0

@Bogan tylko larson nie zarabiał lepiej jak pół składku :D

1

szczerze to sprowadzenie aguero to plan krótkoterminowy i z tego powodu jest to nie opłacalne z obecnym składem mozemy sie bić o pk i la lige na spokojnie a wiec po co nam zawodnik do lm której i tak nie mamy szans zdobyć ? to bedzie spalenie pieniedzy w kominku żeby sie ogrzać a nie zainwestowanie w ogrzewanie. Fajnie mieć fajnego grajka w składzie ale tu trzeba zrobić przebudowe z głowa i doświadczony napastnik w naszym składzie do niej nie należy

11

@MarcelNJ11 a na co nam taki zawodnik ?

2

@VeB 1899 wtedy przy jednej bramce musieliśmy strzelić 6 :) teraz troszeczke prościej

2

@kodi77 bardziej służy mu to że sevila nie zamkneła sie na 16 metrze wyszli wyżej i te pare metrów dla niego robi sporą róznice

1

@negreanu a to widziałeś ?



0

Może mi ktoś na priv przesłać czy w okolicy bemowa w warszawie sa otwarte restauracj, puby, cokolwiek, tak żeby usiąść i napić się/zjeść ?

0

@negreanu może live w turnieju to wyrównane szanse, ale co do polka to nie sądzę, polk nigdy nie grał dzisiejszej gierki i był takim pierwowzorem wiktora a ten i Linus obecnie robią wywózkę na HS każdemu

0

@negreanu osobiście powiem że wiktor zmiótł by fedora tu i tu szczególnie że Fedor miał ostatnio pół roczną przerwę także moze by w omahe mógł wiktora zawinąć albo w 6+ w zwykłego holdema to nie sadze

0

@negreanu dodał bym że wiktor przed pojedynkiem musi wypić butle wina. Obawiam sie ze nawet po winie wiktor go zmiecie ze stolika

1

@kaamil1910 troche w tym przypadku jest nie powiem bo patrzac na nasza szkółke w poprzednich latach to tam pół dobrego zawodnika nie było

0

@DonMatteo901 wiesz jak niesamowicie ciezko gra sie przeciwko tak defensywnym zespołom ? szczególnie jak nie masz piłkarza co minie zawodnika i zrobi przewagę

1

aczkolwiek gratki

1

@KmN ezka wbijanie masterka jest tylko trzeba grindować ileś gier jak ogarniasz gierke

1

@serhiososna nie potrzebny jest nam aguero z reszta nie mamy mu nic do zaoferowania obrona woła o pomste do nieba tzn dobrze ze bez umititiego ale za to z lagletem... w pomocy brakuje defensywnego pomocnika i nie nie zgadzam sie zeby de jong nim został no chyba ze myślisz o roberto w pomocy to ... nie ma takiej mozliwosci. za aguero lepiej zabrać hallanda z reszta uważam ze kazde pieniadze trzeba na chłopaka połozyc bo bedzie jak z mbappe. druga rzecz defensywny pomocnik pokroju kante jakby jeszcze umiał grac na 2 kontakty to było by super. a w obronie przydałby sie ktoś doświadczony niech juz ten pique zostanie ale langlet out

1

Sporo zalezy od stylu gry druzyny

0

@kamilop kante de jong i wijnaldum

0

@Kwiatek67 z grosixkim na skrzydle nie ma takiej opcji

0

@DonMatteo901 ale brednie z tego eskierowania mozna sie na szczepienie zapisać na infolini w punkcie szczepien oraz przez ikp wiec do wyboru do koloru. dont troling

2

@MesQueUnClub96 nienawidze tej bajki z calego serca za kazdym razem przy piosence gdzie o gdzie jest zjawa mam ochote sie powiesic

0

@Dankhog nie, nie powinien być traktowany jak spd

0

@Dankhog mhm a bronic bedziemy w 4 tak ?

3

@pele1282 co jak co zazwyczaj rivaldo pier farmazony ale w tym wypadku sie z nim zgadzam, jak chłop bedzie musiał ciągnąć wszystko i grać tyle to go zajedziemy

0

@Gaz ale de jong nie jest defensywny :D

3

@Gaz bo de jong nie broni wybitnie przydałby sie ktoś ala kante wtedy ta pomoc była by zrównoważona

0

@msmsms super że udało mi sie pomoc
:D

0

@msmsms tak :D limit znakow

3

@udarpawarotam to ze gra slabo w rezerwach nie znaczy ze bedzie gral slabo wyzej nie skreslajmy 17 latka bo ma wachania formy

0

@thebaanqn jak cos mozesz naciagnac to bose qc ale za 1 k nigdzie ich nie widzialem

0

@msmsms do tysiak to tak sony wr costam -> airpods pro -> jabry -> reszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?