thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas ja rozumiem bronienie Messiego za zasługi ale w ostatnich 2 meczach powinien zostać zmieniony, nikt nie twierdzi że gość jest słaby czy ponosi cała wine ale ciężko sie gra w obronie 10 na 11 a w ataku w ostatnich 2 meczach niestety też. wina jest również trenera bo nie zrobił zmiany, nie dał mesiemu odpoczynku oraz, nie dał czasu na dojście do siebie
1
@messiandiniesta pracowałem na umowe o zlecenie i jeżeli chciałem pomoc od państwa musiała zgłośić to firma ale to oczywiście wiąże sie z kontrolą finansową także dużo firm w tym moja tego nie zrobiła. z plusów siedze i uczę się żeby zostać analitykiem danych
3
@messiandiniesta Ja dostałem depresji mieszkam z narzeczona w kawalerce i jeżeli nie masz ani minuty dla siebie i przez obostrzenia straciłeś prace to ogólnie nie polecam. Narzeczona zajmuje się zarzadzaniem budynkiem w Wrocławiu i dosłownie co 15 min dostawała telefon, skończyło sie tak że musiałem kupić wygłuszacze budowlane
0
@seba1324 zlecenie umowa o prace ?
0
@tommyVERceti Kobiety nie musza to czy sa w hełmie czy nie ma nic wsppolnego z szacunkiem do kraju. inaczej jest wsrod facetów
0
@tommyVERceti jest kobieta nie musi
0
@Danielos3122 pw
0
@SiSenior moim zdaniem nie w koncu mamy jakichkolwiek fizjo i widac ze maja do chlopaka inne podejscie niz za poprzednich lat obecnie i tak dostaniemy za niego siate gruszek takze uwazam ze za rok na pewno tanszy jak obecnie to nie bedzie
0
@betonito ma klauzule 60 milionow niby wiec szansa jest powiedziabym ze promocja obecnie
4
@MarioVeB! Jak ja widze takie teksty to mi sie smiac chce. Typ jest najlepsza 9 do wyciagniecia, gra w borusi chyba nie tylko z kontry i kosztuje relatywnie malo. Ale nie gosc nie umie grac rekreacyjnie czy tez nie ma naszego dna...
0
@SergioTomas w koncu ktos tu prawde zaczął mowic ile mozna za kogos charować jak jest źle to zawsze ich wina a jak super to messi wygrał. Jezeli ktos gral w pilke to wie ze bronic w 2 mnie a w zasadzie w 3 bo alba tez czesto nie wracal to jest bardzo trudno
0
@kaamil1910 ten transfer by zatrzymal dopiero puiga i pedriego
0
@FranzMaurer robert w pomocy to pomyłka, busi to nie ta pozycja. A wijnaldum to typ zawodnika ktorego potrzebujemy. I holender nie powinien brac minut wychowanka bo my z wychowankow nie mamy takiego zawodnika
2
@PeteR10 verde mate tropical albo pomelo
0
@SeeleyBooth z jego pensja nie do zrobienia z tego co wiem tam sa sallary capy
0
@Transu96 bylbym pierwszy kotry by go spakowal
0
@BarcaInfo myslisz ze jest szansa na mane za te pieniadze?
0
@RadekACCA tak a co sie stalo
0
@Geble juz ci tlumacze. Ten gest potwierdzili juz puyol i suarez mize nie doslownie ale tak ze slepy by sie zorientowal wiec komunikaty juz sa
0
@DawidekFCB jak tymczasowo xD tzn niby zrobisz transfer ktorego nie ma ?
12
@Suzu co to k.. jest to tymczasowe pozwolenie na transfer?
0
@TylkoBarca7273 silva, mahrez i garcia
4
@BarcaInfo niech city daje silve garcie i 20 melonow i jestesmy w domu
0
@Bykunn typie to ile gra nie ma kompletnie znaczenia do jego poziomu umiejetnosci. I na jakiej podstawie twiwrdzisz ze negreanu jest najbardziej utytulowany w histori. Typie na przyszlosc jak o czyms nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo sam z siebie tobisz posmiewisko
0
@Bykunn jakbys chociaz linusa wymienil jako najlepszego gracza to moze bym ci przyznal racje ale widze ze kompletnie nie wiesz o czym piszesz . Ten wybor negreanu to jak wybranie brozka najlepszym pilkarzem w ekstraklasie bo mial z obecnych najwiecej bramek :D
0
@Bykunn :D to niezły z ciebie żartowniś z tym negreanu.
0
@Bykunn dlaczego podajesz info z handona odnosnie mtt a nie jego zarobki all time? Jak juz tak patrzysz na liczby. A druga rzecz ciekawi mnie kogo za najlepszego pokerzyste uwazasz :D
1
@Bykunn nie sadze szczegolnie ze poker turniejowy a gry cash to 2 rozne dyscypliny to tak jakbys reczna i halowke porownywal ... niby grasz na hali niby grasz pilka a jednak nie to samo. On jest specem od gier cash i hu wiec mowienie ze to przegiecie nazywac go najlepszym na swiecie. To owszem jest przegiecie z twojej strony
0
@Bykunn jakim przegieciem?
0
@Moriarty jaki label ? Bo czerwonego bez duzej ilosci coli to sie upic nie da