tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde niech zostanie już na naszej połowie. On nie oddycha.
3
Pena niech się uczy ze da się kur. wyjść do piłki.
0
@sevs Bo to Betis wyciągnie na 3-2
1
@icon3520 Ale by przyjąć piłkę to potrzebuje grać? Czy to się ma jak się kupuje kogoś za 40 baniek?
4
Roque nie widziałem jeszcze ani jednego poprawnego zagrania technicznego.
0
@mientusek1407 to wiadomo było miesiąc temu. Tylko naiwniacy wierzą w nasze mistrzostwo. Ja się boję o top 4. A nie wygranie ligi
0
@karoleq992 bo jest plackiem i każdy to wie
0
Mówiłem, pisałem. My gramy jedna połowę dobrze.
1
To co dobrze już było. Teraz 30 minut obrony Częstochowy :P
0
Mecz fajny, ale pamiętajcie ze my mamy tylko 1 połowę dobra. :D
1
Szkoda , słupek, szkoda milimetrowy spalony. 2-0 inny mecz. My niestety mamy tylko 1 polowe dobra i brak ławki.
0
Takimi słupkami przegrywa się mecz. 2-0 dało by nam więcej spokoju, bo my ławki nie mamy
0
@czosnekfcb niestety dostanie karę z 4 mecze. Wiadomo, nie wolno
3
@Arden to jest kurwa obrzydliwe.
0
Dadzą nam spalony, spokojnie. Linia narysowana jak należy
1
@BulaKG Wahanie? On w tym sezonie nie miał ani jednego dobrego meczu. Ale nawet, pisze co jest naszym problemem.
0
Barcy problem to Balde. Bardzo często Barca gra właśnie lewa strona i to Balde ma najwiecej wolnego miejsca i najwiecej piłek. Tylko co z tego jak on jest poziomem ekstraklasy.
2
Dobra czas na nasz mecz. trzeba tu wygrać by umocnić się w top 4. Pisałem już w Grudniu, Real czy przeciskany czy nie i tak ma majstra. My musimy bezpiecznie walczyć o top 4 by czasem nie wypaść z LM za rok.
0
@Encore obrońca to kretyn. Czemu pobiegł do środka zamiast pilnować piłki.
0
@KrwawiaceoczyVEB Girona już upada. Oni walczą o top 4. Liga jest zakończona
1
Myślę że powinien być Golden gool. Niech grają do zwycięstwa białych pomyj
0
@Ice-X rozumiem że cymbał z obrony nie był na spalonym mimo iż brał udział w akcji?
2
3 vary i akurat wszystkie na korzyść Realu. Hm ciekawe
0
@pioz123 i 2-2. Będzie spokojnie 4-2
0
@pioz123 proszę już 1-2
0
To co 100zl na Real. 3.2 kursik
1
@Emhyr 0-4 chyba dopiero bym uwierzył
2
Zaraz coś wbija z placka, odbitki, samobója czy coś innego
1
@PatrykBarca fachowiec Kur.
2
@Pitinho popierd. Bo inaczej tego nazwać nie można.