thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak nasrasz do innego biuria to powinni ci składać oferte pracy czy nie ?
1
To ja juz wole dela na lewym i dembe na prawym
7
Jak mozna robic testy rok przed transferem :D
0
Przez rok to moze sie wiele zmienic lacznie z tym ze barca polozy za niego 100 mln a keita bedzie uwielbial barce
0
Z szoferm bo on prawa jazdy nie ma
2
Malo chwytliwe lsd lepiej
0
Roberto zamiast paulinho zaleznie od przeciwnika i delo tez na slabszych bo wierze w tego chlopaka ze za 2 lata odpali jak iniesta w wieku 25 lat i faktycznie bomba
0
Wbrew pozorom to prawda i nie jest to glupi pomysl.
0
Może sie o nim dowiedzieli czegoś czego my nie wiemy...
0
Cou do srodka dembe na lewo messi na prawo
2
Kto to jes ten martinez
0
Tyle bylo dni ...
nie no jak go nie kupia to niech ktos mi wysle masc na bol dupy
0
Mogłby ktoś powiedzieć jak to wygląda na froncie transferowym?
3
Ps4 na pc masz cheterow i za duzo ruskow nie warto na pc kupowac.
9
Panowie jezeli barca kupi tego keite za rok za 50 baniek to bede szczesliwy strasz gosc jest niesamowity. Ogladalem go ponad 10 razy w akcji i uwazam ze pasowalby do barcy idealnie. Na poczatku okienka powiedziałem sobieze ten kto sprowadz tolliso lub keite bedzie wygranym okienka i na to sie narazie zanosi.
0
Ile było zwrotow ta informacja może byc ch... warta
2
dobra panowie jako że przerwa jak wyglądaja sprawy transferowe
0
nie oceniajmy gracza po 1 meczu prosze fakt mocno sie wyróżnia
0
ej ale na lewym pyka paco nwm czy ktoś go dziś widział :D
0
moze nie wszystko stracone :DDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
każdy :D
powinien odejsc
1
Dembele moze grac na obu skrzydlach oraz 10 do tego ma chlop talent i pasuje tu a draxler moze grac na 10 i na lewym daje nam to ogrom mozliwosci
19
to wyczuj dembele również
0
Jezeli nie kupia dembele to smiech w przypdku cou jeszcze sie wytlumacza ale w przypadku dembe to nikt juz tu nie przyjdzie
1
Halo halo cos sie zmienilo w sytuacji transferowej ??? Jak nie to dzis trzeba wodeczke zrobic bo bol z ich braku jest nie do zniesienia.
0
Panowie jak jutro nie bedzie oficjalki to chyba sie nie doczekamy transferu najbardziej mi szkoda dembele , bo od milosci do nienawisci 1 krok ...
1
W tej chwili to wszyscy naraz tylko mogliby nas zbawic
0
W 2003 roku bylismy tak w dupie
0
To dosc jasny sygnal na transfery juz 2 z klubu