thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie pozbedziemy sie graczy kdre zmniejszymy i bedzie miec chlop swoje szanse
0
Musze powiedzieć że od próby odwołania nasz zarząd działa co mi sie podoba. Tu podpisali fajna umowe z rakutenem, tu budują stadion I no transfery może im w końcu wyjdą zaraz bedzie hejt ale naprawde za ten sezon należą im sie pochwały
1
To żeś głupote napisał jakby np messi biegał w obronie to by nie miało wpływu na drużyne ? Miałoby czyli to że stoi ma wpływ na drużyne
0
To że goście se skaczą na rozgrzewce nie oznacza ze zagraja
0
Nieźle.
0
Bo jest za słaby
1
Nnuec kaleczy 2 lata jeszcze jak bedzie przegrywal 2 mecze na sezon
0
Na tamten moment może i był ktoś taki potrzebnyale no obojętnie kogo byśmy nie kupili i by nie grał tyle czasu też byś nazwał niewypałem ? Pamietasz jak suarez sie kopał na początku po czole jak w bramke nie mógł trafić,przyjąć czy podać także dajmy może sobie siana i chłopakowi troche czasu
0
Wierzyć nie wierze w neya w psg tez nie wierzyłem :D
0
Zobaczymy, zarząd i trener muszą mocno w niego wierzyć jeżeli wycieka informacja o sprzedarzy luisa bo wtedy raczej grałby w 1 składzie.
0
No mam nadzieje że dziś dostanie z 70 min. I że w nowym sezonie będzie więcej grać.
14
Śmieszą mnie ludzie którzy mówią że dembele jest niewypałem, niewypałem to jest nasz kochany andre a nie dembele (przynajmniej narazie ) gościu nie przepracowal każdego okresu przygotowawczego, przyszedł i poskładał sie na prawie pół roku i ciężko żeby gral jak fizycznie nie daje rady. Fakt faktem troche brakuje mu umiejetnosci defensywnych i pewności siebie ale myśle że spokojnie w przyszłym sezonie zobaczycie że gość bedzie wyglądał o niebo lepiej(o ile sie nie poskłada)
21
Zapodał kopa aż miło
0
Za slaby w obronie
0
Jest najlepszym dostepnym prawym obronca wiec nie bedzie gral w pomocy
1
Tak obejrzałem pare razy tego langleta i nie przekonuje mnie wcale ale z reszty bede bardzo zadowolony
0
Ta.
12
Jeszcze nie.
2
A rywale byli slabi jak nie z tej ziemi tyle bledow u klasowych druzyn nigdy nie widzialem
2
ślepy to chyba ty jesteś przypomni sobie Deulofeu a potem pisz takie głupoty
0
A ronaldo za symulke i reke tez powinien dostac
0
Czemu superpuchar wliczany jest do twgo sezonu ???
0
Co uwazacie na temat sprowadzenia nzonziego do barcy zeby busi mial zastepce i czesciej odpoczywal(tak tak wiem valverde i tak tego nie zrobi) mysle ze gosciu za 35 baniek do wyciagniecia i idealnie by pasowal
0
Mnie martwi ze bardzo duzo strat ma
0
Ledwo trafil xd
0
To prawda ale nie pchajmy wszystkich odrazu do tej barcelony
6
Kupmy caly ajax odrazu
0
To kto leci cou mina czy paulnka?
0
Zgadzam sie w 100%
5
6 pucharów w rok