tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos taki drop shot to my byśmy dobiegli
0
Hurkacz by tu więcej zdziałał. Słabiutki Sinner, bardzo słabiutki dziś
0
Sinner dwóch trenerów ma. Idze by się przydało kogoś dodatkowo dać do Tomka.
0
Siner co gowniane ma te skróty. Słabo to wyglada
0
Jak Siner tak dalej będzie serwował, to będzie szybko na chatę
0
@LM10GOAT No jak patrzysz ze 5 bramek słabiutki villareal nam wrzuca. To ciężko nie być wkurzonym.
0
Siner słabiutko. Nie ma serwisu nie ma mocy w tenisie.
0
@Fabik87 Jedyne co może sport dziś napisać to jaki kolor maja ściany w kiblu dziennikarza, który wymyśla te głupoty.
0
@maroon gorzej się nie da. Ewentualnie tak samo. Pena każdy strzał wpuszcza
0
@maroon może. Tylko zastanawia mnie co Biden się uparł
1
@mrboom bramkarz jest po to by bronić i 100% sytuację. Nasze mistrzostwo było dzięki również ts co wyciągał sam na sam. Jeśli ma ktoś puszczać wszystkie sytuację to nic nie ugrasz nigdy
0
Ktoś wie o co chodzi Bidenowi? Co on się uparł by imigrantów wpuszczać?
0
@takisobiektos Med musi dziś dostać wprdl.
0
@siuuu to patrz na Lunina z RM. Grał jeszcze mniej i jakoś sobie radzi
0
@FcPortoFan1999 oby przegrał
0
@mrboom mógł lepiej się zachować?. On ręka podał pod nóżkę pilkarzowi Villarreal. To patologia a nie lepsze zachowanie
0
@Bartula żenujące propozycje
1
@Kuba_1 i to jest zastanawiające. O co chodzi
0
@!34RC3!_0N4 nie, nie byłby.
3
@lang nie jest gorzej. Poprostu nie pamiętasz
0
@Tarins Zubimendi to jedno, a pokażesz mi 1 mecz gdzie Xavi ma cala kadrę? Jeden kur.
0
@Rewolucja123 nie wierze ze tak powiedział
2
@Kamilos84 Mourinho. Wolałbym bym by nas trenował brat Xaviego, a jego astystentem był @arasz1819 z Koemanem. Miej godność kur.
0
@Tarins Ile można powtarzać ta głupotę. widzisz tu defensywnego pomocnika? Bo ja nie. Jak myślisz dlaczego Pep wczoraj zagrał aż dwoma pivotami.
1
@don'T.R.I.P.e Przecież o Motcie jest.
0
@RinooniR To byłby najgłupszy pomysł jaki widziałem. To słabiutki trener z wizja grania miliarda podań. Starodawnej formuły, nikt obecnie tak nie gra
0
@Aragorn33 Ciężko się nie zgodzić. Czemu dziś Oriol wyszedł? Czemu dobry terran nie zastąpił Lewego? Nie wiem.
0
@Ziemny w obecnej sytuacji klubu i sezonu. Ta, więcej nie potrzeba. Niech kto inny naprawia. Skończmy z pitoleniem o piłkarzach Koemana, zostawił Barce na 8 miejscu w katastrofalnej sytuacji.
21
Możemy go jechać, ale sezon po Koemanie uratował, LL zdobył. Dla mie nadal legenda. Teraz jedyne co chce, to pokonanie Napoli i TOP4 w LL. Nic więcej
0
@Aragorn33 Dobrze robi. Wczoraj podał nawet ile lat byli tu PEP i LE. W takim klubie jak Barca to normalne. Teraz presja z dziennikarzy zejdzie, może czas na piłkarzy wywierać presje. FDJ dziś słabiutko, machał tylko łapami, w sumie to od kilku meczy tak wyglada. Ale Lewy musi powąchać ławkę, zacząć walczyć o to by Barca nie chciała go sprzedawać itd. Bo nic nie daje. Felix chce zostać w klubie, musi zacząc grać sezon życia