0

@Lordzi oplaca sie te 16% jest warte tej ceny no chyba ze nie masz co do garka wsadzic

1

@blaugrana16 jak ja widze te teksty roberto w pomocy to mi sie zle juz robi. Przeciez on jest za slaby zeby grac u nas w pomocy co gral to byl slaby

0

@antylegionista szczerze mam nadzieje ze to sie nie stanie

0

@kodi77 mhm a kim chcesz za 2 lata grac na ps sie z ciekawosci zapytam i oczywiscie jestes za sprzedaza cou bo on tez srednio pasuje do barcelony z mesim

1

@BarcaInfo ogolnie jak go sprzedadza to musza kupic pepe z lile na zmine ten gosc bedzie tanszy ale potencjal tez ma swietny bo onni skrzydlowi to ...

0

@BarcaInfo na dembele jak nie odzyskamy to bedzie smiech

3

@Chwytliwy jeszcze jak cou i umititiego wymienia za neya to przez tydzien nie wstaje

5

@Felippe96 no powiem ci szczerze ze bardzo ciezko by sie gralo bez 11 zawodnikow nawet nasz czarodziej guardiola mysle ze mialby problem

1

@4drian0 ta a za rok bedzie placz jak suarez odejdzie ze nie ma kim rotowac prawda jest taka ze najlepiej dac dembele na rok wypozyczenia i za rok rotowac czy to z neyem czy 33 letnim messim

0

@Veb1233 nie prawda odejdzie malcom i cou wtedy dlaczego may sie dembele pozbywac??

7

@ViscaBarca123 nie nie dalby

1

@kulek22 zobacz sobie jakie bardzoej ci bedzie odpowiadac w porownywarkach ale unikaj santandera jest to najgorszy bank z jakim miarm do czynienia

0

@Roobo grizman bedzie potrzebny jeszcze 2 sezonow z luisem sobie nie wyobrazam mam nadzieje ze bedzie oferta 100+ cou najlepsze dla obu druzyn

0

@prokofiew ja uwazam ze jak pogba trafi do realu to bedzie lepszy dla nich ruch jak hazard ten pogba to mi sie po nocach sni( jak my wybralismy arde turana zamiast niego) trn gosc potrafi pociagnac druzyne w pojedynke widac to bylo w meczu z psg tym poerwszym gdzie reszta manu nie prezentowala nic jak sie odpali taki pogba to bedzie ciezko

0

droga la ramblo jako ze w czwartek lecę do Mediolanu aby oświadczyć się dziewczynie mam do was pytanie jakie restauracje polecacie na miły wieczór? (oczywiście w granicach rozsądku 200 euro to za dużo myślę zęby tak się zmieścić w 80-100 euro) i jeżeli ktoś ma ładne miejsca do zobaczenia takie mniej popularne to proszę o komentarz. :D Tak wiem ze nie zabieram się za to za wcześnie ale akcja mocno spontaniczna (nie nie chodzi o dziecko :D uprzedzam śmieszków) za każdą pomoc będę naprawdę wdzięczny

1

@COU_11 zastanawia mnie co ci pilkarze maja w glowach ze sluchaja sie takiego raioli przeciez wiedza jak dziala a i tak wybieraja zazwyczaj najlepsza opcje dla raioli

0

@Koors luis enrique podobno widziałem taki eplotki

0

@Kvothe07 problemy rodzinne, poddobno ma bialaczke

0

@JAACKK barcelony tak samo jak de ligt przynajmniej moim zdaniem bo w tych plotkach barca jest zawsze tylko te 2 kluby sie zmieniaja

0

@Gaucho bo?? Ja rozumiem mozna in podbic cene ale mozna tez polepszyc z nimi stosunki zeby przypalu takiego nie bylo ze sie z nimi caly czas lejemy, chlopcow do bicia juz mamy- real madryt :D

1

@jacobFCB kolo kija mi to lata kupia grizmana i bede zadowolony

1

@fc_barcelona_1899
Skepta - thats not me
Skepta- shutdown

0

@Bartek22 to tez prawda busi tez jest za wolny niestety na dzisiejsze czasy a na pewno razem z rakieta i arthurem w pomocy

1

@mariosss20  coutinho uwazam ze nie nadaje sie do dzisiejszej pilki i nie ma dla niego miejsca w 11

0

@Nano22  niby tak ale to jednak jest nasz zarzad

3

@szkutnik91 odwazni sa 300 melonow moze byc ciezko

1

@cules100pro nie prawda problem cou jest taki ze on nie pasuje do dzisiejszej pilki a przynajmniej nie naszej na stronie liverpoolu polskiej byl super arykul z ltorym sie zgadzam o tym dlaczego live oddalo cou. A w barcy nie ma dla niego miejsca bo schodzacym do srodka skrzydlowym jest messi cou jest za wolny na skrzydlo a w srodku pola sie dubluje z messim. Teraz moze to zabrzmi smiesznie ale duzym problemem cou jest to jak on czesto patrzy pod nogi zamiast sie rozgladac. Zwroccie na to uwage mija glowa w dol albo nie mija i tez glowa w dol. Dla mnie do sprzedarzy bedzie historia ala gomes na rok jeszcze go zostawmy itd a jak wyszlo wszyscy wiemy

1

@koszol  powiem tak chcialbym zeby wrocil 140 milionow plus cou i bede zadowolony dla mnie nikogo nie musi przepraszac tylko musi wycofac pozew i dawac z siebie wszystko

0

@Naker tu nie chodzi o upadek oni chca walczyc o lm a na rynku nie ma zawodnika ktorego mozna kupic za 120 milionow obstawi on 2 pozycje w ataku i ma taka klase takze jakby ktos taki byl to nie bylobymowy o grizmanie 

0

@Kamiloza91 cytuje a moze o sona chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?