thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO xavi i mecz z realem 5:0 zawsze chcialem powtorzyc jego bramke
3
@Suzu zjesc w młodej polsce najećba sie na wyspie :D zwiedzić muzeum w szczególności panorame zobaczyć rynek i ogolnie pochodzic
0
@monsterrize nudne takie gadanie mamy 3 mlodych i perspewiktycznych zawodnikow ale ludzie tu jak w tvp pjanic dziad i ma 31 lat bedziemy milanem
0
@kkbarca mam nadzieje ze to na stadion, a nie na premie jak w naszym rzadzie :D
2
@BarcaInfo jak maja od kwoty transferu odjac jeszcze 20 milionow to jak ktos go sprzeda to jest idiota
0
@kamilop watpie to jest typowy przecinak nic wiecej
1
@Kwiatek67 moim zdaniem odejdą obydwoje nie ma sensu ich trzymać 2 i pijanicza
0
@dawidz4 poprostu jest za słaby
0
@Confident. Jasne tylko gdzie go wstawisz na pozycje busiego to juz lepiej kante kupic
0
@Gomess i na jakiej pozycji tr pluca z lyonu u nas maja grac?
1
@Gomess czy wy kiedykolwiek widzieliście tego ndombele w totenhamie i naprawde sadzicie ze typ znajddzie sie w barc yXD?
0
@Confident. Ndombele za duzo fify ewidentnie
0
@Fake69 Co do wypowiedzi to nie tak ze fati rozciagnal gre warto zauwazyc ze bardzo wysoko grali nasi boczni obroncy i de facto oni rozciagali gre. Co do fatiego to potrafil minac zawodnika a w naszej drużynie nie ma niestety takich wielu...
1
@Mankind w wielu przypadkach najtańszy
0
@staszekpk na pw masz zostawiłem ci
1
@staszekpk to jak masz złotówke to załóz konto na platformie canal plus i masz miesiac ogladania
1
@BarcaInfo no bez jaj ten typ pasuje do nas jak nikt a chelsea niczym bayern najlepszych z bundesligi wykupuje :D
7
@NeroTFP jak zobaczyłem dziady na swojej to myślałem że wyjde już nawet lekko wstałem ale napisałem i zdałem :d
0
@DaPi według mnie nic na te mature nie trzeba robić z gegry przynajmniej tak było 4 lata temu ja też se ja dla beki wziałem narabany przyszedłem na te maturke pisałem ze czarnych z siatkami gonią i miałem 74% :D Do dziś mnie zastanawia jak to sie stało
0
@Chwytliwy tanszy ? onii za niego 60-80 baniek chca XD
2
@Jaca27 nie zeby coś ale jeden z lepszych pomocników na swiecie w tym sezonie to skrzydłowy oczywiscie mowa o bernardo silvie a trincao jest do niego podobny
0
To może tak od rana havertz czy lautario ? I dlaczego havertz jest mądrzejszym wyborem :D
1
@Konias4318 za 20 milionow spoko wiecej no nie bardzo
1
@MichalZZZ niestety nic bo nie miałem z nimi styczności. Jedyne co moge powiedzieć to zainwestuj w jakiś zestaw tzn dac amp i słuchawki a nie przeznaczaj cały budżet na słuchawki bo to sensu nie ma
0
@MichalZZZ tak o tym https://www.amazon.com/Schiit-Magni-Headphone-Amp-Preamp/dp/B081Y8D3WV i ot tym https://www.amazon.com/Schiit-Modi-Converter-Delta-Sigma-DAC/dp/B07KWHWV1M?ref_=ast_sto_dp top jest combo musisz miec daca do zmiany sygnału i coś co ci te słuchawki 300 ohm napedzi bo bez wzmacniacza to niestety możesz niewiele usłyszeć a co do tego daca co napisałeś wyżej to niestety sie z nim nie spotkałem to sie nie wypowiem :D
0
@MichalZZZ dobra odpisałem
0
@MichalZZZ dobra sprawa wygląda tak te sh 650 to sa bdb słuchawki śmiem twierdzić ze do twojego budżetu najlepsze pod wzgledem sceny a napewno w tym budżecie najlepsze jakie miałem okazje testować. Problem z takiego typu słuchawkami jest taki że bez amp i dac to nawet nie ma sensu ich kupować bo to nic ci nie da nie wykorzystasz nawet 70 % ich możliwości. sh 650 maja scene na bdb poziomie w mmojej opini kup se combo shiit stack tzn modi and magni sam posiadam to combo i w tej cenie nic lepszego nie ma niektórzy ci powiedzą że o2 combo jest spoko ale moim zdaniem ni e ma podjazdu to shiit stack jezeli nabedziesz te 2 rzeczy i sh 650 to bedziesz miał mega zestaw. problem jest też tego typu ze shiit combo jest tansze o jakieś 25 % w usa wiec cena w eu wyniesie cie z słuchawkami 2500 aczkolwiek jest to warte tej dopłaty. Teraz coś o mnie ja sma używam shit stack combo z bayerami dt 990 600 ohm -mi sh nie podpasowały ale uważam że dla ciebie niclepszego sie nie znajdzie jakbyś miał wiecej pytań pisz pw :D
0
@MichalZZZ już ci odpisuje w temacie :"D
0
@Luki 10 aczkolwiek szacun dla twojego taty :D
0
@Luki 10 co za głupota można jeść w nocy jak sie nie przekracza kalori ustalonych :D