0

Dolicz hajs za pulinho i paco

0

gość gra super na skrzydle ale to nie jest po jakiego potrzebujemy pytanie jest inne kogo możemy tam kupic bez objawienia tego sezonu nie ma niestety zawodnika którego możemy wyciągnąć(może ten emerson coś pokaże)... co do napastnika ludziom się tu marzą jesusy i mbappe ale oni są nie do kupienia z normalnych opcji jest gomez i jovic taka perspektywa (w tym momecie możemy sie zastanowić ile straciliśmy przez to że griezman do nas nie przyszedł ) także tu też nie wygląda to wesoło i trzeba czekać na objawienie albo postawić na kogoś z wymienionej 2 tak jest jeszcze werner i np taki icardi ale w 1 nie wierze a 2 wątpie żeby chciał przyjść co do de lighta trzeba brać żeby nie żałować potem zaraz będzie wysyp komentazrzy ale mamy lengleta umtitiego pique imłodego todibo ale prawda jest taka żę nie możemy przepuszczać talentów takiego kalibru gosć za 3 lata może być najlepszy na swojej pozycji i co z tego ze bedziemy mieli np 5 so na swiecie jezeli chcem byc najlepsi musimy kupować najlepszych i najbardziej perspektywicznych do tego dochodzi inflacja cen zawodników ramos jak szedł do realu to te 27 milionów to była kupa kasy a teraz to jest mało i ciężko kogoś za takie pieniądze kupić
Podsumowujac bierzmmy talenty tak szybko odchodzą :D i nie bójmy się zaryzykować :D

0

pw

1

mozesz se przedłużyć hbogo jak sie na papal zalogujesz link masz na pw

2

Chcesz taśme z mojego ślubu?

0

A niech nienawidza jak ma dobrze u nas grac

0

Poprosze.

0

Hejka mam pytanie jak moge podłaczyc 2 monitory do laptopa lenovo y70-50 1 port hdmi zeby na kazdym byl osobny obraz , ekran laptopa nie musi dzialać

0

Ogarnia ktos tematy iptv poleca ktos jakis serwis??

2

Ci to sie ladnie bawia bana zero wplywow z kataru masa takze chulaj dusza, coraz wieksza mam nadzieje ze to wszystko padnie w tym psg i bedzie wyprzedaz

0

A rabiot nie gra dlatwgo ze sie z trenerem poklucil ?

13

Ta nagonka jest zabawna, dali by chlopakowi spokoj ocenili go w czerwcu a nie wcinali mu sie czy sral dzis rzadkim czy stalym

0

jakby pierwszy awansował z grupy m byll liderem i nie odpadł z pk napewno by zwolnił

0

Ta spodziewam sie od pon do srdy przed czarnym piatkiem

0

30 na kazdej platformie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mioduski na meczu xD

0

Chodzi mi o sierpien i o wypowiedz lekarza kadry brazyli

1

Kontuzja plecow ktora nagle znika ?

0

Ta jasne wiecej pilkarzy wcisniemy manu wiecej

0

Na moje ostatni teraz tylko sprzedaż

1

A cou to wcale nie kratywny zawodnik

4

U suareza jest zależność im chudszy tym lepszy wiec moglby zaczac robic to kardio :D ale fakt denerwuje mnie jak luis nie potrafi dobrze pilki zagrac

0

A ja uwaxam ze nie bo jak sprzedamy gomesa to potrzeba goscia jak paulinho wysoki silny w miare szybki taki gosc z lawki dawal by nam bardzo duzo

1

Co to znaczy rozsadna cena

0

mango mana, cegielnia, tacos locos, boku lounge, piec na szewskiej

0

W zeszlym po superpucharze my im odawalismy wiec no mam nadizeje ze historia sie nie powtorzy

0

Ja wiedxiałem kim ten gosc jest ale no on bedzie potrzebowal z roku na wejscie na poziom fcb moim zdaniem

0

Miał ale barcelona niby zlozyla oferte lepsza od romy i bordeux no zablokowalo transfer xD

2

Morele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?