thebaanqn
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 co najwyzej mozemy go im wypozyczyc na rok choc i tak to kiepski pomysl
0
@Barca_Big_Moment i wykonuje gest messiego z koszulka :D
1
@messi564 jak ja widze roberto w pomocy to wymiotowac mi sie chce on jest za slaby na pomoc i nikt mi nie powie ze jest inaczej
0
@AdrianJaniak tzn ze se moge np z neta luzno sam zamowic czy cos potrzebuje
4
@Wilczeq @Socjopata robote dostanie cotygodniowy artykul z typami na weekend
0
@Tuc to tak mozna zamowic w polsce bez niczego ?
0
jak dla mnie carlos
0
@Transu96 moze van der sar
0
@Bykunn jak mam umowe smieciowa z zerem zusu i nfz to brutto
0
@snoopdegie jeszcze neymar i pozbycie cou i walczymy
0
@mrboom nie powinno byc za pozno u mnie normalnie to idzie dzis podpisalem 7 mam miec brutto
1
@Chwytliwy nie ja wlasnie odwrotnie nie moge doczekac sie meczy od 1/8 lm wczesniej podchodze do tego na luzie
3
Dobra oferta pozbywamy sie cou i niegrajacy malcom a dostajemy klasowego gracza
0
@daraka220 ja nie mam takiego okresu spokojnie wypijam i ide sie polozyc ale mysle ze srednio kolo godziny przed
0
@escarabajo za każdego ten gość bedzie wygladal oblednie w nowym sezonie obserwuje go od dluzszego czasu i jak oni go kupia to bardzo sie wzmocnia
0
@sokot suarez juz teraz idzie w odstawke kiedys byl wywiad ze powoli czuje ze niedlugo moze nie dawac tyle barcelonie ile by chcial takze mam nadzieje ze to jego ostatni sezon jako podstawowa 9 albo ze wlasnie juz bedzie jokkerem
1
@dawidinho odwroceni potem pkt a na koniec nielegalni
0
@dzagos ta napewno jakis niewidomy sie znajdzie
0
@Norkusik byla ney wybral manu dzis rano
15
lepszej ploty nie slyszlaem zaoferowal sie manu i bayernowi
0
@kamzar bo ci napewno mbappe sprzedadza
0
@gimmeq1 a bedziemy w 6 bronic juz to widze
0
@WildKidzML goscia kupili w pt skad wiesz ze za 2 tygodnie nie dostana siana od sponsora np 40 milionow przeciez platnos za lo moga miec na koniec sierpnia a po drugie nie wiem czy nie moga sobie jakos tego kredytu wpisac inaczej w ksiegowoc niz platnosc za klauzule. Przy takich pienidzach czasami taniej jest wziasc kredyt niz placic z wlasnej kieszeni
0
@Avada Kedavra bez takiej wymiany zniszczy sie mirande przeciez on nie ma szans narazie w doroslym footbolu za dwa lata moze byc lepszy lecz nikt tyle czasu w tym klubie nie dostaje
3
@WildKidzML pozyczka wcale nie musi oznaczac tego ze sie pieniedzy nie ma moze chca utrzymac plynnosc finansowa po drugie maja w glowie transfery neya i transfer np fripo i teraz latwiej im to zaksiegowac
3
@kamyk_23 uwazasz ze to wina trenera uwazam ze za bardzo go doceniasz, moze nie prowadzi on druzyny w stylu nad wyraz ofensywnym ale jest solidny zawodnicy tacy jak cou niestety nie sa stworzeni do tego stylu gry (szczegolnie jak ma sie messiego) cou jest za wolny i ma za mala wizje zobacz jak on spowalnia kontrataki. Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie ale ia dostanie wiecej szans bo jest swietnym zawodnikiem z ogromnym potencjalem. Tak wszyscy atakuja valverde a tu alba wyglada niebo lepiej jak za enrique pique zagral bdb sezon langlet tez super ta druzyna jest dobrze ulozona ale jak suarez potyka sie o pilke a budi spowalnia akcje fo spolki z cou ktory na skrzydle jak i w srodku pola nic nie daje to ciezko mowic o wybitnym stylu. Barcelona nie gra juz tiki taki bo futboll sie zmienil i nie ma juz w nim tyle miejsca zeby grac tym stylem trzeba miec zawodnikow ktorzy obecnie sa niedostepni majacych swietna wizje i szybkosc reakcji, ktorzy beda na tyle szybko sie przemieszczac i budowac trojkaty zeby stwarzac przewage dzis bie da sie zlozyc takiej druzyny.
6
@peetwithbarca ale cou nie jest nam potrzebny a ktos z tak unikalnym dryblingiem jak ney juz tak. Cou nie jest zlym zawodnikiem jest niezly ma on ogromny minus patrzy w ziemie to nie jest zart polecam poogladac go w meczu, przez co traci sporo wizji gry nie jest tak szybki jak ney i jest o niebo gorszy w dryblingu . Od dogrywania pilek jest messi artur czy teraz de jong bez cou sobie poradzimy bez zrobie ia roznicy 1vs 1 neya nie bardzo
0
@Crakitic czekaja bo nie wiedza jak sie ustosunkowac wydanie 120 melonow nie jest proste jezeli jeszcze maja kupic neya wydaje mi sie ze najpierw dojda do porozumienia z neyem i potem kupia grizmana to nie jest taki prasto wszystko jak sie wydaje
0
@thebaanqn zaraz sie ajax wkurzy i bedzie ze moze isc gdzie chce tylko nie do juve
3
Helena mam zawal