0

@MarioVeB! To nie ważne. Jak cpk i atom. Bo plotki ze nie będzie.

0

@ranger3120 czyli wiesz ze to raczej chory człowiek.

0

@ranger3120 Czytałeś książkę?

0

Rybka sie meczy, jakby odpadła to byłyby świetne wieści dla Igi

0

@Rewolucja123 Jeśli ty słuchasz Gogginsa to współczuje. :)

0

@michal26 Moga, zostawmy. Ogladalem kilka meczy Igi z Colins i było gładko. Tak Colins gra agresywnie, ale wtedy gdy może przy serwisie rywalki. Dlatego pisze, że gdyby Iga miała poprawny serwis to Colins nic by tu nie ugrała.

0

@Tuc Rozumiem ze wolisz by odpadli?

7



Mądra psina.

1

@adi7adi8 podoba mi się wypowiedź Igi po meczu. Po pierwsze mówiła że już prawie była w domu, ale ze nie myślała już o Colins, a swojej grze co ma zrobić. Mocno rośnie w głowie mental i spokój. A nie panika, dobry kierunek

0

@MarioVeB! IGA musi mieć serwis, a po ilości returnow słabej bądź co bądź Colins to wtedy zaczynają się u Igi schody. No ale wyciągnęła przegrany mecz. Na Wimbledonie też wyciągnęła przegrany mecz, a później odpadła. Nie będzie serwisu to nie za wojuje AO nigdy

0

@michal26 Colins niewygodna? Nie jest to rywalka z którą Iga tak powinna krwawić.

0

@FcPortoFan1999 nie oglądałem, ale patrząc po returnie i ilości nieywkuszonych i statach. To chyba serwis słabo u Igi? Takie męczarnie z Colins nie wróży nic dobrego

0

@Barcelonka070 dawaj te korupcje, wymieniaj. Sprzątaczka za pis więcej wyciągnęła od całości PO.

1

@La Pulgaa bo wrócił po kontuzji podstawowy piłkarz trenera. Torre to średniak i mam nadzieję że cokolwiek na nim da się zarobić

1

@NeroTFP1 wystarczy spojrzeć dzięki czemu ta sekta żyje i z czyich pieniędzy.

5

@Aragorn33 komu najbardziej zależy na wojnie wszędzie? Jak sobie odpowiesz to się dowiesz dlaczego

0

@La Pulgaa wielki Torre znowu ławka :)

0

@Barcelonka070 tylko kradł. Aha

0

@TR3YWAY nie chodzisz ale się wypowiesz, aha, burdel? Aha :)

2

@Barcelonka070 ja na razie widzę zaorane złodziejstwa Pisu. Ale widzę że prawa strona ma to w dupie.

0

@TR3YWAY no i to że ci dupy na siłowni przeszkadzają to wszystkim mają?

0

@Kgorecki2500 Może Braun zaprosił. On lubi się z Afd

0

@TR3YWAY a co chłopców wolisz?

1

@Kgorecki2500 czyli standard ostatnio. Ploteczka, oraz nakręcanie się.

2

@Kgorecki2500 Może poprostu z dystansem do plotek. Bo prezesa Orlenu też pojechaliście na podstawie plotek.

0

@siuuu ty na powagę? Tu było kilka ankiet. Zawsze 60% Konfa. Nie nie będę Ci wymieniał, dobrze wiesz ze tak jest

2

@macio_944 Yorki też najwięcej szczekają.

1

@hayek nie, nie PiS. Właśnie widać że czytasz tylko. Zapytaj w wojsku jak jest. Wiesz jakie helikoptery przyszły zamówione z pis? Bez Kur możliwości uzbrojenia. Wycieczki sobie mogą nimi robić. Wydawali 140mld rocznie, a zobaczysz raporty jak wyjda gdzie te pieniądze poszły

4

@macio_944 przecież tu jest cała armia konfy. Cały dzień atakują wszystko po stronie Tuska. Ty odpiszesz, to napiszą o zobaczcie po się zleciało. No ale jak widac całe 6% ma kompleks.

1

@hayek skoro wszystko jest ważne to zobacz na naszą flotę lotnicza, wyrzutnie i drony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?