tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego się opisać nie da.
0
Ale Ferran dziś beznadziejnie. No kur. wszystko źle robi
0
Może i przy ciele, ale jednak blokuje podanie. chodź raz dostańmy kur. coś
No niestety
0
@Rewolucja123 A ile bramek wpuścił?
0
no nie wiem. Czy ręka
1
Ktoś widział by Pena coś kiedyś obronił? Jak tak beznadziejne Villareal może nam walić 3 bramki? Jak kur.
0
No i zaczynamy. Iść do przodu. Bo to się zaraz zemści
0
Dobić ich. Bo nasza obrona coś jeszcze wymyśli
7
Kur. zaraz mi się wódka skończy, a dopiero otworzyłem.
1
ale jak my mamy wygrywać, jak takich piłek oni nie potrafią przyjąć. ?
0
Robert ile przyjął. :)
0
No to co walczymy o remis :) TOP 4 , żegnajcie. LKM za rok Żegnajcie. Słabiutka Villareal, a my sytuacji nie mamy
0
@Tridente2015 no nie, Jak tylko Leo odszedł Koeman dokładnie tak wyglądał.
0
@Zimny Jest ktoś u nas w formie?
13
No dobra przekonali mnie, czas otworzyć wódkę.
0
@Kuba_1 Ja tez to Pisze. Ale wiesz ocios się obraza. Chodź w dupie maja ten klub
0
@Dalhi zapomnij, Xavi nigdy nikogo po przerwie nie wprowadza, uważa ze to obraza piłkarza.
3
Napisze to poraz 15-ty. My walczymy o TOP 4 i ja się boje ze top 4 nie osiągniemy. Papcio niech szuka lepiej inwestora bo bez LM nasze finanse będą katastrofa.
0
@against_modern_football Znowu mial wylew
1
@Dzejkobwow Zobacz jak on wychodzi do piłek, stoi na tej linii. Jakby kur go ktoś w nią przykleił.
2
Moim zdaniem powinien być gol Villareal
1
Ja prdl, ale Kounde to plac :D ale ogólnie cały zespół gra słabiutko
0
@DamianBarcaCule Zależy kto go subskrybuje. Jak traci u białych to podkręca się jako fan RM oraz odwrotnie. Ciężko powiedzieć
0
FDJ dziś słabiutko dziś. Musi się rozkręcić
1
Ja wiem ze to 2 minuty, ale wyglądamy jak parodia benny Hilla
0
Dziś w składzie Felix - Lewy, co może się nie udać.
1
@LM10GOAT Dowiemy się obaj na końcu sezonu kto ma racje.
0
@TR3YWAY Ile dajemy minut gdzie Oriol pod pressingiem sprdl i straci piłkę.
0
@LM10GOAT No cala runda została mistrzu. Będa w top 4, ale nie będą zagrożeniem RM
0
@FCBMati10 Girona spuchnie.