thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie rozumiem tego fenomenu goscie def ok ale ofensywa to bramka szakiry i 2 bramki z longow zza pola po kontrze. nie dam sobie w mowic ze ten real grał dobrze.
0
powiem tak barca slaba real slaby a sedzia najgorszy .
1
to sie dzis nazywa szczescie
0
A co on dostał że podpisał że bedzie trenował?
0
Pisze w podrozy przepraszam za wszystkie bledy
0
ok ale jezeli sprowadzisz seriego na 6 i kupisz np cou to zostaje 3 bo rakitic lawa gomes to samo a suarez raczej nie biega zeby bronic
2
Zanim przeleje sie na mnie gora hejtu prosze o doczytanie wywodu do konca. Sciagajac do barcelony paulinho (przyjmujac ze jest to kaprys valverde) trener chce dawac wiecej odpoczywac busiemu i roberto. Moim zdaniem bedziemy grali 4-3-3 ustawionym na lekkie 4-2-3-1 gdzie busi i roberto beda odgrywac bardzo wazna role. Na zmienika mamy narazie na pozycje nr 6 tylko gomesa a wiadomo on moze zagrac bardzo dobry seson a moze zagrac gorzej niz poprzedni. Uprzedzajac dlaczego nie serri bo jak w zeszlym roku ogladalem ogc n to uwazam ze on na pozycje nr 6 sie poprostu nie nadaje on nadaje sie na typowego sp lub spo, dlaczego ? Juz tlumacze poniewaz w barcelonie brakuje wzrostu dzieki ktoremu mozemy bronic sie przy stalych fragmentach gry. A po drugie moim zdaniem jego gra czysto defensywna pozostawia wiele do zyczenia. Idac dalej nie rozumiem dlaczego ludzie uwazaja ze z barcy bedzie drugi milan, mamy niezlych mlodych zawodnikow i 2-3 lata na wymiane statszych obrona jest juz niezle obstawiona, mam tu nadzieje ze marlon wypali,fajnie by bylo sciagnac jeszcze tego martineza z rss w pomocy dziura jest na mlodych ale moze gomes wypali roberto az tak stary nie jest a jak przyjdzie cou albo dembele to tez wiekowo zle nie wygladamy do napadu jest najwiecej zastrzezen chyba ze paco okaze sie magikiem w co mocno watpie ale mamy 2-3 lata zwby dobrze wszystko zrobic tu trzeba zaznaczyc ze najbardziej potrzebna wymiana jest wymiana starego zarzadu na nowy. Dochodzac juz do konca chcialbym tylko nawiazac do realu uwazam ze real jest duzo slabszy niz przed rokiem pozbyli sie czegos czym wygrali zeszly sezon- szerokiej lawki. Prawda jest taka ze real w lidze wygral dzieki slabej grze barcy w obronie oraz szerokiel lawce i sezonu zycia isco i asensio. W lm natomiast fgdyby ramos nie zagral jak bog w neapolu i sedzia nie wygwizdal bayernu monachium to real nie wygralby tej lm (tak wiem teraz to gdybanie ) aczkolwiek strasznie irytuje mnie fakt ze ludzie mowia o dominacji realu w ostatnich 2 latach jak zidan przejal real i wygral 1 lm to byl najslabszy real jaki wodzialem w poprzednim sezonie byli duzo lepsi ale napewno ich sukces w lm nie odzwierciedla ich poziomu poniewaz byly druzyny od ktorych byli gorsi.
5
Tak samo jak zawodnik z twojego nicku :D
7
Czerwone kartki
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko na 6 to za słabo broni moim zdaniem
0
Zgadzam się z tobą luis w 100%
5
Panowie i Panie wiem że możecie się ze mna nie zgodzić ale ja uważam że powinniśmy kupić dembele i seriego za wszelka cene. Cou jezeli wszystko bedzie w miare logicznie wygladać również ale dembele i seri za wszelka cene. (Musiałem sie tym podzielić) ci 2 zawodnicy bedą robić różnice w barcelonie.
1
Kto potwierdził?
0
Nadac by sie nadal ma w przyszlym roku klauzule 50 milionow wiec za taka cene szkoda nie sprobowac.
2
Nie umniejszając realowi aczkolwiek man utd zagrało fatalny mecz i uważam że z barcelona będzie im trudniej, po drugie uważam że real w tym roku wygra tylko puchar króla pozbyli sie atutu ,który wygrał im poprzedni sezon super ławki rezerwowych moraty i jamesa nie zastapią za szybko bale jest cieniem bale (i wydaje mi sie ze tak pozostanie). Pierwszy garnitur mają bardzo mocny ale to tez zależy wiele od ronaldo bo jak wiadomo czasami będąc dla drużyny ujemnym zawodnikiem strzelał 3 bramki, jeżeli nie bedzie strzelał tyle a grał bedzie tak samo to real naprawde bedzie miec ogromne problemy.
0
Panowie co sądzicie o ustawieniu 4-2-3-1 , którym najprawdopodobniej będzie grała barcelona?