thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ Warto Jednakze musisz mieć juz jakiś wzmacniacz bo one maja impedancje 300 ohm a odnośnie daca to też polecam sie zaopatrzyć w coś bo to sporo zmienia jakość muzyki.
1
Ja wiem że ostatnio havertz gra na 9 aczkolwiek to jest zawodnik który idealnie by sie wpasował w nasz srodek pola. Typ ma drybling i wizje wejscie w pole karne i potrafi piłke przytrzymać gość jest naprawde niezły
63
@monsterrize test ciążowy :D
0
@paweldunajecfcb Pamietaj studia to jedno żeby dostać prace musisz być zazwyczaj lepszy od X kandydatów to jest najważniejsze za sam papier nic nie dostaniesz
0
@thebaanqn i tak znalazłem :D prace ale nie w automatyce
1
@paweldunajecfcb Praca jest ja akurat nie ide w zawód bo chciałem sie nauczyć programować a na infe sie nie dostałem. Znajomy po airze pracuje w elektrociepłowni za 4500 netto inny coś na halach robi za 4000netto. Ale wszystko tylko i wyłącznie zależy od tego co zrobisz poza studiami tak ci powiem w czasie studiów jak porobisz pare kursów to na bank coś załapiesz
0
@paweldunajecfcb ale np wiem ze w poznaniu air wygladał dużo lepiej jak w wrocku i przy okazji program studiów się zmienił więc może to wyglądać lepiej :D
0
@paweldunajecfcb ta
1
@paweldunajecfcb jest taie powiedzenie lepiej ch*** trzeć po żwirze jak studiować na airze. Ja studiowałem na politechnice wrocławskiej i szczerze studia średnie wykładowcy bardzo walnięci od starych dziadków czytających prezentacje z przed 20 lat do młodych gniewnych Xd. przestarzały program studiowania na tym kierunku miałem po jedenym semestrze robotyki i automatyki. Z mojego doświadczenia również ci powiem ze od sierpnia usiadź do etrapeza i analizy matematycznej oraz algebry (koszą niesamowicie) i zdaj to bez egzaminu. takze taka moja opinia jeżeli chcesz iść potem w jakieś plc czy automatyzacje jakieś hali to spoko jezeli chcesz coś programować omijaj :D
0
@Mns21 pytanie czy to podane nietto czy brutto jak netto to za dużo jak brutto to spoko :D
0
@Zioolek10 mogliśmy enrique wybrał turka zamias poogbe
2
@Bykunn jak już bym brał nie używke to raczej pro, aczkolwiek wole używke za 500 zł slimka
0
Skwituje to tak mogliśmy mieć zamiast turka Pogbe
0
@daniel32778 nie koniecznie bo jezeli by jego partia nie rządziła to nie dostałoby mu sie za ich decyzje.
7
@MichVeB gościu nie psuj tak nastroju z rana XD
0
Ma ktoś może pojęcie o testach eksploracyjnych miałbym pytanie na pw?
5
Valverde nie jest zadowolony
0
Uzytkownicy ja mam pytanie kto z barcy b moze zagrac w pomocy w lm z napoli tak zeby zbroi nie osral . Chodzi o to zebysmy mieli jakie kolwiek wiecej opcji do zmian
3
@Zioolek10 klopot jest taki ze colado gra na pozycji mesiego takze wstawianie chlopa na nie swoja pozycje na poczatku mogloby miec oplakane skutki
0
A na kogo oprocz fatiego ma stawiac jak mowi ze puig jest za slaby ? Na kolejnego 16 latka czy na collado Jak probuje zmienic obraz gry pierwszej druzyny?
0
@Maker0 to juz wole grizmana na zmiane
0
Ja zadam pytanie czemu sie nie interesujemy cherkim puki jest w miare tani ja wiem ze mamy pedriego w obwodzie na ta sama pozycje ale gosc za 3 lata moze byc wybitny
0
@Maximus2 rakitic XD.
0
Ty tak powaznie jak rewolucja to suareza tez trzeba sprzedac gosc ma 33 lata i ogromny kontrakt
0
@ViscaBarca123 a narzekalismy rok temu ze rezerwy nie graja ;)
0
@VamosGirl moze bo chca ogrywac collado a tu przytulili hajs za sredniego pilkarza
0
@Bobo25 tez inaczej jest jezeli chodzi o to ze w hiszpani sa klauzule i o ile sie nie myle jezeli sie udowodni ze mozna wplacic z miejsca klauzule to se gadac mozna
0
@Quahoo reklama lini lotniczych
0
@sonek ewntualnie jak obie nie podpasuja to wejdz sobie na maciej je i tam ogarni
0
Jak cos w centrum to caffe la ruina raj polecam auto zostawisz w galeri mm