tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! To nie ważne. Jak cpk i atom. Bo plotki ze nie będzie.
0
@ranger3120 czyli wiesz ze to raczej chory człowiek.
0
@ranger3120 Czytałeś książkę?
0
Rybka sie meczy, jakby odpadła to byłyby świetne wieści dla Igi
0
@Rewolucja123 Jeśli ty słuchasz Gogginsa to współczuje. :)
0
@michal26 Moga, zostawmy. Ogladalem kilka meczy Igi z Colins i było gładko. Tak Colins gra agresywnie, ale wtedy gdy może przy serwisie rywalki. Dlatego pisze, że gdyby Iga miała poprawny serwis to Colins nic by tu nie ugrała.
0
@Tuc Rozumiem ze wolisz by odpadli?
7
Mądra psina.
1
@adi7adi8 podoba mi się wypowiedź Igi po meczu. Po pierwsze mówiła że już prawie była w domu, ale ze nie myślała już o Colins, a swojej grze co ma zrobić. Mocno rośnie w głowie mental i spokój. A nie panika, dobry kierunek
0
@MarioVeB! IGA musi mieć serwis, a po ilości returnow słabej bądź co bądź Colins to wtedy zaczynają się u Igi schody. No ale wyciągnęła przegrany mecz. Na Wimbledonie też wyciągnęła przegrany mecz, a później odpadła. Nie będzie serwisu to nie za wojuje AO nigdy
0
@michal26 Colins niewygodna? Nie jest to rywalka z którą Iga tak powinna krwawić.
0
@FcPortoFan1999 nie oglądałem, ale patrząc po returnie i ilości nieywkuszonych i statach. To chyba serwis słabo u Igi? Takie męczarnie z Colins nie wróży nic dobrego
0
@Barcelonka070 dawaj te korupcje, wymieniaj. Sprzątaczka za pis więcej wyciągnęła od całości PO.
1
@La Pulgaa bo wrócił po kontuzji podstawowy piłkarz trenera. Torre to średniak i mam nadzieję że cokolwiek na nim da się zarobić
1
@NeroTFP1 wystarczy spojrzeć dzięki czemu ta sekta żyje i z czyich pieniędzy.
5
@Aragorn33 komu najbardziej zależy na wojnie wszędzie? Jak sobie odpowiesz to się dowiesz dlaczego
0
@La Pulgaa wielki Torre znowu ławka :)
0
@Barcelonka070 tylko kradł. Aha
0
@TR3YWAY nie chodzisz ale się wypowiesz, aha, burdel? Aha :)
2
@Barcelonka070 ja na razie widzę zaorane złodziejstwa Pisu. Ale widzę że prawa strona ma to w dupie.
0
@TR3YWAY no i to że ci dupy na siłowni przeszkadzają to wszystkim mają?
0
@Kgorecki2500 Może Braun zaprosił. On lubi się z Afd
0
@TR3YWAY a co chłopców wolisz?
1
@Kgorecki2500 czyli standard ostatnio. Ploteczka, oraz nakręcanie się.
2
@Kgorecki2500 Może poprostu z dystansem do plotek. Bo prezesa Orlenu też pojechaliście na podstawie plotek.
0
@siuuu ty na powagę? Tu było kilka ankiet. Zawsze 60% Konfa. Nie nie będę Ci wymieniał, dobrze wiesz ze tak jest
2
@macio_944 Yorki też najwięcej szczekają.
1
@hayek nie, nie PiS. Właśnie widać że czytasz tylko. Zapytaj w wojsku jak jest. Wiesz jakie helikoptery przyszły zamówione z pis? Bez Kur możliwości uzbrojenia. Wycieczki sobie mogą nimi robić. Wydawali 140mld rocznie, a zobaczysz raporty jak wyjda gdzie te pieniądze poszły
4
@macio_944 przecież tu jest cała armia konfy. Cały dzień atakują wszystko po stronie Tuska. Ty odpiszesz, to napiszą o zobaczcie po się zleciało. No ale jak widac całe 6% ma kompleks.
1
@hayek skoro wszystko jest ważne to zobacz na naszą flotę lotnicza, wyrzutnie i drony.