2

Powiem tak, widziałeś najlepszy zespół w histori footbolu za Guardioli i myśle że długo takiego nie zobaczysz. Tez brakuje mi krzyczenia przed tv ole ole ale wiem że szybko znowu niestety to nie nastąpi, mam nadzieje ze nastepny geniusz bedzie trenowal barcelone a nie inna druzyne.

31

Ogolnie to na zmiennika to jest to złoty chłopak naprawde co ostatnio wchodzi to bdb sie pokazuje

0

Zauwaz tylko ze ten srodkowy pomocnik gra na swiatowym poziomi na tej prawej obronie, i ogolnie oprocz mlodego odruazoli ciezko kogos tam znalesc klasowego, nastepna rzecz ze nie mozemy grac tak ofensywnie tzn cou i eriksen jezeli mamy grac w 5 w obronie to szczerze nie widze tej druzyny

1

widziałeś suareza w tym sezonie i nadal uwazasz ze griezman niepotrzebny ...

0

szczerze powiem ławka nigdy za krótka

23

Widze ze kolekcja dzieli sie na przed i po slubie

0

Napewno nie wyjdziemy ofensywnym skladem jak juz to zbilansowanym musimy zabic srodek pola i wcisnac jedna bramke nie wszystkim sie to podoba ale taka prawda no i przy okazji nie nadziac sie na kontre

0

Pocczekaj na nowe gtx

0

Veratti dzis gra slabo to ze go odcinaja to kedno a to ze nie potrafi przyspieszyc to 2. A na alvesa szkoda slow

1

Moim zdaniem sklad wyjdzie taki
Mats
Roberto/pique/umititi/alba
Vidal(gomes)/rakitic/bussi/paulinho
Suarez/messi
Bedziemy gra na 1:0 lub 0:0

1

Wymien baterie.

2

a ja przewrotnie powiem ze zagraliśmy dobry mecz, ciezko sie strasznie gra przeciwko chelsea stojącej na 20 metrze. Na plus na pewno rakitic i busi, na minus na pewno paulinho on sie nie nadaje do gry z autobusami poprostu mysle ze w kazdym innym bardziej otwartym meczu wygladalby duzo lepiej. Druga osoba na - to w moim odczuciu iniesta ktory zagral slaba 1 polowe. Wynik sprawiedliwy i dobry dla nas chelsea musi bramke strzelic zeby myslec o awansie, mam nadzieje ze uda sie wyciagnac ich wyzej zeby bylo choc troche wiecej miejsca. Dobra informacja jest jeszcze fakt ze messi w koncu strzelil chelsea. Zobaczymy co przyniesie mecz za 3 tygonie i mam nadzieje ze zobaczymy barce w cwiercfinale

1

Nie korzystam, bo nie lubie kodow itd ale ogolnie przy testach bardzo sprawnie lekko wolniej od touch id ale nie trzeba sie tym przejmowac najlepiej przejdz sie do ispotu i przetestuj jak ci to leży.

2

Ja zamieniłem mojego ip6+ na ipX i nie żałuje jestem pozytywnie zaskoczony bateria i ekranem. Dla tego ekranu naprawde warto dopłacic różnice.

0

Fahrman boateng alaba za van dijka i kolasinaca

1

Przepraszam za skaldnie jestem w pracy i pisze jedna reka.

3

Powiem tak jest miejsce dla griziego nikt mi nie wmowi ze go nie ma jak jest to ze raz na 5 meczy mesi czy suarez usiadzie na lawce to nikomu korona nie spadnie a z taka forma jak mial suarez na poczatku sezonu to konkurecja topowa mu by sie przydala po drugie antek umie bronic i to jego ogromny atut jak na goscia ktory moze grac na 10

0

Nie postawil krzyzyku ale iniesta niestety bedzie gral jak xavi w ostatnim sezonie czyli czesto lawka i wchodzil uspokoic gre, bardzo zaluje ze iniesta ma 33 lata a nie 28 ale niestety trzeba powoli wymienic sklad na mlodszy.

3

Moze sie wzial do roboty w koncu pod wzgledem transferowym tylko troche dlugo na to czekalismy

1

Jak mu sodowa noe odbije to bedzie pilkarze wielkiego pokroju

18

bardzo podobni zawodnicy

0

Za roberto rakitic i bedzie bdb no i roberto za semedi

0

Jak na moje bedzie wygladac to busi cou raki
Gdzie za cou bedzie gral iniesta w lm i czasem w lidze a za rakiete paulinho bedzie grac w naszym systemie gry nie mozemy grac 2 zawodnikami ktorzy nie biegaja w defensywie

0

Dziekuje.

0

Czemu dzis tak cicho o coutinho? ;_; ktos cos ?

0

Z tym po to nie bylbym taki pewien :D

0

Chyba dzis.

0

Oczywiscie o ile to prawda

6

Barto wzial sie do roboty bo opchnac tego typa za 20 milionow to jak by sprzedac gomesa za 70-80

0

jest tes cos w tym wszystko zalezy ale gdzies ich musza wstawic jak chca ich kupic bo wydanie 100 milionow na goscia ktory nie ma grac to nawet na nasz zarzad bylby superidiotyzm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?