0

@tbas ja rozumiem bronienie Messiego za zasługi ale w ostatnich 2 meczach powinien zostać zmieniony, nikt nie twierdzi że gość jest słaby czy ponosi cała wine ale ciężko sie gra w obronie 10 na 11 a w ataku w ostatnich 2 meczach niestety też. wina jest również trenera bo nie zrobił zmiany, nie dał mesiemu odpoczynku oraz, nie dał czasu na dojście do siebie

1

@messiandiniesta pracowałem na umowe o zlecenie i jeżeli chciałem pomoc od państwa musiała zgłośić to firma ale to oczywiście wiąże sie z kontrolą finansową także dużo firm w tym moja tego nie zrobiła. z plusów siedze i uczę się żeby zostać analitykiem danych

3

@messiandiniesta Ja dostałem depresji mieszkam z narzeczona w kawalerce i jeżeli nie masz ani minuty dla siebie i przez obostrzenia straciłeś prace to ogólnie nie polecam. Narzeczona zajmuje się zarzadzaniem budynkiem w Wrocławiu i dosłownie co 15 min dostawała telefon, skończyło sie tak że musiałem kupić wygłuszacze budowlane

0

@seba1324 zlecenie umowa o prace ?

0

@tommyVERceti Kobiety nie musza to czy sa w hełmie czy nie ma nic wsppolnego z szacunkiem do kraju. inaczej jest wsrod facetów

0

@tommyVERceti jest kobieta nie musi

0

0

@SiSenior moim zdaniem nie w koncu mamy jakichkolwiek fizjo i widac ze maja do chlopaka inne podejscie niz za poprzednich lat obecnie i tak dostaniemy za niego siate gruszek takze uwazam ze za rok na pewno tanszy jak obecnie to nie bedzie

0

@betonito ma klauzule 60 milionow niby wiec szansa jest powiedziabym ze promocja obecnie

4

@MarioVeB! Jak ja widze takie teksty to mi sie smiac chce. Typ jest najlepsza 9 do wyciagniecia, gra w borusi chyba nie tylko z kontry i kosztuje relatywnie malo. Ale nie gosc nie umie grac rekreacyjnie czy tez nie ma naszego dna...

0

@SergioTomas w koncu ktos tu prawde zaczął mowic ile mozna za kogos charować jak jest źle to zawsze ich wina a jak super to messi wygrał. Jezeli ktos gral w pilke to wie ze bronic w 2 mnie a w zasadzie w 3 bo alba tez czesto nie wracal to jest bardzo trudno

0

@kaamil1910 ten transfer by zatrzymal dopiero puiga i pedriego

0

@FranzMaurer robert w pomocy to pomyłka, busi to nie ta pozycja. A wijnaldum to typ zawodnika ktorego potrzebujemy. I holender nie powinien brac minut wychowanka bo my z wychowankow nie mamy takiego zawodnika

2

@PeteR10 verde mate tropical albo pomelo

0

@SeeleyBooth z jego pensja nie do zrobienia z tego co wiem tam sa sallary capy

0

@Transu96 bylbym pierwszy kotry by go spakowal

0

@BarcaInfo myslisz ze jest szansa na mane za te pieniadze?

0

@RadekACCA tak a co sie stalo

0

@Geble juz ci tlumacze. Ten gest potwierdzili juz puyol i suarez mize nie doslownie ale tak ze slepy by sie zorientowal wiec komunikaty juz sa

0

@DawidekFCB jak tymczasowo xD tzn niby zrobisz transfer ktorego nie ma ?

12

@Suzu co to k.. jest to tymczasowe pozwolenie na transfer?

0

@TylkoBarca7273 silva, mahrez i garcia

4

@BarcaInfo niech city daje silve garcie i 20 melonow i jestesmy w domu

0

@Bykunn typie to ile gra nie ma kompletnie znaczenia do jego poziomu umiejetnosci. I na jakiej podstawie twiwrdzisz ze negreanu jest najbardziej utytulowany w histori. Typie na przyszlosc jak o czyms nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo sam z siebie tobisz posmiewisko

0

@Bykunn jakbys chociaz linusa wymienil jako najlepszego gracza to moze bym ci przyznal racje ale widze ze kompletnie nie wiesz o czym piszesz . Ten wybor negreanu to jak wybranie brozka najlepszym pilkarzem w ekstraklasie bo mial z obecnych najwiecej bramek :D

0

@Bykunn :D to niezły z ciebie żartowniś z tym negreanu.

0

@Bykunn dlaczego podajesz info z handona odnosnie mtt a nie jego zarobki all time? Jak juz tak patrzysz na liczby. A druga rzecz ciekawi mnie kogo za najlepszego pokerzyste uwazasz :D

1

@Bykunn nie sadze szczegolnie ze poker turniejowy a gry cash to 2 rozne dyscypliny to tak jakbys reczna i halowke porownywal ... niby grasz na hali niby grasz pilka a jednak nie to samo. On jest specem od gier cash i hu wiec mowienie ze to przegiecie nazywac go najlepszym na swiecie. To owszem jest przegiecie z twojej strony

0

@Bykunn jakim przegieciem?

0

@Moriarty jaki label ? Bo czerwonego bez duzej ilosci coli to sie upic nie da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?