thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan tylko larson nie zarabiał lepiej jak pół składku :D
1
szczerze to sprowadzenie aguero to plan krótkoterminowy i z tego powodu jest to nie opłacalne z obecnym składem mozemy sie bić o pk i la lige na spokojnie a wiec po co nam zawodnik do lm której i tak nie mamy szans zdobyć ? to bedzie spalenie pieniedzy w kominku żeby sie ogrzać a nie zainwestowanie w ogrzewanie. Fajnie mieć fajnego grajka w składzie ale tu trzeba zrobić przebudowe z głowa i doświadczony napastnik w naszym składzie do niej nie należy
11
@MarcelNJ11 a na co nam taki zawodnik ?
2
@VeB 1899 wtedy przy jednej bramce musieliśmy strzelić 6 :) teraz troszeczke prościej
2
@kodi77 bardziej służy mu to że sevila nie zamkneła sie na 16 metrze wyszli wyżej i te pare metrów dla niego robi sporą róznice
1
@negreanu a to widziałeś ?
0
Może mi ktoś na priv przesłać czy w okolicy bemowa w warszawie sa otwarte restauracj, puby, cokolwiek, tak żeby usiąść i napić się/zjeść ?
0
@negreanu może live w turnieju to wyrównane szanse, ale co do polka to nie sądzę, polk nigdy nie grał dzisiejszej gierki i był takim pierwowzorem wiktora a ten i Linus obecnie robią wywózkę na HS każdemu
0
@negreanu osobiście powiem że wiktor zmiótł by fedora tu i tu szczególnie że Fedor miał ostatnio pół roczną przerwę także moze by w omahe mógł wiktora zawinąć albo w 6+ w zwykłego holdema to nie sadze
0
@negreanu dodał bym że wiktor przed pojedynkiem musi wypić butle wina. Obawiam sie ze nawet po winie wiktor go zmiecie ze stolika
1
@kaamil1910 troche w tym przypadku jest nie powiem bo patrzac na nasza szkółke w poprzednich latach to tam pół dobrego zawodnika nie było
0
@DonMatteo901 wiesz jak niesamowicie ciezko gra sie przeciwko tak defensywnym zespołom ? szczególnie jak nie masz piłkarza co minie zawodnika i zrobi przewagę
1
aczkolwiek gratki
1
@KmN ezka wbijanie masterka jest tylko trzeba grindować ileś gier jak ogarniasz gierke
1
@serhiososna nie potrzebny jest nam aguero z reszta nie mamy mu nic do zaoferowania obrona woła o pomste do nieba tzn dobrze ze bez umititiego ale za to z lagletem... w pomocy brakuje defensywnego pomocnika i nie nie zgadzam sie zeby de jong nim został no chyba ze myślisz o roberto w pomocy to ... nie ma takiej mozliwosci. za aguero lepiej zabrać hallanda z reszta uważam ze kazde pieniadze trzeba na chłopaka połozyc bo bedzie jak z mbappe. druga rzecz defensywny pomocnik pokroju kante jakby jeszcze umiał grac na 2 kontakty to było by super. a w obronie przydałby sie ktoś doświadczony niech juz ten pique zostanie ale langlet out
1
Sporo zalezy od stylu gry druzyny
0
@kamilop kante de jong i wijnaldum
0
@Kwiatek67 z grosixkim na skrzydle nie ma takiej opcji
0
@DonMatteo901 ale brednie z tego eskierowania mozna sie na szczepienie zapisać na infolini w punkcie szczepien oraz przez ikp wiec do wyboru do koloru. dont troling
2
@MesQueUnClub96 nienawidze tej bajki z calego serca za kazdym razem przy piosence gdzie o gdzie jest zjawa mam ochote sie powiesic
0
@Dankhog nie, nie powinien być traktowany jak spd
0
@Dankhog mhm a bronic bedziemy w 4 tak ?
3
@pele1282 co jak co zazwyczaj rivaldo pier farmazony ale w tym wypadku sie z nim zgadzam, jak chłop bedzie musiał ciągnąć wszystko i grać tyle to go zajedziemy
0
@Gaz ale de jong nie jest defensywny :D
3
@Gaz bo de jong nie broni wybitnie przydałby sie ktoś ala kante wtedy ta pomoc była by zrównoważona
0
@msmsms super że udało mi sie pomoc
:D
0
@msmsms tak :D limit znakow
3
@udarpawarotam to ze gra slabo w rezerwach nie znaczy ze bedzie gral slabo wyzej nie skreslajmy 17 latka bo ma wachania formy
0
@thebaanqn jak cos mozesz naciagnac to bose qc ale za 1 k nigdzie ich nie widzialem
0
@msmsms do tysiak to tak sony wr costam -> airpods pro -> jabry -> reszta