0

@Fabik87 co najwyzej mozemy go im wypozyczyc na rok choc i tak to kiepski pomysl

0

@Barca_Big_Moment i wykonuje gest messiego z koszulka :D

1

@messi564 jak ja widze roberto w pomocy to wymiotowac mi sie chce on jest za slaby na pomoc i nikt mi nie powie ze jest inaczej

0

@AdrianJaniak tzn ze se moge np z neta luzno sam zamowic czy cos potrzebuje

4

@Wilczeq @Socjopata robote dostanie cotygodniowy artykul z typami na weekend

0

@Tuc to tak mozna zamowic w polsce bez niczego ?

0

jak dla mnie carlos

0

@Transu96 moze van der sar

0

@Bykunn jak mam umowe smieciowa z zerem zusu i nfz to brutto

0

@snoopdegie jeszcze neymar i pozbycie cou i walczymy

0

@mrboom nie powinno byc za pozno u mnie normalnie to idzie dzis podpisalem 7 mam miec brutto

1

@Chwytliwy nie ja wlasnie odwrotnie nie moge doczekac sie meczy od 1/8 lm wczesniej podchodze do tego na luzie

3

Dobra oferta pozbywamy sie cou i niegrajacy malcom a dostajemy klasowego gracza

0

@daraka220 ja nie mam takiego okresu spokojnie wypijam i ide sie polozyc ale mysle ze srednio kolo godziny przed

0

@escarabajo za każdego ten gość bedzie wygladal oblednie w nowym sezonie obserwuje go od dluzszego czasu i jak oni go kupia to bardzo sie wzmocnia

0

@sokot suarez juz teraz idzie w odstawke kiedys byl wywiad ze powoli czuje ze niedlugo moze nie dawac tyle barcelonie ile by chcial takze mam nadzieje ze to jego ostatni sezon jako podstawowa 9 albo ze wlasnie juz bedzie jokkerem

1

@dawidinho odwroceni potem pkt a na koniec nielegalni

0

@dzagos ta napewno jakis niewidomy sie znajdzie

0

@Norkusik byla ney wybral manu dzis rano

15

lepszej ploty nie slyszlaem zaoferowal sie manu i bayernowi

0

@kamzar bo ci napewno mbappe sprzedadza

0

@gimmeq1 a bedziemy w 6 bronic juz to widze

0

@WildKidzML goscia kupili w pt skad wiesz ze za 2 tygodnie nie dostana siana od sponsora np 40 milionow przeciez platnos za lo moga miec na koniec sierpnia a po drugie nie wiem czy nie moga sobie jakos tego kredytu wpisac inaczej w ksiegowoc niz platnosc za klauzule. Przy takich pienidzach czasami taniej jest wziasc kredyt niz placic z wlasnej kieszeni

0

@Avada Kedavra bez takiej wymiany zniszczy sie mirande przeciez on nie ma szans narazie w doroslym footbolu za dwa lata moze byc lepszy lecz nikt tyle czasu w tym klubie nie dostaje

3

@WildKidzML pozyczka wcale nie musi oznaczac tego ze sie pieniedzy nie ma moze chca utrzymac plynnosc finansowa po drugie maja w glowie transfery neya i transfer np fripo i teraz latwiej im to zaksiegowac

3

@kamyk_23 uwazasz ze to wina trenera uwazam ze za bardzo go doceniasz, moze nie prowadzi on druzyny w stylu nad wyraz ofensywnym ale jest solidny zawodnicy tacy jak cou niestety nie sa stworzeni do tego stylu gry (szczegolnie jak ma sie messiego) cou jest za wolny i ma za mala wizje zobacz jak on spowalnia kontrataki. Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie ale ia dostanie wiecej szans bo jest swietnym zawodnikiem z ogromnym potencjalem. Tak wszyscy atakuja valverde a tu alba wyglada niebo lepiej jak za enrique pique zagral bdb sezon langlet tez super ta druzyna jest dobrze ulozona ale jak suarez potyka sie o pilke a budi spowalnia akcje fo spolki z cou ktory na skrzydle jak i w srodku pola nic nie daje to ciezko mowic o wybitnym stylu. Barcelona nie gra juz tiki taki bo futboll sie zmienil i nie ma juz w nim tyle miejsca zeby grac tym stylem trzeba miec zawodnikow ktorzy obecnie sa niedostepni majacych swietna wizje i szybkosc reakcji, ktorzy beda na tyle szybko sie przemieszczac i budowac trojkaty zeby stwarzac przewage dzis bie da sie zlozyc takiej druzyny.

6

@peetwithbarca ale cou nie jest nam potrzebny a ktos z tak unikalnym dryblingiem jak ney juz tak. Cou nie jest zlym zawodnikiem jest niezly ma on ogromny minus patrzy w ziemie to nie jest zart polecam poogladac go w meczu, przez co traci sporo wizji gry nie jest tak szybki jak ney i jest o niebo gorszy w dryblingu . Od dogrywania pilek jest messi artur czy teraz de jong bez cou sobie poradzimy bez zrobie ia roznicy 1vs 1 neya nie bardzo

0

@Crakitic czekaja bo nie wiedza jak sie ustosunkowac wydanie 120 melonow nie jest proste jezeli jeszcze maja kupic neya wydaje mi sie ze najpierw dojda do porozumienia z neyem i potem kupia grizmana to nie jest taki prasto wszystko jak sie wydaje

0

@thebaanqn zaraz sie ajax wkurzy i bedzie ze moze isc gdzie chce tylko nie do juve

3


Helena mam zawal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?