0

Balde niech zostanie już na naszej połowie. On nie oddycha.

3

Pena niech się uczy ze da się kur. wyjść do piłki.

0

@sevs Bo to Betis wyciągnie na 3-2

1

@icon3520 Ale by przyjąć piłkę to potrzebuje grać? Czy to się ma jak się kupuje kogoś za 40 baniek?

4

Roque nie widziałem jeszcze ani jednego poprawnego zagrania technicznego.

0

@mientusek1407 to wiadomo było miesiąc temu. Tylko naiwniacy wierzą w nasze mistrzostwo. Ja się boję o top 4. A nie wygranie ligi

0

@karoleq992 bo jest plackiem i każdy to wie

0

Mówiłem, pisałem. My gramy jedna połowę dobrze.

1

To co dobrze już było. Teraz 30 minut obrony Częstochowy :P

0

Mecz fajny, ale pamiętajcie ze my mamy tylko 1 połowę dobra. :D

1

Szkoda , słupek, szkoda milimetrowy spalony. 2-0 inny mecz. My niestety mamy tylko 1 polowe dobra i brak ławki.

0

Takimi słupkami przegrywa się mecz. 2-0 dało by nam więcej spokoju, bo my ławki nie mamy

0

@czosnekfcb niestety dostanie karę z 4 mecze. Wiadomo, nie wolno

3

@Arden to jest kurwa obrzydliwe.

0

Dadzą nam spalony, spokojnie. Linia narysowana jak należy

1

@BulaKG Wahanie? On w tym sezonie nie miał ani jednego dobrego meczu. Ale nawet, pisze co jest naszym problemem.

0

Barcy problem to Balde. Bardzo często Barca gra właśnie lewa strona i to Balde ma najwiecej wolnego miejsca i najwiecej piłek. Tylko co z tego jak on jest poziomem ekstraklasy.

2

Dobra czas na nasz mecz. trzeba tu wygrać by umocnić się w top 4. Pisałem już w Grudniu, Real czy przeciskany czy nie i tak ma majstra. My musimy bezpiecznie walczyć o top 4 by czasem nie wypaść z LM za rok.

0

@Encore obrońca to kretyn. Czemu pobiegł do środka zamiast pilnować piłki.

0

@KrwawiaceoczyVEB Girona już upada. Oni walczą o top 4. Liga jest zakończona

1

Myślę że powinien być Golden gool. Niech grają do zwycięstwa białych pomyj

0

@Ice-X rozumiem że cymbał z obrony nie był na spalonym mimo iż brał udział w akcji?

2

3 vary i akurat wszystkie na korzyść Realu. Hm ciekawe

0

@pioz123 i 2-2. Będzie spokojnie 4-2

0

@pioz123 proszę już 1-2

0

To co 100zl na Real. 3.2 kursik

1

@Emhyr 0-4 chyba dopiero bym uwierzył

2

Zaraz coś wbija z placka, odbitki, samobója czy coś innego

1

@PatrykBarca fachowiec Kur.

2

@Pitinho popierd. Bo inaczej tego nazwać nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?