0

A jak nasrasz do innego biuria to powinni ci składać oferte pracy czy nie ?

1

To ja juz wole dela na lewym i dembe na prawym

7

Jak mozna robic testy rok przed transferem :D

0

Przez rok to moze sie wiele zmienic lacznie z tym ze barca polozy za niego 100 mln a keita bedzie uwielbial barce

0

Z szoferm bo on prawa jazdy nie ma

2

Malo chwytliwe lsd lepiej

0

Roberto zamiast paulinho zaleznie od przeciwnika i delo tez na slabszych bo wierze w tego chlopaka ze za 2 lata odpali jak iniesta w wieku 25 lat i faktycznie bomba

0

Wbrew pozorom to prawda i nie jest to glupi pomysl.

0

Może sie o nim dowiedzieli czegoś czego my nie wiemy...

0

Cou do srodka dembe na lewo messi na prawo

2

Kto to jes ten martinez

0

Tyle bylo dni ...
nie no jak go nie kupia to niech ktos mi wysle masc na bol dupy

0

Mogłby ktoś powiedzieć jak to wygląda na froncie transferowym?

3

Ps4 na pc masz cheterow i za duzo ruskow nie warto na pc kupowac.

9

Panowie jezeli barca kupi tego keite za rok za 50 baniek to bede szczesliwy strasz gosc jest niesamowity. Ogladalem go ponad 10 razy w akcji i uwazam ze pasowalby do barcy idealnie. Na poczatku okienka powiedziałem sobieze ten kto sprowadz tolliso lub keite bedzie wygranym okienka i na to sie narazie zanosi.

0

Ile było zwrotow ta informacja może byc ch... warta

2

dobra panowie jako że przerwa jak wyglądaja sprawy transferowe

0

nie oceniajmy gracza po 1 meczu prosze fakt mocno sie wyróżnia

0

ej ale na lewym pyka paco nwm czy ktoś go dziś widział :D

0

moze nie wszystko stracone :DDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

każdy :D
powinien odejsc

1

Dembele moze grac na obu skrzydlach oraz 10 do tego ma chlop talent i pasuje tu a draxler moze grac na 10 i na lewym daje nam to ogrom mozliwosci

19

to wyczuj dembele również

0

Jezeli nie kupia dembele to smiech w przypdku cou jeszcze sie wytlumacza ale w przypadku dembe to nikt juz tu nie przyjdzie

1

Halo halo cos sie zmienilo w sytuacji transferowej ??? Jak nie to dzis trzeba wodeczke zrobic bo bol z ich braku jest nie do zniesienia.

0

Panowie jak jutro nie bedzie oficjalki to chyba sie nie doczekamy transferu najbardziej mi szkoda dembele , bo od milosci do nienawisci 1 krok ...

1

W tej chwili to wszyscy naraz tylko mogliby nas zbawic

0

W 2003 roku bylismy tak w dupie

0

To dosc jasny sygnal na transfery juz 2 z klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?