tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Patologii ciąg dalszy. U nas by były 4 mecze, karny, czerwien, kary, skandale, pisma, no rasizm, srasizm. Zamknąć klub
4
@blakkudium Nico dyskomfort 2dni. Nasi dyskomfort miesiąc
6
@NeroTFP1 Czyli jak morderca powie, prdl nie jem, to trzeba go uwolnic bo biedak umrze?
0
@IrekPOL no Wipler też PIS. A teraz Konfa. Konfa - PiS jeden pies
4
@konrad1661 bo zaraz Madryt go od zdrajców zwyzywa. To patole
6
@Compadre nie to jest udowodnienie że oni są ponad wszystkimi
0
@Pawlak1992 na pewno bo? Doswiadczenie ? Mowisz o shachtarze? Czy Klopp sobie poradzi, ma doswiadczenie w prowadzeniu wielkiego klubu i zdobyl z tym klubem LM. Porównanie z kosmosu obu panów.
2
@Pawlak1992 milion trenerów sprawdziło się w jednym klubie, a jak poszli dalej tyle ich widzieli . Co De Zerbi zrobił dobrego oprócz prowadzenia 1 klubu? Jaka masz pewność że w takim klubie jak nasz sobie poradzi?
0
@lajcior Valverde ty na powage obiektywny próbujesz być?
3
@LM10GOAT U nas dyskomfort to moze byc tydzien ale i 3 miesiace
0
@Pedri16Future albo 20lat temu.
0
@lajcior wczoraj grali pierwszym garniturem i bez sedziów na pewno pkt by stracili.
0
Wczorajszy mecz fajnie sie ogladało, otwarta piłka, sporo sytuacji, szybka piłka. Takie PL troche. Ale z Betisem my tak zawsze mamy. Poczekać trzeba do środy i meczu z Bilbao gdzie bedzie znacznie ciężej.
1
Hernandez wczoraj dał popis. Zreszta jak zawsze
0
@Pedri16Future to tu w jednym meczu masz więcej. Może pogadamy o naszym klasyku z tego roku. Faul na Araujo i 2-1 Real. Tonę mógłbym wymieniać. Sama tabela var pokazuje że powinniśmy być liderami. Obiektywnie patrz a nie z dupy przypadek jeden wrzuciłeś
0
@FCB24 Mysle ze 16-latek powinien grac wszystko, od dechy do dechy.
0
@MarioVeB! Anka siłke odpala w Barcelonie, on nie odejdzie, zobaczysz.
2
@mekston od razu walkower
4
Karny dla RM tu był :D
0
@michal26 Co kto lubi. Ja przestałem oglądać, pech chciał, że odpaliłem mecz z Noskova :)
0
@michal26 Igi mecze mi się ogląda dużo gorzej. Ogólnie Igi mecze to jak Barce mi się ogląda, większość przepycha siła. Ale zagra kilka piłek super, by zaraz wyjeb. 15 Ch. Wie dlaczego. Wręcz nie lubię oglądać meczów Igi. Końcówka poprzedniego sezonu spoko, ale sezon męczarnia, nawet w rg oprócz finału.
1
@Pedri16Future przypomnisz mi kiedy my korzystamy?
37
Manzano stoi obok :) Po tym padł gol dla Betisu
0
@Gaz nie trzeba. Jest bardzo chimeryczny. Lubi mieć w d.. obronę, pressing, obraza się. Lepiej wyglada jak wchodzi z ławki. Jemu musi się chcieć, a w większości mu się nie chce. Wypożyczyć kolejny rok ok, ale na to AM nie pójdzie. Oddać do AM zatem
0
@icon3520 wypożyczenie ok. Kupno nie
0
@Nazio_87 niech to robi. Za 1,5r wpierd. Zlamasa do pierdla. Tam jest jego miejsce i nie mówię o tej konkretnej sytuacji
3
@bartekvisca Felix słabiutko gra od pierwszej minuty. Słuszna decyzja.
0
Pierwsza bramka dla Betisu to znowu patologia Araujo, Pena, kur. Czy oni ze sobą gadają? Kalka jak Almeria. Pena w ogóle jest w Ch. Elektryczny
0
Ale mnie Gundo wkurw. Wiecznie macha łapami a strasznie dużo ma złych podań. Nie wiem o co mu biega, bo to zazwyczaj jego wina jest
0
Balde niech zostanie już na naszej połowie. On nie oddycha.