0

Tego się opisać nie da.

0

Ale Ferran dziś beznadziejnie. No kur. wszystko źle robi

0

Może i przy ciele, ale jednak blokuje podanie. chodź raz dostańmy kur. coś
No niestety

0

@Rewolucja123 A ile bramek wpuścił?

0

no nie wiem. Czy ręka

1

Ktoś widział by Pena coś kiedyś obronił? Jak tak beznadziejne Villareal może nam walić 3 bramki? Jak kur.

0

No i zaczynamy. Iść do przodu. Bo to się zaraz zemści

0

Dobić ich. Bo nasza obrona coś jeszcze wymyśli

7

Kur. zaraz mi się wódka skończy, a dopiero otworzyłem.

1

ale jak my mamy wygrywać, jak takich piłek oni nie potrafią przyjąć. ?

0

Robert ile przyjął. :)

0

No to co walczymy o remis :) TOP 4 , żegnajcie. LKM za rok Żegnajcie. Słabiutka Villareal, a my sytuacji nie mamy

0

@Tridente2015 no nie, Jak tylko Leo odszedł Koeman dokładnie tak wyglądał.

0

@Zimny Jest ktoś u nas w formie?

13

No dobra przekonali mnie, czas otworzyć wódkę.

0

@Kuba_1 Ja tez to Pisze. Ale wiesz ocios się obraza. Chodź w dupie maja ten klub

0

@Dalhi zapomnij, Xavi nigdy nikogo po przerwie nie wprowadza, uważa ze to obraza piłkarza.

3

Napisze to poraz 15-ty. My walczymy o TOP 4 i ja się boje ze top 4 nie osiągniemy. Papcio niech szuka lepiej inwestora bo bez LM nasze finanse będą katastrofa.

0

@against_modern_football Znowu mial wylew

1

@Dzejkobwow Zobacz jak on wychodzi do piłek, stoi na tej linii. Jakby kur go ktoś w nią przykleił.

2

Moim zdaniem powinien być gol Villareal

1

Ja prdl, ale Kounde to plac :D ale ogólnie cały zespół gra słabiutko

0

@DamianBarcaCule Zależy kto go subskrybuje. Jak traci u białych to podkręca się jako fan RM oraz odwrotnie. Ciężko powiedzieć

0

FDJ dziś słabiutko dziś. Musi się rozkręcić

1

Ja wiem ze to 2 minuty, ale wyglądamy jak parodia benny Hilla

0

Dziś w składzie Felix - Lewy, co może się nie udać.

1

@LM10GOAT Dowiemy się obaj na końcu sezonu kto ma racje.

0

@TR3YWAY Ile dajemy minut gdzie Oriol pod pressingiem sprdl i straci piłkę.

0

@LM10GOAT No cala runda została mistrzu. Będa w top 4, ale nie będą zagrożeniem RM

0

@FCBMati10 Girona spuchnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?