thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezle ulozona noga jako najwazniejsza cecha ale gosc bedzie gotowy do gry na poziomie barcy za rok - poltora
0
Estella przy gsk tam nie powinno byc poblemu
1
Tak, ja a co?
1
zdzielił gościa przez głowe
0
błąd jest na stronie
xD
1
I co źle im idzie ?
0
Boże chroń przed martialem, fekir jeszcze choć tez uważam że najlepszy transfer by to nie był
3
tylle razy ile odwołali samolot veratiego do barcelony
0
To co im wczoraj powiedzial ?
0
za taki pieniadz to go do barcy brac
xD
1
nie lubi go poprostu :D
0
a mi sie wydaje że za 1,5 h saga się dopiero rozpocznie
2
ja bym sie tak nie smiał bo troche prawdy w tym jest
1
można jeżeli lekarz uzna że kontuzja wyklucza piłkarza z udziału w mś.
0
Czy mi sie wydaje czy na start bild pisal o 60 milionach? Bo jak tak to kolejny raz robimy sie w bambuko.
0
No nie wiem czy nie lepiej dorzucic te 15-20 milionow na pjanicia nie jestem fanem thiago - rodzinnie są szklani i jak zobaczyłem go w dwumeczu z realem to upewniłem sie że nie warto liczyć żeby wrocił
0
A jakby nikogo do pomocy nie kupic o grac busi rakitic cou i alena z paulinho ze zmiany?
3
Szczerze najbardziej chciałbym u nas delle allego a z dwojki eriksen vs pjanic pjanicia no ale nie mozna miec wszystkiego aczkolwiek jak nie on to kogo real moze kupic do 80 milionow na seodek pola
Ps no to tez prawda wszystkich ich tu wszystkich :D
0
Mam madzie ze im go zawiniemy.
0
No rozumiem ale jak widza ze musza wydac a 5 lat szli na plus to co te pieniadze sie rozmyly mysle ze spokojnie byli na plus z 60 milionow przez 5 lat
0
Słabo im idzie to opłacanie widze ze real w zeszłym sezonie wiecej „na tace” :D
10
Zastanawia mnie jak ten klub co roku ma przychody na plus i nie ma siana na transfery ...
0
Jest to prawda ale np przesuniecie nie 9 mesiego no stodek ataku i myslisz ze nie dqlo by to rady?
0
Chciałbym zarzucić taki temat i posłuchać waszej opini mianowicie :
- czy uwazasz ze barcelona powinna gra systemem z ostatnich lat tzn (chodzi mi o gadanie typu grajmy jak za guardioli czy za czasow ostatniego trypletu 4:3:3 i szukajmy nowego iniesty i xaviego) czy jednak uwazacie ze styl barceony powinien ewoluowac ( bo kto nie idzie na przod ten sie cofa tzn sprobujmy 4:2:3:1 valverde albo 4:4:2)
Goraco zachecam do rozmowy
0
Ja uważam ze to fantastyczny pomysł choć dla mnie ten gosc jest piłkarzem zagadka, strzela w waznych momentach ale zbycz czesto kopie sie po czole. Dopuki suarez jest w dobrej formie fizycznej to jest super lekko przytyje i juz widac ze mu sporo brakuje. Niestety jest on przyjacielem messiego i to blokuje taki transfer. Jezeli bysmy go sprzedali za 80 milionow czy 90 bylo by genialnie. Griezman mysle ze dawal by podobnie duzo a jest 4 lata młodszy. Mozna by sie zastanowic i sprobowac sprzedac go za rok griezman by sie zaaklimatyzowal i była by naturalna wymiana. Czy ktos tez zauwazyl te zaleznosc z waga suareza??
0
17 dni do jego podjecia decyzji oficjalnie nie wydaje mi sie ze jezeli ma przejsc to dopiero dowiemy sie 1 lipca
0
Aa xd nie no 80% na ogolnie 1 transfer
0
90-10 na kozysc grizmana
1
A ktoś wie czy on jest zagorzałym wiernym cY tak jak polowa polakow w wielki post :D
0
No nwm widziałem go pare razy i mnie nie przekonał ale mam nadzieje że sie myle