thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quarhodron jak juz to kup jej bon do jakiegoś sklepu bo inaczej mozesz mocno nie trafic jak nie wiesz co lubi
0
@Criss18Barca wymiana za pjanica i bede zadowolony
0
@Zoker prosto wrzucił w solver to mu policzyło wszystkie możliwe kobinacje i wziął z tego procent
1
@Bykunn no i tu jest właśnie problem bo zdalne nauczanie WF moze być jak wszystkie inne przedmioty super poprowadzone albo tak jak w 95% przypadkach tak poprowadzone że płakać sie chce
1
@Bykunn Nie zgodze sie z toba odnośnie zasad sportu jeżeli ktoś ich do liceum nie poznał to oznacza ze nie lubi ćwiczyc i warto mu pokazać jakis ciekawy sposób żeby sie nie spasł
0
@masq moja siostra obecnie ma taki wuef że z endomondo musi screena walić ze 15 km przebiegła
0
@msmsms od siebie ci powiem że żaden wysiłek fizyczny nie jest zmarnowany ale co do jakości wf to jest on na dramatycznym poziom u mnie w liceum był podział na 2 wuefistów jeden uczył takzwanych ćwiczeń na macie(macie ppiłe i gracie) a drugi z uporem maniaka ćwiczył dwutakt i przewrót w przód. jak ktoś nie robił czegoś sam to nic nie potrafił.. Jak spojrze sobie na program i warunki do ćwiczeń u kuzyna w stanach to jest to niebo a ziemia na prawde. Właśne przypomniałem sobie ćwiczenia w piwnicy w liceum zaaranżowanej na sale gimnastyczną obrótu na drążku nie dało sie robić bo waliliśmy nogami po suficiexD
0
@MSN30 myśle że jednak dostają to też ludzie za coś muszą żyć
14
@msmsms racja boże ile bym dał za to żeby ktoś mnie nauczył jak sie na siłowni ćwiczy a nie 6lat gimnazjum i liceum podbijanie piłki od siatki i dwutakt ...
1
@Stoiczkow zgadzam się z tym co mówisz ale to mógł być tylko zapalnik który zapalił tone gów..a któere sie latami odkładał, na to też trzeba brać poprawke jednakże jak rzucali bananami albo zrobili okładke czarny pt to nie było takiego szumu a teraz za komunikacje wewnetrzna jest to troche śmieszne
0
@Fenelon Ten puig to jest niesamowita postać gość biega walczy ma wizje i ława ciekawy jestem czemu, może za 10 lat dowiemy sie że miał za duża głowe czy ważył 1 kg mniej
0
@Fenelon zgadzam się z tobą choć zwolenikiem komana nigdy nie byłem i nigdy nie będę, chciałbym żeby przyszedł tu trener który coś ogarnia nie jedzie na motywacji taki który ma plan i chce ustawić drużyne po swojemu i do tego jest nowoczesny myśle że to też jest problem dzisiaj problem barcelony tzn nie wykorzystywanie całej dostępnej technologi do monitorowania graczy np taki bayern mógł w pół roku zkoksować cou co nie udało sie nikomu wcześniej. gdyby do naszych graczy dodać te fizyke myśle ze by to dużo lepiej wyglądało
0
@Fenelon piłkarze to jeden problem myśle żę jak ktoś to powiedział warto by już w tak słabym sezonie zacząć odciążać messiego i zaplanować jego odejscie. po drugie kontuzje cieżko sie gra jak masz dwie 10 pół napastnika i jednego skrzydłowego przy takim natłoku meczy. a odnośnie trenera oceniajmy go na koniec sezonu lucho chcieli tu wszysty zwolnić przed trypletem. Zidana druzyna też grała piach(no moze bez 1 sezonu) a wygrali 3 lm warto tu wspomnieć że ten sezon też normalny nie jest iu ciężko go zaanalizować a co dopiero ocenic
0
@Denver do ustawień fabrycznych ewentualnie aktualizacja przez itunes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@DanielOOL w kombinacji norweskiej
0
@Crakitic pw asdasdasdasdasdasdasdasd
1
@Kamiloza91 koszulke toniego z bayernu albo czapke z oliimpiady w pekinie
0
@ronni37 jeżeli chcesz kupić nauszne to te hd.440 to spoczko wybór
0
@ronni37 jeżeli chodzi o słuchawki bt nie ma szans żeby były na lata słuchawki tws trzymaja tak 1,5 roku a zwykłe nauszne koło 3. oczywiście jezeli mowimy tu o codzienym użytkowaniu. ja ze swojej strony poleciłbym te Słuchawki Jabra TWS Elite 65t na morele sa za 350 zł i do tej ceny nie widziałem lepiej grajacych słuchawek z minusów maja jakiś porblem czasami w tramwaju jak sie stanie pod pantografem.
3
@ronni37 zależy jaki model ogólnie słuchawki robią bdb
0
@DonMatteo901 tez was tak wkurwia to że on siedzi tak lekko z prawej ?
0
@NeroTFP z maku to ja tylko kompot lubie :D
1
@clyde zależy to od twojej wagi i wtedy dopasowujesz sobie twardość ja bym brał piankowy z żelem ale to tylko mooje upodobania
0
@fcbfan1993 po co rotujesz jak w tej fidie nie ma kondycji?
0
@fcbfan1993 wywal cou z modriciem kup valverde z de jongiem, pique wywal daj carlosa i za benzeme iniaki wiliams
to tak na szybko
0
@Striker przyznaje racje przypomniało mi sie jak mnie pplecy bolały pare lat temu :D
2
@Przemek2323 nikt nie robi z niego kozła ofiarnego bo wystarczy dodać że nasz pułkownik bagietka na ataku nie strzela nic i ludzie też go wina obarczają, nie wspominając o busim. Messiemu obrywa sie najmocniej bo zaliczył ostatnio najwiekszy zjazd
3
ale mnie śmieszy ten bon 500 zł, wszyscy mówią że za tyle mozna już sprzęt mieć. No nie wiem. według mnie to śmieszna kwota nie dość że kupią średni sprzęt to jeszcze nie starczy im na reszte stanowiska (fotel czy krzesło itd). Ciekawe jest dla mnie to żę pewnie 99% nauczycieli nie ma stanowiska zgodnego z zasadami bhp i że nikt sie tym nie zainteresował. Jeszcze lepsi są dla mnie ci ze starej gwardi co ledwo sie nauczyli e dzienniczek obsługiwać a tu na discordzie czy teamsie maja trzymać porządek.
4
@Przemek2323 chłopie koeman mógłby chociaż spróbować czegoś takiego. Messi takim graniem nie pomaga ani drużynie ani sobie