2

Spokojnie pozbedziemy sie graczy kdre zmniejszymy i bedzie miec chlop swoje szanse

0

Musze powiedzieć że od próby odwołania nasz zarząd działa co mi sie podoba. Tu podpisali fajna umowe z rakutenem, tu budują stadion I no transfery może im w końcu wyjdą zaraz bedzie hejt ale naprawde za ten sezon należą im sie pochwały

1

To żeś głupote napisał jakby np messi biegał w obronie to by nie miało wpływu na drużyne ? Miałoby czyli to że stoi ma wpływ na drużyne

0

To że goście se skaczą na rozgrzewce nie oznacza ze zagraja

0

Nieźle.

0

Bo jest za słaby

1

Nnuec kaleczy 2 lata jeszcze jak bedzie przegrywal 2 mecze na sezon

0

Na tamten moment może i był ktoś taki potrzebnyale no obojętnie kogo byśmy nie kupili i by nie grał tyle czasu też byś nazwał niewypałem ? Pamietasz jak suarez sie kopał na początku po czole jak w bramke nie mógł trafić,przyjąć czy podać także dajmy może sobie siana i chłopakowi troche czasu

0

Wierzyć nie wierze w neya w psg tez nie wierzyłem :D

0

Zobaczymy, zarząd i trener muszą mocno w niego wierzyć jeżeli wycieka informacja o sprzedarzy luisa bo wtedy raczej grałby w 1 składzie.

0

No mam nadzieje że dziś dostanie z 70 min. I że w nowym sezonie będzie więcej grać.

14

Śmieszą mnie ludzie którzy mówią że dembele jest niewypałem, niewypałem to jest nasz kochany andre a nie dembele (przynajmniej narazie ) gościu nie przepracowal każdego okresu przygotowawczego, przyszedł i poskładał sie na prawie pół roku i ciężko żeby gral jak fizycznie nie daje rady. Fakt faktem troche brakuje mu umiejetnosci defensywnych i pewności siebie ale myśle że spokojnie w przyszłym sezonie zobaczycie że gość bedzie wyglądał o niebo lepiej(o ile sie nie poskłada)

21

Zapodał kopa aż miło

0

Za slaby w obronie

0

Jest najlepszym dostepnym prawym obronca wiec nie bedzie gral w pomocy

1

Tak obejrzałem pare razy tego langleta i nie przekonuje mnie wcale ale z reszty bede bardzo zadowolony

0

Ta.

12

Jeszcze nie.

2

A rywale byli slabi jak nie z tej ziemi tyle bledow u klasowych druzyn nigdy nie widzialem

2

ślepy to chyba ty jesteś przypomni sobie Deulofeu a potem pisz takie głupoty

0

A ronaldo za symulke i reke tez powinien dostac

0

Czemu superpuchar wliczany jest do twgo sezonu ???

0

Co uwazacie na temat sprowadzenia nzonziego do barcy zeby busi mial zastepce i czesciej odpoczywal(tak tak wiem valverde i tak tego nie zrobi) mysle ze gosciu za 35 baniek do wyciagniecia i idealnie by pasowal

0

Mnie martwi ze bardzo duzo strat ma

0

Ledwo trafil xd

0

To prawda ale nie pchajmy wszystkich odrazu do tej barcelony

6

Kupmy caly ajax odrazu

0

To kto leci cou mina czy paulnka?

0

Zgadzam sie w 100%

5

6 pucharów w rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?