0

@Kamiloza91  mozesz mi powiedziec o co chodzi??

1

@vegeta10 Boże uchroń przed wengerem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Minuty nas dziela

3

Serio nie chcesz piłkarxa swiatowej klasy bo se filmiki nagrywa? To ze jest glupi nie oznacza ze nie da ci wielu super chwil w barwach barcy

0

Widocznie nie maja potencjalu ani poziomu niestety ostatnimi czasy wydaje mi sie ze alenia ma tylko papiery na wielka pilke ( puiga nie widzialem zbyt duzo zeby oceniac)

0

To tak jabys coutinho z busim porownywal kompletnie inni zawodnicy nie chce nawet myslec jak np puig gra na pozycji busiego

0

Alenia jest takim pomocnikiem

0

Kiedys tak zrobil z manu i kij z tego bylo

0

Za 50 moglbym sie zastanowic ale kto tam ma grac za niego

0

Szkoda bo tych 2 moglo by ladnie zagrac u nas

0

Nieeeee ja go w barcy chcialem

2

Wszystko fajnie z tym odmladzaniem a masz jakas n ktora ma takie szanse ze da bramki i poziom gry w wieku kolo 22 lat? Oczywiscie mowa tu o zawodnikach ktorzy sa w zasiegu . Nie ma wyglada to najpewniej mozemy odmladzac sklad (de jong, langlet, alenia , arthur, dembele czy moze de ligt) ale potrzeba tez doswiadczenia.

1

Slucham propozycji

0

Boże to bylby udealny transfer marze o tym transferze

0

Już ostatnio prosiłem was o pomoc w ankietach do licencjatu mojej dziewczyny. Brakuje jeszcze 20 ankiet takze jak ktos dalby rade zrobic to z gory dziekuje
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCwQmDpB7_3NOU5vHW3MMI8mck83d-WqNiS1pZoyOemFYkEg/viewform?usp=sf_link

0

Potrzebujemy i tego i tego nie wyobrazam sobie sona na n grizman to narazie najlepsza dostepna n ale takirgo mane na skrzydlo to bym przyjal

0

Za suareza, niestety na rynku lepszej 9 na pare lat nie znajdziemy. Ja mysle ze jezeli to nie jest ostatni suareza to na pewno nastepny nim bedzie

0

Mało? Chlopie 4x lm to mało chyba sie komus poprzewracało w głowie. Ja rozumiem rozpacz ale to nie jest mało

0

Dziekuje :D.

0

Szanowna la ramblo, moja dziewczyna potrzebuje pomocy przy licencjacie. Jezeli ktos moze to prosze o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuje VeB
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCwQmDpB7_3NOU5vHW3MMI8mck83d-WqNiS1pZoyOemFYkEg/viewform

1

Nie.

0

Jak juz to 442 ale bez cou tylko z vidalem tak jak zeszly rok paulinho. Choc uwazam ze valverde tego nie zrobi bo ciezko bedzie cos zmienic w 2 polowie przez taki sklad

0

Ma ktos stream do psg vive ?

0

Moze ktos podes streama do meczu skry

0

Legimi.

0

Czy tylko ja tak ma ze jak widze roberto w pomocy to mi sie płakać chce ?

0

Nie zgodze sie co do semedo to w obronie zostawia takie dziury ze ...

0

możesz podesłać pw link do discorda z stramami ?

0

No i mysle ze reszta na zmienika suareza styknie moze cos jeszcze wymysla na lo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?