thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 mozesz mi powiedziec o co chodzi??
1
@vegeta10 Boże uchroń przed wengerem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Minuty nas dziela
3
Serio nie chcesz piłkarxa swiatowej klasy bo se filmiki nagrywa? To ze jest glupi nie oznacza ze nie da ci wielu super chwil w barwach barcy
0
Widocznie nie maja potencjalu ani poziomu niestety ostatnimi czasy wydaje mi sie ze alenia ma tylko papiery na wielka pilke ( puiga nie widzialem zbyt duzo zeby oceniac)
0
To tak jabys coutinho z busim porownywal kompletnie inni zawodnicy nie chce nawet myslec jak np puig gra na pozycji busiego
0
Alenia jest takim pomocnikiem
0
Kiedys tak zrobil z manu i kij z tego bylo
0
Za 50 moglbym sie zastanowic ale kto tam ma grac za niego
0
Szkoda bo tych 2 moglo by ladnie zagrac u nas
0
Nieeeee ja go w barcy chcialem
2
Wszystko fajnie z tym odmladzaniem a masz jakas n ktora ma takie szanse ze da bramki i poziom gry w wieku kolo 22 lat? Oczywiscie mowa tu o zawodnikach ktorzy sa w zasiegu . Nie ma wyglada to najpewniej mozemy odmladzac sklad (de jong, langlet, alenia , arthur, dembele czy moze de ligt) ale potrzeba tez doswiadczenia.
1
Slucham propozycji
0
Boże to bylby udealny transfer marze o tym transferze
0
Już ostatnio prosiłem was o pomoc w ankietach do licencjatu mojej dziewczyny. Brakuje jeszcze 20 ankiet takze jak ktos dalby rade zrobic to z gory dziekuje
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCwQmDpB7_3NOU5vHW3MMI8mck83d-WqNiS1pZoyOemFYkEg/viewform?usp=sf_link
0
Potrzebujemy i tego i tego nie wyobrazam sobie sona na n grizman to narazie najlepsza dostepna n ale takirgo mane na skrzydlo to bym przyjal
0
Za suareza, niestety na rynku lepszej 9 na pare lat nie znajdziemy. Ja mysle ze jezeli to nie jest ostatni suareza to na pewno nastepny nim bedzie
0
Mało? Chlopie 4x lm to mało chyba sie komus poprzewracało w głowie. Ja rozumiem rozpacz ale to nie jest mało
0
Dziekuje :D.
0
Szanowna la ramblo, moja dziewczyna potrzebuje pomocy przy licencjacie. Jezeli ktos moze to prosze o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuje VeB
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCwQmDpB7_3NOU5vHW3MMI8mck83d-WqNiS1pZoyOemFYkEg/viewform
1
Nie.
0
Jak juz to 442 ale bez cou tylko z vidalem tak jak zeszly rok paulinho. Choc uwazam ze valverde tego nie zrobi bo ciezko bedzie cos zmienic w 2 polowie przez taki sklad
0
Ma ktos stream do psg vive ?
0
Moze ktos podes streama do meczu skry
0
Legimi.
0
Czy tylko ja tak ma ze jak widze roberto w pomocy to mi sie płakać chce ?
0
Nie zgodze sie co do semedo to w obronie zostawia takie dziury ze ...
0
możesz podesłać pw link do discorda z stramami ?
0
No i mysle ze reszta na zmienika suareza styknie moze cos jeszcze wymysla na lo