że nie wyciągnie wniosków na przyszłość.
Koeman brał całość, wręcz z fochem za zwolnienie. I jakoś wszyscy żyją, podpisany kontrakt tyle.

4



Ta nasza kobitka z Barca Femini, jest lepiej zbudowana mieśniowo niż nasze orły.

5

@Patriskos Nawet gdyby Barca miala spasc do II ligi to nigdy nikt nie powinien myslec o takim trenerze. To jak jechał cala spoleczność Barcy.. Godności troche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?